Manuka Health - Kapsule CYCLOPOWER™ s Manuka medom MGO™ 400+, 30 kapsúl

Kód: 1128
€21,40
Posielame do troch pracovných dní

Podpora zdravého trávenia so 100% prírodným produktom s Manuka medom. Vhodné pre vegetariánov vďaka rastlinnej kapsule. Pozitívne účinky tohto produktu boli potvrdené pri riešení: žalúdočných vredov a helikobaktera, stavu nadúvania, žalúdočných problémov a prekyslení

Detailné informácie

Podrobný popis

Manuka med MGO400 + s CycloPower™ kapsule so špeciálnym zložením podporujú zdravé trávenie. CycloPower™ prirodzene znásobuje vlastnosti Manuka medu.

 Pozitívne účinky týchto kapsúl sa potvrdili pri riešení:

- žalúdočných vredov a helikobaktera

- stavu nadúvania

- žalúdočných problémov 

- prekyslení

 

Prebiotický účinok CycloPoweru v hrubom čreve napomáha vytvárať optimálne prostredie v žalúdku. Zdraviu prospešné cyklické oligosacharidy v CycloPower™ pomáhajú udržiavať rovnováhu medzi dobrými a zlými baktériami.

Navyše pomáhajú regulovať cukor v krvi, takže tak rýchlo nevyhladnete.

Tieto kapusle sú vhodné aj pre ľudí s nábehom na cukrovku a ľudí so zníženou citlivosťou na inzulín, pretože prípravok znižuje glykemický index Manuka medu  takmer štvornásobne. 

Zloženie: ?-cyclodextrín 46,8%, Manuka med MGO 400+ (Leptospermum scoparium) 38,3%, ryžový škrob (E1400) 6,38%, oxid křemičitý (Slicia - E551) 4,26%, kyselina stearová rastlinného pôvodu (Stearic Acid - E570) 4,26%. Rastlinná kapsula. 

Obsah: 30 kapsúl (Net 14,1 g)

Vďaka praktickému baleniu sa pre tento čisto prírodný výživový doplnok nájde miesto v kabelke či v priečinku v aute.

 

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 4 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Vysoký obsah vlákniny v pastilkách môže spôsobiť malé prechodné žalúdočné ťažkosti (nadúvanie, plynnatosť, nevoľnosť). Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu pred každým jedlom. V prípade potreby zvýšte dávku na 2 kapsuly.

Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Max. 6 kapsúl denne!

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Manuka Health New Zealand je jedným z najväčších vývozcov vysoko kvalitných Manuka medov. Je vedeckým lídrom a priekopníkom v oblasti výskumu metódy MGO™. Ako prvá zaviedla obchodné označenie kvality medov Manuka, ktoré je založené na metóde merania methylglyoxalu - MGO™ (od roku 2008).

Výhody systému označenia MGO™ Manuka medu:

  • Vedecký - Presný a spoľahlivý systém certifikácie Manuka medov na hladinu metylglyoxalu, ktorý sa dá overiť v akomkoľvek laboratóriu.
  • Overený - Každá šarža MGO™ Manuka medu je testovaná a certifikovaná, čo zaručuje minimálnu hladinu metylglyoxalu, ktorá je jasne uvedená na balení.
  • Zrozumiteľný - Manuka med MGO™ 400+ znamená garanciu minimálneho obsahu 400mg metylglyoxalu na kilogram Manuka medu.

Manuka Health New Zealand testuje každú šaržu Manuka medu na zabezpečenie najvyššej možnej kvality a čistoty medu, ktorá je zabezpečená najmodernejšou technológiou na spracovanie medu v priestoroch továrne v Te Awamutu na Novom Zélande.

Komplexný systém zabezpečuje možnosť sledovať Manuka med od včelára až po regál v akomkoľvek kúte sveta. Zároveň všetky zložky, ktoré sú použité v celej rade produktov Manuka Health New Zealand, musia spĺňať prísne normy kvality a bezpečnosti, aby sa zabezpečilo udržiavanie vlastností bioaktívnych zlúčenín. Spoločnosť Manuka Health je zároveň členom asociácie UMFHA združujúcej certifikovaných producentov Manuka medu pod licenčným číslom 1074.

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.