Šungit Minerál voda nového pokolenia Premium - 150 g

Kód: 0622
€3,70
Skladom (324 ks)
Môžeme doručiť do:
17.9.2019

Čierny šungit je vynikajúci prírodný filter, ktorý aktivuje štruktúru vody a mení ju na biologicky aktívnu. Takto pripravená voda pomáha pri liečbe rôznych zápalových ochorení, zlešuje hojenie jaziev, atopických ekzémov, posilňuje imunitu pri vírusových ochoreniach, zlepšuje hybnosť kĺbov, je vhodná pri ochoreniach látkovej výmeny, dokonca má mierne anestetické účinky pri popáleninách, zlepšuje elasticitu pokožky, omladzuje, posilňuje korienky vlasov. Šungit má výraznú schopnosť absorbovať látky, ktoré sa vo vode nachádzajú: ťažké kovy, fenoly, pesticídy ale pohlcuje aj vírusy a baktérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit obsahuje fullerén, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, má úžasné čistiace účinky. Šungitová voda pomáha liečiť protizápalové ochorenia, alergie, kĺbové problémy, ale aj kožné problémy. Šungitom si filtroval vodu už Peter Veľký, dokonca vydal nariadenie, aby každý jeho vojak mal vo fľaši šungitovú drť, ktorá filtrovala vodu, toto opatrenie malo zabrániť prenosu nákaz. 

Šungit je paradoxne najstarší minerál obsahujúci uhlík, máme ho tu už 2 miliardy rokov. Nakoľko šungit sa dá nájsť iba v Rusku, v oblasti zvanej Karélia na Severozápade Ruska.

Spôsob použitia: Umyte šungit niekoľkokrát vodou z vodovodu. Naplňte nádobu v pomere 150 g šungitu na 1,5 - 2 l litre vody z vodovodu. Nechajte vodu odstáť 2-3 dni. Potom môžete vodu použiť na pitie, varenie alebo kúpanie. Po 5 - 6 mesiacoch použitia vymeňte šungit za nový, aby ste dosiahli stále najvyššiu kvality vody.

Upozornenie: individuálna neznášanlivosť šungitu

Podmienky skladovania:  skladujeme na tmavom mieste pri izbovej teplote

Zloženie:  100% šungit

Hmotnosť: 150 g

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Šungitová drť na filtrovanie vody disponuje taktiež dokumentom od výrobcu - Kartou bezpečnostných údajov, svedčiacou o jeho kvalite. Nájdete ju tu: KBÚ šungit.

V priebehu rokov sa  začalo so šungitom a šungitovou drťou stále viac a viac experimentovať. Začala sa používať s jazvečím tukom, proti bolesti, so včelím jedom, s nátržnicou atď. Fullerény obsiahnuté v šungite aktívne pohlcujú toxíny a v kombinácii s bylinkami majú maste protizápalové účinky. Šungit bol tak účinný, že sa z drte, bylín a mastí začali vyrábať komplexné krémy, ktoré svojou účinnosťou nedovolili v Rusku vstúpiť na trh tým konvenčným krémom proti opuchom, ktoré  poznáme z našich lekární.

Viac o šungite sa dozviete na našom blogu tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aké látky sú v našich produktoch najcennejšie?
Hmotnosť: 0.16 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora Deti a šungit 20.7.2018 22:49
Dobrý deň, chcem sa spýtať či je takto upravená voda vhodná aj na pitie pre deti? Ďakujem
Odpovedať
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
0622 sungit premium 0622 sungit premium
5
Avatar autora | 15.11.2018
trochu protichodne informacie o produkte a jeho pouzivani
0622 sungit premium 0622 sungit premium
5
A Avatar autora | 13.8.2017
Voda je chutná, príjemne sa pije. Je vhodným doplnkom pitného režimu. Pridávam ju do jedla a varím si z nej aj kávu.