Evalar Milona 5- Doplnok pre ženy - 100 tabliet

Kód: 0376
€11,60
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2019

Milona 5 je bylinný prípravok určený pre ženy na ochranu a harmonizáciu ženských orgánov. Tento prípravok v sebe kombinuje zmes bylín (Sekerica, Čaga, Pivonka, Sladké drievko, Nechtík, Lopúch), ktoré uvoľňujú ženské bolesti. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lopúch posilňuje prirodzenú obranyschopnosť tela, podporuje látkovú výmenu a čistí krv. Nechtík so Sladkým drievkom eliminuje zmeny súvisiace s vekom a posilňuje zdravie. Čaga optimalizuje metabolizmus a zlepšuje metabolizmus. 

Spôsob použitia: 1 až 2 tablety 2x denne počas jedla. Doporučená doba užívania je 30 dní, kúru je možné zopakovať po 10 dňoch.

Upozornenie:  

Ukladajte mimo dosahu detí!

Nepoužívať v počas tehotenstva a dojčenia!

Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku!

V prípade akýchkoľvek otázok sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom!

Zloženie:  Suché extrakty v 1 tablete: Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare L.) 135 mg, Lopúch väčší (Arctium lappa L.) 125 mg, Pivonka lekárska (Paeonia officinalis) 75 mg, Nechtík lekársky (Calendula officinalis) 75 mg, Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) 25 mg, 
Sekernica tmavá (Hedysarum hedysaroides) 25 mg, Laminaria japonica 25 mg, Rezavec šikmý Čaga (Inonotus obliquus) 10 mg; plnidlá: stearát vápenatý, oxid kremičitý.

Krajina pôvodu: Rusko

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.074 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru