Evalar- Výťažok zo zeleného čaju- 40 tabliet

Kód: 0834
Tip
Výrobca: Evalar
€10,10
Položka bola vypredaná…
Vypredané

Prispieva k normálnemu zrážaniu krvi, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Zrýchľuje metabolizmus a pôsobí ako antioxidant. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia: dospelí 2 tabletky 1x denne počas jedla v kúre odporúčanej po dobu najmenej 1 mesiaca,, je možné opakovať kúru po 10 dennej prestávke.

Upozornenie: individuálne alergia na niektorú zo zložiek, nepoužívať v tehotenstve a pri kojení, odporúča sa konzultácia u lekára

Podmienky skladovania: na tmavom mieste pri izbovej teplote

Zloženie:  2 tablety(denná dávka) obsahuje- výťažok zo zeleného čaju 320mg z toho kofeín 10mg a kyselina galová 84mg, zelený čaj 240mg, celulóza, vitamín C 40mg, kalcium stearát rostlinného pôvodu a dioxid kremíka

Balenie: 40 tabliet/400mg

Krajina pôvodu : Ruská federácia

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Problém: Chudnutie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru