Altajvitamini - Olestozin rektálne čapíky 10 x 2,33 g

Kód: 1194
€11,10
Skladom (13 ks)
Môžeme doručiť do:
28.3.2019

Prípravok je vhodný na starostlivosť o sliznice konečníka a análneho otvoru, poškodené a zapálené tkanivá, praskliny a hemoroidy. Chráni pred podráždením a zapaľovaním tkanív, dobre pôsobí na hojenie tkanív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie: rakytníkový olej, sulfaethidolum, benzocainum, polysorbát 80, macrogol 400, macrogol 1500, macrogol 4000.

Spôsob použitia:  vyberte čapík ťahom za dve predom nastrihnuté krídelká blistra. Zaveďte čapík do konečníka čím hlbšie. Dospelí 1 čapík x 1-2 krát denne. Používať 5-7 dní.

Upozornenie: nepoužívať pri citlivosti na jednotlivé zložky, počas tehotenstva a dojčenia.

Obsah: 10 čapíkov x 2,33 g   

Krajina pôvodu: RU

Viac informácií o účinkoch rakytníka na organizmus nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Aké látky sú v našich produktoch najcennejšie?
Problém: Hemoroidy
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Ogifeupafeb 15.12.2018 21:42
d3d3LmhlcmJhdGljYS5zaw## upoewuvo-a.anchor.com [URL=http://upoewuvo-u.com/]upoewuvo-u.anchor.com[/URL] http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ http://upoewuvo-t.com/ ilaxiqula
Odpovedať
Avatar autora Ifroi 15.12.2018 21:42
d3d3LmhlcmJhdGljYS5zaw## uwevec-a.anchor.com [URL=http://uwevec-u.com/]uwevec-u.anchor.com[/URL] http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ http://uwevec-t.com/ uykeeoj
Odpovedať
Avatar autora Icoiivo 15.12.2018 21:42
d3d3LmhlcmJhdGljYS5zaw## ogikepaj-a.anchor.com [URL=http://ogikepaj-u.com/]ogikepaj-u.anchor.com[/URL] http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ http://ogikepaj-t.com/ iweyucet
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Altajvitamini – jedna z najväčších altajských farmaceutických spoločností, už viac ako 65 rokov vyrába vysoko-kvalitné, účinné a bezpečné produkty.

Spoločnosť má viac ako 100 produktov:

  • doplnky stravy vo forme tabliet/ kapsúl
  • biologické doplnky stravy
  • kozmetické výrobky.

 

Značná časť produktov spoločnosti sú prípravky na báze prírodných zložiek rastlinného pôvodu, ktorá zachováva liečivú silu prírody Altaja.

 

Proces výroby prebieha pomocou najnovších technológií, moderných metód spracovania a monitoringu s cieľom zabezpečiť kvalitu a efektívnosť výroby.


Výrobky spoločnosti sú vyrobené v súlade s medzinárodnými štandardami GMP.