Sofia Gél s extraktom z pijavíc - chladivá

Kód: 3326 3327 3328 Zvoľte variant
€7,99 €10,09 €12,69 od €7,99
Skladom (80 ks) Skladom (57 ks) Skladom (88 ks) Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.10.2021 19.10.2021 19.10.2021 Zvoľte variant

Už za čias egyptských faraónov ľudia poznali liečivé účinky pijavice lekárskej. Dnes sa využíva najmä pri poruchách krvného obehu (kŕčové žily,..), ale aj pri nedostatočnosti krvného obehu dolných končatín, pri hemeroidoch, pri pocitoch unavených a ťažkých nôh, opuchoch, cievnych pavučinkách či kŕčoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako vlastne kŕčové žily vznikajú:
 • genetická predispozícia
 • vek
 • tehotenstvo, užívanie antikoncepcie
 • nadváha a obezita
 • nedostatok pohybu a neprimeraná svalová záťaž
 • nevhodné oblečenie a obutie (tesná spodná bielizeň, vysoké opätky)
 • fajčenie
 • strava s nízkym obsahom vlákniny, zápcha
 • prekonaná trombóza

O tejto téme sme písali aj v článku na blogu.

Spôsob použitia: Chladivý gél naneste na určené, postihnuté miesto a rovnomerne ľahko vtierajte 2 razy za deň.

Upozornenie: Individuálna neznášanlivosť na niektorú zo zložiek. Prípravok nie je vhodný pre deti! Neaplikujte na otvorené rany ani na sliznicu, vyhýbajte sa použitiu aj pri hnisavých procesoch a trombóze! Ak sa objaví alergická reakcia, ďalej nepoužívať.

Obsah: 125 ml/ 75ml

Podmienky skladovania: Skladujte pri izbovej teplote do 25°C mimo dosahu detí!

Krajina pôvodu: Rusko

Podľa súčasnej legislatívy EU o bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. 

My ale ctíme zdravým ľudským rozumom, že na tých daroch prírody niečo je. Nechceme Vás pripraviť o schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch. V tomto článku sme uviedli teda všetky informácie, ktoré sme o tomto produkte a jeho účinkoch za dlhé roky našli. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aké látky sú v našich produktoch najcennejšie?
Problém: Cholesterol, Hemoroidy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EB Avatar autora | 10.10.2021
Som spokojná s produktom, vidím zlepšenie tzv. pavučinkových cievok na nohách, niektoré sa dokonca stratili. Krém prináša úľavu ťažkých unavených nôh.
5
IL Avatar autora | 6.10.2021
Používam ho len veľmi krátko, ešte nemám výsledky.-
5
GB Avatar autora | 11.8.2021
Zatiaľ som spokojná, len musím dlhšie púžívať,,,
5
AD Avatar autora | 31.3.2021
Absolutna spokojnosť a rýchle dodanie objednaného tovaru . Odporúčam
5
IP Avatar autora | 25.3.2021
Som spokojná
5
ZC Avatar autora | 10.3.2021
S uvedeným produktom sme nadmieru spokojní ,prináša úľavu nôh . S vybavením objednávky sme boli prekvapení rýchlosťou dodania .

Korolev Farm sa zameriava na výrobu rozličných masážnych gélov, ktoré pomáhajú pri bežných každodenných nepríjemnostiach súvisiacich s pohybovým aparátom. Ich cieľom je pomôcť tým, ktorí trpia bolesťou kĺbov, chrupaviek, svalov či kostí. Ponúkajú široký sortiment takýchto krémov a gélov, ktoré vám veľmi radi predstavíme.

#ShowMore#

Tým najdôležitejším pilierom firemnej politiky je kvalita a bezpečnosť vyrábaných produktov, ktoré sú pripravované podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Z toho vyplýva, že objednané produkty sú tej najvyššej kvality a spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť výrobkov uvedených kategórií.
Spoločnosť Korolev Farm ponúka komplexné spektrum služieb výroby na objednávku počínajúc zhotovením receptúry a končiac vyexpedovaním objednávky zákazníkovi, z toho vyplýva, že každý zákazník dostáva potrebný individuálny servis počas celého procesu výroby.

Jednotlivo zabalené výrobky sa podľa množstva a formy sú ešte balené do:

 •  Puzdra, balíčka alebo papierovej krabičky
 • Kartónovej krabice alebo obalov určených na prepravu (paleta, klietka, debna,...)

Pre maximálnu efektivitu má firma k dispozícii v rámci ľudských zdrojov personálneho manažéra, ktorý dozoruje a koordinuje celý proces výroby konkrétnej objednávky od počiatku do konca. Korolev Farm má vlastné akreditované fyzické, chemické a mikrobiologické laboratóriá, skladový komplex, výrobné priestory zriadené a vybavené zariadením v súlade s medzinárodnými normami. Ak si zákazník želá, firma ponúka výrobu objednaného produktu pod značkou zákazníka bez ohľadu na to, či sa jedná o objednávateľa z RF alebo zahraničia. Facebook výrobcu nájdete tu