Evalar Mastofit 100 tabliet/ 0,2g

Kód: 0820
€15,60
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2019

Obsahuje chaluhu bublinatú, ktorá sa používa pri obezite, pretože sa verí, že stimuluje štítnu žľazu pri regulácii hmotnosti. Jej vplyv na chudnutie objavili náhodou už v roku 1862, keď sa lekár snažil vyliečiť chronickú psoriázu pomocou chaluhy bublinatej. Chudnutie však bolo výsledkom stimulácie štítnej žľazy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac o účinkoch Mastofitu nájdete v článku na blogu.

Spôsob použitia: dospelí 2 tabletky 3x denne v priebehu jedla, po dobu minimálne 2 mesiacov

Upozornenie: Individuálna alergia na niektorú zo zložiek, neužívať v priebehu tehotenstva a počas kojenia, odporúča sa konzultácia s lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dátum spotreby vyznačený na obale.

Podmienky skladovania: na tmavom mieste pri izbovej teplote

Zloženie: 6 tabletiek (denný príjem) obsahuje- brokolica 1051,2mg, výťažok z chaluhy bublinatej 120g, výťažok z vitexu jahňacieho 4,8g

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Problém: Štítna žľaza, Chudnutie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru