Organic People Eco gél pre pranie všetkých druhov tkanín s organickým lotosovým extraktom Super Fresh- 1500ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Určený pre bezpečné a efektívne pranie všetkých druhov tkanín. Obsahuje 95,1% prírodných ingrediencií a je obohatený o cenný organický extrakt lotosu, ktorý dodáva bielizni neobyčajnú sviežosť, čistotu a jemnosť. Eco gél zachováva štruktúru, farbu a pružnosť vlákien v tkanine, je vhodný aj na pranie detského oblečenia. Na rozdiel od väčšiny detergentov neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky.

Môžeme doručiť do: 21.11.2017
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€19,90    
Kód tovaru 1013
Výrobca Organic People
Kategória Ekologické pranie
 

Spôsob použitia:  ručné pranie: 2 vrchnáčiky gélu na 5-7 litrov teplej vody, nechať pôsobiť asi 5 minúť, následne prepláchať a opláchnuť. Pranie v práčke: 2 vrchnáčiky na jedno pranie (4-5kg bielizne)

Objem: 1500ml

Zloženie: Purified Water, 5 - 15%: Anionic surfactant*, 5 %: Non-ionic Surfactant*, Soap*; GLDA* Citric Acid, Alkali Booster, Maris Sal, Enzymes, Organic Lotus (Nelumbo Nicifera) Extract, Organic Aloe Barbadensis Extract, Organic Centaurea Cyanus Flower Water, Organic Citrus Medica Oil, Organic Cananga Odorata Leaf Oil, Organic Citrus Aurantium Oil, Organic Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Sorbic Acid, Caramel*, Chlorophylline*.
* - ingediencie rastlinného pôvodu

Krajina pôvodu:

Hmotnosť 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Kompletná produkcia značky Organic People sa vyrába z prírodných surovín a neobsahuje nebezpečné chemické látky, ako sú SLS (Sodium Laurly Sulfate), parabény, ropné deriváty a umelé farbivá. 

Zloženie produktov Organic People tvoria prírodné suroviny obohatené o vysoko efektívne a cenné organické extrakty a oleje, ktoré boli pestované v ekologicky čistom prostredí, bez použitia hnojív. Vysoká koncentrácia účinných látok robí pracie a čistiace prostriedky Organic People maximálne efektívne a navyše sú všetky organické extrakty a oleje starostlivo vyberané, vzhľadom na funkciu, ktorú majú v danom prostriedku plniť. 

Všetky čistiace a pracie prostriedky Organic People sú plne biologicky rozložiteľné. Základom každého prostriedku sú povrchovo aktívne látky, tzv. tenzidy. Pretože čistiace prostiedky končia svoju cestu vo vodnom prostredí (čističky odpadových vôd, následne rieky a moria), je dôležité, aby boli rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťovali vodné zdroje. Klasická domáca chémia používa povrchovo aktívne látky získané z petrochemických zdrojov, ktoré sú toxické nielen pre nás. Navyše silne znečisťujú vodné zdroje planéty. 

Výrobky pre čistenie domácnosti, ktoré tu ponúkame obsahujú povrchovo aktívne látky výhradne na prírodnom základe, sú úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťujú zdroje Zeme. Svojimi účinkami (čistiacimi a pracími schopnosťami) sú s petrochemickými zhodné. Navyše sú vhodné pre moderné autonómne čistiace systémy, septiky a pod., ktoré sa stále v hojnejšom množstve objavujú v prímestských oblastiach a na dedinách. 

Tieto produkty disponujú certifikátmi ekologickej produkcie, všetky certifikáty, produktov Herbatica, nájdete tu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.