Nerezová fľaša Klean Kanteen Classic w/Loop Cap - Klean Kanteen - 532 ml

Kód: 2197
€27,99
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
24.8.2021
Položka bola vypredaná…

Praktická fľaša s objemom 532 ml z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8 do mesta aj do prírody. Zdravá a k životnému prostrediu šetrná alternatíva k plastovým a hliníkovým fľašiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fľaša KLEAN Kanteen Classic je jeden z priekopníkov medzi nerezovými fľašami na vodu. Uvedená na trh bola už v roku 2004 s dizajnom natoľko dobrým a praktickým, že ho nebolo nutné za celú dobu výrazne meniť. Od počiatku bola navrhnutá ako zdravá alternatíva k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použiteľným fľašiam. Od počiatku bez ftalátov, olova, BPA alebo iných toxínov. Dnes rad fliaš Classic pokračuje a je obľúbený u mnohých zákazníkov pre svoju trvanlivosť a praktickosť.

Vyrobená je z vysoko kvalitnej potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8. Je zdravotne bezpečná, bez akýchkoľvek toxínov, a nezachytáva pachy či príchute. Bez ohľadu na to, koľkokrát ju naplníte, alebo na to, čo do nej nalejete, udržiava táto fľaša čerstvú a čistú chuť nápoja. Z hrdla s priemerom 44 mm sa ľahko pije, zároveň je dostatočne veľké na kocky ľadu alebo na použitie kefy pri čistení.

Skúste vodu filtrovať pre jej zlepšenú chuť a zloženie kvalitným šungitom, nájdete ho tu.

Hlavné prednosti:

vyrobené z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8

neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani iné toxické alebo nebezpečné látky

100% nerezové vnútro s elektroleštěným povrchom nezachytáva pachy či príchute nápoja

žiadne ostré hrany, na zaoblených stenách sa neusádza špina ani baktérie

vhodné do umývačky (lakované varianty a bambusové zátky je šetrnejšie umývať v ruke)

bezpečné, odolné, vysokokvalitné materiály

prenosné, znovu použiteľné, a recyklovateľné

Objem: 532 ml (18 oz)

Hmotnosť: (w/loop cap) 170.0 g / (w/sport cap) 181.4 g

Rozmery (v x š): (w/loop cap) 219.1 mm x 72.8 mm / (w/sport cap) 225.4 mm x 72.8 mm

Priemer hrdla: 44 mm

Majte svoju flašku čistú a vždy pripravenú na cestu. Skúste niektorý z našich ekologických čistiacich prostriedkov alebo pomocníka vo forme kefy, alebo loofky vaša flaša ostane vždy čistá, voňavá a krásna. 

CertifiedClimateNeutral_Primary_Horizontal-1

Tešíme sa, že produkty tejto značky získali certifikát Climate Neutral. Čo to znamená? Hlavne to, že vo výrobe a logistike týchto produktov je uhlíková stopa 100% neutrálna. Chcete vedieť viac? Kliknite na stránku kde máme všetky naše certifikáty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Želáme si aby aspoň 50% z nás bolo uhlíkovo neutrálnych. Tak ako Klean Kanteen. Čo to znamená? Hlavne spoločensky uvedomelý nákup. Viac sa dozviete priamo na popise tohto významného certifikátu, ktorý táto značka získala. 

#showmore#

 

kleankanteen herbatica

Kalifornská rodinná firma KLEAN Kanteen sa zaoberá výrobou zdravotne nezávadných téglikov, bandasiek, fliaš a termosiek na pitie i jedlo z nerezovej ocele. Jej cieľom je vyrábať dostupné, bezpečné, zdravotne nezávadné a vysoko kvalitné produkty a propagovať zdravie, dlhodobú udržateľnosť činnosti vzhľadom na zachovanie životného prostredia.

Výrobky značky predstavujú alternatívu k jednorazovým plastovým a papierovým kelímkom a fľašiam, ktoré sú často vyrábané zo zdravotne závadných materiálov, a navyše ako odpad predstavujú veľkú záťaž pre životné prostredie.

História produktov KLEAN Kanteen siaha do roku 2002, kedy vynálezca a zakladateľ značky KLEAN Kanteen Robert Seals vytvoril prvý prototyp z materiálov, ktoré nakúpil v lokálnom obchodíku v Kalifornií. V roku 2004 predstavil prvú nerezovú fľašu KLEAN Kanteen, ktorú poznáme aj z dnešnej ponuky značky. Išlo o prvú alternatívu k vtedy masovo používaným plastovým či hliníkovým nádobám, ktorá bola bezpečná, zdravotne nezávadná, ľahká a znovu použiteľná. V prvých rokoch sa produkty KLEAN Kenteen využívali najmä počas hudobných festivalov, environmentálnych veľtrhov, outdoorových akcií a podobne.

V roku 2005 značku prevzala rodina Creswell, ktorá nadviazala na Stealsovu víziu a výrazne rozšírila portfólio produktov z nerezovej ocele. Spoločnosť sa zároveň začala snažiť znižovať svoju ekologickú stopu a v roku 2008 sa stala členom iniciatívy 1% pre planétu a od tej doby odovzdáva najmenej 1% svojej ročnej tržby neziskovým organizáciám, ktoré sa usilujú o zachovanie zdravého životného prostredia.

V roku 2012 naplnila KLEAN Kanteen štandardy pre vstup medzi Certified B Corporations v oblasti rokovaní, zodpovednosti a transparentnosti a spolu so svojimi partnermi sa od tej doby snaží vzdelávať verejnosť v oblastiach zdravia a ochrany životného prostredia.