Manuka Health - Cmúľacie pastilky CYCLOPOWER™ s Manuka medom MGO™ 400+, 16 pastiliek

Kód: 1127
€21,40
Posielame do troch pracovných dní

Prírodné pastilky podporujú zdravie v ústnej dutine a hrdle. Pozitívne účinky týchto pastiliek sa potvrdili pri riešení: zápachu z úst, ochorení ďasien, zapálenom hrdle (Streptokok p.), aft a zubnej hygieny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné cmúľacie pastilky Manuka med MGO 400+ s CycloPower™  podporujú zdravie v ústnej dutine a hrdle. CycloPower™ prirodzene znásobuje vlastnosti Manuka medu. CycloPower™ je prírodný, bioaktívny výživový doplnok.

 Pozitívne účinky týchto pastiliek sa potvrdili pri riešení:

- zápachu z úst

- ochorení ďasien

- zapálenom hrdle (Streptokok p.)

- aft

- zubnej hygieny


Pastilky sú navyše šetrné k zubom, pomáhajú udržiavat mineralizáciu zubov.

Sú vhodné pre diabetikov, vhodné pre ľudí s nábehom na cukrovku a ľudí so zníženou citlivosťou na inzulín, pretože prípravok znižuje glykemický index Manuka medu  takmer štvornásobne.

Vďaka praktickému baleniu sa pre tento čisto prírodný výživový doplnok nájde miesto v kabelke či v aute.

Zloženie: Xylitol (E967) 43,7 % (prírodné sladidlo), ?-cyclodextrín 29,3 %, Manuka med MGO 400+ (Leptospermum scoparium) 24 %, oxid křemičitý (Slicia - E551) 2 %, kyselina stearová rastlinného pôvodu (Stearic Acid - E570) 1 %.

Obsah: 16 pastiliek (Net 24 g). Pastilky sú balené v dvoch blistroch.

Odporúčané dávkovanie:

Jednu pastilku vložte a nechajte rozpustiť v ústach. Maximálne 6 pastiliek denne.

Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku!

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 4 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Vysoký obsah vlákniny v pastilkách môže spôsobiť malé prechodné žalúdočné ťažkosti (nadúvanie, plynnatosť, nevoľnosť). Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

 Účinné zložky v 100 g v 9 g (6 pastiliek)* v 1,5 g (1 pastilka)
 Alfa-cyklodextrín 29,3 g 2.64 g 0,44 g
 Manuka med 24 g 2,16 g 0,36 g

* Odporúčaná denná dávka.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! Skladujte v suchom prostredí do 30°C mimo dosahu malých detí.

Pre viac informácií o technológii CycloPower navštívte stránku www.cyclopower.sk

Recenzia od zákazníčky Jarky: 

“S manuka medom som sa prvý krát stretla vo Viedni, v bio obchodíku. Vtedy som si vravela - čo za blázna dá toľko peňazí za med. Dnes musím povedať, že cena zodpovedá kvalite. Môjmu 9-ročnému synovi diagnostikovali streptokoka z výterov v hrdle aj nose. Následne aj v krvi mal tzv. aslo hodnotu 1500, pričom norma je do 400. Presviedčali ma na 2 mesačné užívanie antibiotík. Vynútila som si odklad, že najprv skúsim niečo prírodné. Spomenula som si na med Manuka. Hneď som objednala MGO250+ a dávala som synovi 2-3 lyžičky denne. Pri objednávke mi bol odporúčaný Cyclopower - ďalší úžasný produkt. Výsledok užívania týchto dvoch produktov bol vynikajúci. Výter z hrdla bol už negatívny, hodnoty aslo z krvi klesli z 1500 pod 1000. Zvažovala som dlhodobejšie užívanie, lekárka však bola zo mňa nervózna a presvedčila ma na antibiotiká. Miesto 2 mesiacov však dostal antibiotikum len na 2 týždne.  Starší syn je po chemoterapii - oslabená imunita. Keď spomenul, že ho začína pobolievať hrdlo, okamžite dostal niekolko lyžičiek Manuka aj tablety Cyclopower - po dvoch dňoch bolo po bolesti. Sestrinej dcére pomohol med Manuka na veľkej mokvajúcej popálenine. Po natrení na noc bola rana viditeľne lepšia na pohľlad už ráno, aj bolestivosť menšia. Vrelo odporúčam” Jarka

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Manuka Health New Zealand je jedným z najväčších vývozcov vysoko kvalitných Manuka medov. Je vedeckým lídrom a priekopníkom v oblasti výskumu metódy MGO™. Ako prvá zaviedla obchodné označenie kvality medov Manuka, ktoré je založené na metóde merania methylglyoxalu - MGO™ (od roku 2008).

Výhody systému označenia MGO™ Manuka medu:

  • Vedecký - Presný a spoľahlivý systém certifikácie Manuka medov na hladinu metylglyoxalu, ktorý sa dá overiť v akomkoľvek laboratóriu.
  • Overený - Každá šarža MGO™ Manuka medu je testovaná a certifikovaná, čo zaručuje minimálnu hladinu metylglyoxalu, ktorá je jasne uvedená na balení.
  • Zrozumiteľný - Manuka med MGO™ 400+ znamená garanciu minimálneho obsahu 400mg metylglyoxalu na kilogram Manuka medu.

Manuka Health New Zealand testuje každú šaržu Manuka medu na zabezpečenie najvyššej možnej kvality a čistoty medu, ktorá je zabezpečená najmodernejšou technológiou na spracovanie medu v priestoroch továrne v Te Awamutu na Novom Zélande.

Komplexný systém zabezpečuje možnosť sledovať Manuka med od včelára až po regál v akomkoľvek kúte sveta. Zároveň všetky zložky, ktoré sú použité v celej rade produktov Manuka Health New Zealand, musia spĺňať prísne normy kvality a bezpečnosti, aby sa zabezpečilo udržiavanie vlastností bioaktívnych zlúčenín. Spoločnosť Manuka Health je zároveň členom asociácie UMFHA združujúcej certifikovaných producentov Manuka medu pod licenčným číslom 1074.

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.