Evalar Milona 5- Doplnok pre ženy - 100 tabliet

 
  • 1 z 2
 

Milona 5 je bylinný prípravok určený pre ženy na ochranu a harmonizáciu ženských orgánov. Tento prípravok v sebe kombinuje zmes bylín (Sekerica, Čaga, Pivonka, Sladké drievko, Nechtík, Lopúch), ktoré uvoľňujú ženské bolesti. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Dostupnosť Skladom (24 ks)
€11,40    
Kód tovaru 0376
Výrobca Evalar
Kategória Doplnky stravy
 
 

Lopúch posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela, podporuje látkovú výmenu a čistí krv. Nechtík so Sladkým drievkom eliminuje zmeny súvisiace s vekom a posilňuje zdravie. Čaga optimalizuje metabolizmus a zlepšuje metabolizmus. 

Spôsob použitia: 1 až 2 tablety 2x denne počas jedla. Doporučená doba užívania je 30 dní, kúru je možné zopakovať po 10 dňoch.

Upozornenie:  Tento prípravok nie je určený pre deti. Neprekračujte prosím doporučenú dennú dávku! Prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku sa užívanie nedoporučuje.

Zloženie:  Suché extrakty v 1 tablete: Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare L.) 135 mg, Lopúch väčší (Arctium lappa L.) 125 mg, Pivonka lekárska (Paeonia officinalis) 75 mg, Nechtík lekársky (Calendula officinalis) 75 mg, Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) 25 mg, 
Sekernica tmavá (Hedysarum hedysaroides) 25 mg, Laminaria japonica 25 mg, Rezavec šikmý Čaga (Inonotus obliquus) 10 mg; plnidlá: stearát vápenatý, oxid kremičitý.

Krajina pôvodu: Rusko

Informácie o výrobcovi

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru

Hmotnosť 0.074 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.