Manuka Health - Pepermintové cukríky s BIO30™ propolisom, 100g

Kód: 1728
€11,20
Vypredané

Propolisové cukríky BIO30™ obsahujú zložky pochádzajúce priamo z panenského Nového Zélandu s príjemnou príchuťou mäty piepornej. Majú 100% prírodné zloženie bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok. Jedinečná kombinácia pepermintu a propolisu pomáha pri zapálenom hrdle a chrípke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ich výnimočnú jemne horkastú chuť skombinovanú s príjemnou sviežosťou pepermintu a mentolu si určite zamilujete a vďaka praktickému baleniu ich môžete mať stále po ruke v každom ročnom období.

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 1 roka. Propolis môže spôsobiť alergické reakcie. Uchovávajte na suchom mieste.Taktiež zvážte použite aj pri starších deťoch kvôli riziku vdýchnutia.

Balenie obsahuje: 100 g (20 samostatne zabalených cukríkov po 5g)

Zloženie: cukor, glukózový sirup, voda, extrakt z novozélandského propolisu (2%), pepermintový olej, eukalyptový olej, mentol. Bez obsahu umelých farbív, lepku a orechov.

Kľúčová zložka: Propolis BIO30™  má antioxidačné, antibakteriálne a protizápalové účinky vďaka vysokému obsahu bioflavonoidov (minimálne 30mg/g).

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Manuka Health New Zealand je jedným z najväčších vývozcov vysoko kvalitných Manuka medov. Je vedeckým lídrom a priekopníkom v oblasti výskumu metódy MGO™. Ako prvá zaviedla obchodné označenie kvality medov Manuka, ktoré je založené na metóde merania methylglyoxalu - MGO™ (od roku 2008).

Výhody systému označenia MGO™ Manuka medu:

  • Vedecký - Presný a spoľahlivý systém certifikácie Manuka medov na hladinu metylglyoxalu, ktorý sa dá overiť v akomkoľvek laboratóriu.
  • Overený - Každá šarža MGO™ Manuka medu je testovaná a certifikovaná, čo zaručuje minimálnu hladinu metylglyoxalu, ktorá je jasne uvedená na balení.
  • Zrozumiteľný - Manuka med MGO™ 400+ znamená garanciu minimálneho obsahu 400mg metylglyoxalu na kilogram Manuka medu.

Manuka Health New Zealand testuje každú šaržu Manuka medu na zabezpečenie najvyššej možnej kvality a čistoty medu, ktorá je zabezpečená najmodernejšou technológiou na spracovanie medu v priestoroch továrne v Te Awamutu na Novom Zélande.

Komplexný systém zabezpečuje možnosť sledovať Manuka med od včelára až po regál v akomkoľvek kúte sveta. Zároveň všetky zložky, ktoré sú použité v celej rade produktov Manuka Health New Zealand, musia spĺňať prísne normy kvality a bezpečnosti, aby sa zabezpečilo udržiavanie vlastností bioaktívnych zlúčenín. Spoločnosť Manuka Health je zároveň členom asociácie UMFHA združujúcej certifikovaných producentov Manuka medu pod licenčným číslom 1074.

Viete rozpoznať ten pravý Manuka med? Viac tipov nájdete v článku tu.