Vegetabilsk Omega 3 vhodné pre vegetariánov - Biopharma - 30 kapsúl

Kód: 3289
€17,99
Na sklade od 3 do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
19.4.2021

Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny vhodné pre vegánov a vegetariánov. Omega 3 mastné kyseliny v 72% z morskej riasy (Schizochytrium sp) s obsahom rozmarínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riasy, ktoré sú vlastne akousi morskou zeleninou, obsahujú o 10-20% viacej minerálnych látok než bežná zelenina. Aj napriek vysokej schopnosti vstrebávať minerály neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky. Ak je stupeň znečistenia vody príliš vysoký, na tomto mieste morské rasy jednoducho nerastú.

ÚČINKY

  • Podporuje kardiovaskulárny systém (dobrý stav obehového systému a srdca)
  • Zlepšuje psychickú kondíciu, priaznivo pôsobí na nervový systém
  • Blahodárne pôsobí na imunitný systém
  • Špeciálne vyvinuté pre vegánov, pre ktorých sú jediným zdrojom DHA (dokozahexaénová mastná kyselina) morské riasy

3289

500mg oleja z riasy obsahuje: DHA 250 mg EPA 4 mg

Neobsahuje lepok, citrusové plody, kapsula bez želatiny

Obsah balenia: 30 kapsúl

Krajina pôvodu: Norsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nórsko je svetovo známe pre svoju nedotknutú a nádhernú krajinu a preto sme tiež hrdí na to, že všetky naše výrobky sú vyvíjané, rafinované a vyrábané v Nórsku.

#ShowMore#

Na základe toho bol vytvorený Nórsky Omega 3 s jednoduchým cieľom - urobiť najčistejší viacúčelový omega-3. Chceli sme uľahčiť prácu tým, ktorí jednoducho chcú to najlepšie.  

Jedinečné nórske prostredie nám poskytuje svetoznáme kvalitné ryby a výživné čerstvé divoké ovocie a bobule z úrodných lesov. Norwegian Omega 3 je ochranná známka pre prémiové výrobky, ktoré obsahujú podstatu nedotknutého a bezkonkurenčného prírodného prostredia Nórska.

Výskum a inovatívny vývoj výrobkov v priebehu mnohých rokov sú kľúčovým faktorom úspechu pri výrobe produktovej rady nórskeho Omega 3. Garantujeme, že všetky naše výrobky sú vyrábané v Nórsku a sú vyrábané v súlade s normami kvality GMP. Ponúkame širokú škálu produktov poskytujúcich najdôležitejšie dostupné potravinové doplnky.

Na výrobu najlepšieho produktu Omega 3 potrebujete tie najlepšie suroviny. Najvyššia koncentrácia omega 3 vyššej úrovne sa vyskytuje v pelagických rybách v rôznych častiach oceánov. Nórsky Omega 3 sa vyrába výlučne z tejto suroviny. Surový rybí olej sa rafinuje pokročilým a patentovaným procesom čistenia v priebehu roka kedy sú odstránené všetky nežiaduce a znečisťujúce látky.