Kabrita - Cereálie s kozím mliekom - ryža - 180 g

Kód: 1419
Novinka
Výrobca: Kabrita
€14
Môžeme doručiť do:
26.6.2018
Skladom (1 ks)

Cereálie vyrobené z kozieho mlieka Kabrita a ryže pre dojčatá a batoľatá od 4 mesiacov a staršie. Tieto cereálie ponúkajú vášmu dieťaťu/batoľaťu jemný zdroj výživy. Jedinečná kombinácia medzi kozím mliekom a ryžou pomáha zaistiť, aby vaše dieťa dostalo všetky potrebné živiny a energiu. Ale čo je najdôležitejšie, chutí to skvelo!

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepšia kvalita z prírody: Cereálie s kozím mliekom Kabrita a ryžou neobsahujú pridaný cukor alebo soľ a neobsahujú GMO, umelé arómy a proteín z kravského mlieka.

Spôsob prípravy: Cereálie s kozím mliekom Kabrita a ryžou sa môžu pripraviť podľa nižšie uvedených pokynov. Príprava je uvedená aj na obale a môže sa mierne líšiť medzi výrobkami a/alebo krajinami. Zdravie vášho dieťaťa závisí od starostlivého dodržiavania pokynov na prípravu a uloženie.

  • Pred prípravou obilnín z kozieho mlieka Kabrita® si dôkladne umyte ruky
  • Naplňte nádobu alebo fľašu indikovaným množstvom vriacej vody a nechajte vychladnúť na približne 40 ° C
  • Pridajte uvedené množstvo obilnín z kozieho mlieka Kabrita do misy alebo fľaše
  • Dobre premiešajte alebo pretrepávajte, kým  obilnina nezmäkne a neponáhľajte.
  • Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu kaše a podajte čistú lyžičku.

Nepoužívajte opakovane žiaden pripravený produkt; zostávajúce zvyšky vyhoďte.

Obsah: 180 g - postačí v závislosti od veľkosti porcie a typu obilnín. Jedna lepenková krabička z Kabrita obsahuje asi 5 až 6 dávok 200 ml.

Zloženie: Rice flour and hydrolysed rice flour 60%, skimmed goat milk powder, vegetable oils (rapeseed oil, palm oil, sunflower oil; with high sn-2 palmitic acid oil), lactose (milk), whey protein concentrate (milk), glucose syrup solids, FOS - fructooligosaccharides, minerals (calcium carbonate, potassium hydroxide, ferric pyrophosphate, magnesium chloride, zinc sulphate, potassium iodide), vitamins (vitamin C, vitamin E, vitamin A, niacin, vitamin D, pantothenate, folic acid, vitamin B6, riboflavine), L-taurine, choline chloride, lecithin (soy)

Krajina pôvodu: Rusko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detská výživa
Pre koho: Pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Náš príbeh začína pred viac ako 100 rokmi v roku 1897, kedy prvá naša továreň začala spracovávať kvalitné mlieko z našich fariem na špecializované mliečne výrobky pre holandský trh. Dnes naša skupina vyrába širokú škálu mliečnych výrobkov, od čerstvých tekutých po sušené práškové výrobky a od bežného mlieka a masla až po špecializované detské výživy pre spotrebiteľov a podniky po celom svete.

Vieme, že pokiaľ ide o mlieko a mliečne výrobky, väčšina ľudí má tendenciu premýšľať o kravskom mlieku. To platí najmä v prípade výživy bábätka a batoľa. Existuje však existuje jedna vec, ktorú sme sa za posledných 100 rokov dozvedeli, a to, že sú k dispozícii širšie alternatívy ako kravské mlieko. Preto sme vyvinuli Kabritu a jeho škálu jemných výživových produktov z kozieho mlieka. Kozie mlieko poskytuje všetku výživu vo väčšej miere ako kravské mlieko, pričom je prirodzene jemné a ľahko stráviteľné. To z neho robí vynikajúcu alternatívu pre každodennú konzumáciu mlieka a mliečnych výrobkov.

Veríme, že je našou zodpovednosťou poskytnúť spotrebiteľom po celom svete prístup k prírodným výhodám jemného výživového produktu z kozieho mlieka. Snažíme sa ponúknuť týmto spotrebiteľom širokú škálu kvalitných výživových produktov z kozieho mlieka a posilniť ich prostredníctvom vzdelávania a podpory pri vytváraní veľkých výživových možností pre seba a svoje rodiny.