Organic People- Eco gél na umývanie všetkých typov podláh- 500ml

 
  • 1 z 2
 

Prostriedok navrhnutý pre efektívne a šetrné čistenie všetkých druhov podláh bez škodlivých chemických látok. Obsahuje 99,5% prírodných ingrediencií a je obohatená o organický esenciálny olej zo santalového dreva, ktorého vôňa pomáha nájsť harmóniu a pokoj. Narozdiel od väčšiny detergentov je vhodný k použitiu na plochy, kde sa pripravuje jedlo, nedráždi dýchacie cesty a neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Dostupnosť Vypredané
€4,90
Kód tovaru 0970
Výrobca Organic People
Kategória Ekologické pranie
Položka bola vypredaná...
 
 

Spôsob použitia: Zmiešajte 1-2 viečka gélu v 2-3 litroch vody. Dlážku umývame pomocou handry.

Objem: 500ml

Zloženie: Purified Water, 5 - 15%: Anionic Surfactant*, Non-ionic Surfactant*, Amphoteric Surfactant*; Maris Sal, Vegetable Glycerin, Citric Acid, Organic Pterocarpus Santalinus Oil, Organic Lavandula Angustifolia Oil, Organic Citrus Medica Oil, Organic Salvia Officinalis (Sage) Leaf Wate, Organic Citrus Aurantium Dulcis Oil, Sorbic Acid, Caramel

Krajina pôvodu: EÚ

Informácie o výrobcovi

Kompletná produkcia značky Organic People sa vyrába z prírodných surovín a neobsahuje nebezpečné chemické látky, ako sú SLS (Sodium Laurly Sulfate), parabény, ropné deriváty a umelé farbivá. 

Zloženie produktov Organic People tvoria prírodné suroviny obohatené o vysoko efektívne a cenné organické extrakty a oleje, ktoré boli pestované v ekologicky čistom prostredí, bez použitia hnojív. Vysoká koncentrácia účinných látok robí pracie a čistiace prostriedky Organic People maximálne efektívne a navyše sú všetky organické extrakty a oleje starostlivo vyberané, vzhľadom na funkciu, ktorú majú v danom prostriedku plniť. 

Všetky čistiace a pracie prostriedky Organic People sú plne biologicky rozložiteľné. Základom každého prostriedku sú povrchovo aktívne látky, tzv. tenzidy. Pretože čistiace prostiedky končia svoju cestu vo vodnom prostredí (čističky odpadových vôd, následne rieky a moria), je dôležité, aby boli rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťovali vodné zdroje. Klasická domáca chémia používa povrchovo aktívne látky získané z petrochemických zdrojov, ktoré sú toxické nielen pre nás. Navyše silne znečisťujú vodné zdroje planéty. 

Výrobky pre čistenie domácnosti, ktoré tu ponúkame obsahujú povrchovo aktívne látky výhradne na prírodnom základe, sú úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťujú zdroje Zeme. Svojimi účinkami (čistiacimi a pracími schopnosťami) sú s petrochemickými zhodné. Navyše sú vhodné pre moderné autonómne čistiace systémy, septiky a pod., ktoré sa stále v hojnejšom množstve objavujú v prímestských oblastiach a na dedinách. 

Tieto produkty disponujú certifikátmi ekologickej produkcie, všetky certifikáty, produktov Herbatica, nájdete tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.