Prírodná hubka na riad - Loofka - 2 ks

Kód: 2199
Akcia
Značka: Loofka
€6,09 –60 %
Prírodná hubka na riad - Loofka - 2 ks
€6,09 –60 % €2,44
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
19.10.2021

Loofka prírodná hubka má 100 % prírodný pôvod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyzerá ako cuketa, chutí ako cuketa, ale stane sa z nej hubka na riad. Áno, naša Loofka má 100% prírodný pôvod, pretože cukety po dozretí nechávame prirodzene zmeniť na hubky. Po dozretí každú kúpeme v termálnej vode z liečivého prameňa Caldas de Reis s teplotou vody 43 °C. Následne sa nechávajú prirodzene vysušiť na slnku. Jej vlákna potom pôsobia ako prírodná náhrada hubky na riad.

Lufky sú pestované na slnečných farmách v španielskej Galícii. Každá naša Lufka je vyvinutá tak, aby poskytovala požadovanú hustotu vlákien. Vyberáme pre vás len tie najlepšie tekvice z nich.

Na pestovanie nie sú použité žiadne škodlivé chemické hnojivá. Nové Lufky získavajú živiny len z nášho kompostu, kam dávame všetok prírodný odpad, ktorý nám na farme vznikne. Zbytočný odpad nevznikne následne ani vo vašej domácnosti, pretože po 3 týždňoch používania je ideálne hubku vymeniť a tú starú môžeme vložiť do kompostu, alebo komunálu, kde sa celá prirodzene rozloží.

Balenie obsahuje 2 kusy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na ekológiu a životné prostredie, preto sme vyvinuli špeciálnu hubku na riad Loofku. Lufy sú pestované na slnečných farmách v Španielsku - v oblasti Galície.

#ShowMore#

Ďalej tiež spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá sa stala priekopníkom v pestovaní lúf a rastlinných špongií, a okrem iného je táto naša partnerská spoločnosť aj najväčším pestovateľom a spracovateľom LUF. Vyvinuli napríklad vlastné odrody, ktoré majú veľmi kvalitné vlákna vhodné pre rôzne druhy hubiek.

Každá odroda poskytuje požadovanú hustotu vlákien - my pre vás vyberáme tie najlepšie tekvice zo všetkých. Ďalej z nich potom vyrábame hubky a ďalšie kozmetické výrobky. Tieto produkty kúpeme v termálnej vode z liečivého prameňa Caldas de Reis, ktorý má teplotu vody 43 °C. Následne nechávame lufy prirodzene vyschnúť na slnku, čím zabezpečujeme kvalitu vlákien.

Pri výrobe vôbec nepoužívame škodlivé chemické hnojivá. Živiny pre nové lufy berieme z kompostu, v ktorom spracovávame všetok odpad z farmy. Inak povedané, všetky prírodné odpadové produkty kompostujeme a znovu ich tak začleňujeme do procesu pestovania.