Organic People Eco prací gél na detskú bielizeň s organickými výťažkami z harmančeka a bavlny Baby Bubble- 1500ml

Kód: 1014
€17,20 –30 %
Organic People Eco prací gél na detskú bielizeň s organickými výťažkami z harmančeka a bavlny Baby Bubble- 1500ml
€17,20 –30 % €12,04
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2019

Jemný, bezpečný a ekologicky šetrný prostriedok na pranie detskej bielizne. Obsahuje 95,1% prírodných ingrediencií a je obohatený o organický výťažok z harmančeka a bavlny, ktoré sú prírodným antiseptikom a bielizeň zvláčňujú. Účinne čistí rôzne druhy znečistenia a bielizeň zostáva mäkká a svieža. Na rozdiel od väčšiny detergentov neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia:  ručné pranie: 2 vrchnáčiky gélu na 5-7 litrov teplej vody, nechať pôsobiť asi 5 minúť, následne prepláchať a opláchnuť. Pranie v práčke: 2 vrchnáčiky na jedno pranie (4-5kg bielizne)

Objem: 1500ml

Zloženie: Purified Water, 5 - 15%: Anionic surfactant*, 5 %: Non-ionic surfactant*, Soap*; GLDA*, Citric Acid, Alkali Booster, Enzymes, Organic Chamomila Recutita Extract, Gossypium Herbaceum Flower Extract, Organic Aloe Barbadensis Extract, Organic Angelica Archangelica Root Extract, Organic Centaurea Cyanus Flower Water, Organic Lavandula Angustifolia Oil, Organic Rosmarinus Officinalis Oil, Organic Citrus Aurantium Dulcis Oil, Sorbic Acid.
* - ingrediencie rastlinného pôvodu

Krajina pôvodu:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologické pranie
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kompletná produkcia značky Organic People sa vyrába z prírodných surovín a neobsahuje nebezpečné chemické látky, ako sú SLS (Sodium Laurly Sulfate), parabény, ropné deriváty a umelé farbivá. 

Zloženie produktov Organic People tvoria prírodné suroviny obohatené o vysoko efektívne a cenné organické extrakty a oleje, ktoré boli pestované v ekologicky čistom prostredí, bez použitia hnojív. Vysoká koncentrácia účinných látok robí pracie a čistiace prostriedky Organic People maximálne efektívne a navyše sú všetky organické extrakty a oleje starostlivo vyberané, vzhľadom na funkciu, ktorú majú v danom prostriedku plniť. 

Všetky čistiace a pracie prostriedky Organic People sú plne biologicky rozložiteľné. Základom každého prostriedku sú povrchovo aktívne látky, tzv. tenzidy. Pretože čistiace prostiedky končia svoju cestu vo vodnom prostredí (čističky odpadových vôd, následne rieky a moria), je dôležité, aby boli rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťovali vodné zdroje. Klasická domáca chémia používa povrchovo aktívne látky získané z petrochemických zdrojov, ktoré sú toxické nielen pre nás. Navyše silne znečisťujú vodné zdroje planéty. 

Výrobky pre čistenie domácnosti, ktoré tu ponúkame obsahujú povrchovo aktívne látky výhradne na prírodnom základe, sú úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťujú zdroje Zeme. Svojimi účinkami (čistiacimi a pracími schopnosťami) sú s petrochemickými zhodné. Navyše sú vhodné pre moderné autonómne čistiace systémy, septiky a pod., ktoré sa stále v hojnejšom množstve objavujú v prímestských oblastiach a na dedinách. 

Tieto produkty disponujú certifikátmi ekologickej produkcie, všetky certifikáty, produktov Herbatica, nájdete tu.