Set masticha Active + masticha Vena - prírodná kúra na podporu zdravia

Kód: 3211
€68,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Kúra na podporu zdravia pre všetky vekové kategórie, aktívnych ľudí aj seniorov.Obsahuje dva prírodné produkty Masticha Vena, Masticha Active. Tieto produkty obsahujú účinné látky, ktoré pôsobia na rôzne orgány tela – chioská masticha (žalúdok), olivový extrakt s obsahom polyfenolov (oxidácia cholesterolu, cievy, krvný tlak a obranyschopnosť organizmu), granátové jablko (protivírusová aktivita)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúra pozostáva z dvoch prírodných doplnkov – Masticha Active a Masticha Vena. Je určená pre všetkých, ktorí chcú dať svojmu telu súbor prírodných látok, ktoré podporia jednotlivé orgány tela. Vhodná je pre každého, kto sa chce starať o svoje zdravie komplexne.  

Prírodná kúra na posilnenie organizmu, je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú oslabenú imunitu alebo chcú podporiť svoje trávenie.Nemá vedľajšie účinky a môžu ju užívať ľudia všetkých vekových kategórii. Je vhodná aj pre seniorov.

PREČO JE TREBA POSILNIŤ IMUNITU?

Imunita môže byť oslabená z rôznych dôvodov. Medzi najčastejšie patria zlá životospráva, stres, nesprávna skladba potravy. Človek, ktorý má slabú imunitu je často chorý, cíti sa slabý, aj bežné ochorenia majú u neho ťažší priebeh.  Často sa k týmto problémom pridávajú aj tráviace ťažkosti – pretože imunita sa tvorí v žalúdku a v črevách. Silný a zdravý organizmus si ľahko poradí s vírusmi, baktériami a stresom. Preto sme do tejto kúry na podporu zdravia vybrali dva produkty – každý s pôsobením na inú časť organizmu.

AKO PODPORIŤ ZDRAVIE PRÍRODNE?

Prírodná kúra na posilnenie zdravia pôsobí v týchto krokoch:

  1. MASTICHA ACTIVE : vďaka obsahu chioskej mastichy napomáha správnemu fungovaniu žalúdka a tráviaceho traktu. V zdravom žalúdku sa správne formuje imunita. Masticha Active je obohatená o aktívnu kultúru priateľskej kvasinky Saccharomyces Boulardii a špeciálny kmeň baktérie Lactobacillus reuteri DSM17648.
  2. MASTICHA VENA: chioská masticha obohatená o výťažky z olív a granátového jablka. Olivový extrakt s obsahom polyfenolov pomáha udržiavať normálnu hladinu krvného tlaku, má priaznivý vplyv na oxidáciu LDL cholesterolu, podporuje cirkuláciu krvi v cievach a podporuje obranyschopnosť organizmu proti nežiadúcim externým vplyvom. Olivový extrakt s obsahom polyfenolov prispieva k zdraviu horných dýchacích ciest.

Dávkovanie: 3x denne užite spolu 1 kapsulu Masticha Active + 1 kapsulu Masticha Vena. Vhodný čas na užitie prípravku je pred jedlom. Pri odporúčanom dávkovaní balíček na podporu zdravia vydrží na 33 dní užívania.

Skladovanie: Mastichové kapsuly skladujte v suchu pri teplote max. 25°C v uzavretom obale.

UPOZORNENIE: Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu. Masticha obohatená o probiotikum – Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.

 

3211

Obsah balenia: Masticha Active 100 tabliet, Masticha Vena 100 tabliet

Krajina pôvodu: Grécko, Slovensko

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Z Avatar autora | 3.9.2023
výborná Masticha
5
MV Avatar autora | 17.4.2021
Veľmi som spokojná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mastichaterapia sa špecializuje výhradne na produkty s obsahom pravej Chioskej mastichy. Firma APOTHECARY je v súčasnosti jediný autorizovaný predajca a partner Asociácie pestovateľov Chioskej mastichy (ΕΝΩΣΗ ΜΑΣΤΙΧΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΧΙΟΥ) a dodávateľ Chioskej mastichy do maloobchodnej siete na Slovensku. Pre viac informácií o Chioskej mastiche sa môžete pozrieť na video TU.

#ShowMore#

Už od detstva zakladateľ Masticha terapia Pavel Bojda sníval o tom, že sa bude venovať prírodnej medicíne a pomáhať tak sebe a svojmu okoliu. Vedel, že je to možné, pretože sa kedysi stretol s Ajurvédou a jej celistvým prístupom ku zdraviu človeka.

V tej dobe mu začali neurčité problémy s tlakmi v hrdle, čo mu bránilo pokračovať v práci. Navštívil lekára, ktorý ho poslal na rôzne vyšetrenia, ale žiadnu konkrétnu diagnózu nestanovil, práve naopak, boli potrebné ďalšie vyšetrenia. Nakoniec sa dostal na gastroskopiu (vyšetrenie, pri ktorom sa zavádza sonda cez  ústa do tráviaceho traktu), ktoré síce bolo zamerané na postihnuté hrdlo, ale lekár zašiel sondou až k žalúdku, kde mu odhalil zápal a infekciu baktériou Helikobakter pylori. Lekári mali k nemu vážnejší prístup, v jeho rodine sa totižto v minulosti vyskytla rakovina žalúdku, ktorú práve Helikobakter pylori často zapríčiňuje. Predpísali mu liečbu trojkombináciou silných antibiotík a liekov znižujúcich kyslé prostredie v žalúdku.

Samozrejme, z antibiotík nebol veľmi nadšený a prirodzene ho to ťahalo k prírodnej liečbe. Hľadal všetky možné alternatívne spôsoby, ktoré by mu mohli pomôcť. Narazil na Chioský mastix, nazývaný tiež Chioská masticha, prírodný prostriedok bez vedľajších účinkov, ktorého schopnosť vyhubiť Helikobakter pylori je overená mnohými vedeckými štúdiami a praxou. Mastix však nemohol brať súčasne s Helicidom (liekom na zníženie žalúdočnej kyseliny), pretože si vzájomne blokujú účinky, a tak sa rozhodol lieky vynechať. Po dvojmesačnej mastixovej kúre sa Helikobakter stratil, problémy s hrdlom zmizli a naviac sa zredukovali aj občasné pocity ťažkosti od žalúdka.

Na začiatku začal Mastix odporúčať len svojim priateľom a známym. No zohnať masticha na Slovensku nebolo v tej dobe jednoduché, a tak sa spojil s Asociáciou zberateľov Chioskej mastichy a doviezol prvý kartón mastixového prášku. Záujem postupne rástol, dobré meno o liečivých účinkoch mastichy sa začalo rýchlo šíriť a stále častejšie ho vyhľadávali kamaráti kamarátov, ale aj neznámi ľudia. Vtedy po prvýkrát začal pociťovať zodpovednosť a reálnosť sna pomáhať ľuďom zbaviť sa svojich zdravotných problémov prírodnou cestou. Jeho hobby sa stalo jeho prácou.

mastichaterapia