Organic People Bio-balzam na umývanie riadu Green Clean Aloe- 500ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Veľmi jemný a účinný, ekologicky šetrný čistiaci prostriedok. Obsahuje 99,5% prírodných ingrediencií a je obohatený o organický výťažok z aloe vera a vitamín E, ktoré sa starajú o Vaše ruky. Účinne zvláda umývanie riadu, ovocia, zeleniny a aj detských hračiek. Na rozdiel od väčšiny detergentov neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky.

Môžeme doručiť do: 13.12.2017
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€4,90    
Kód tovaru 1011
Výrobca Organic People
Kategória Ekologická údržba domácnosti
 

Spôsob použitia: Malé množstvo balzamu aplikujte na čistiacu hubku, poumývajte riad, ktorý následne opláchnite vodou.

Objem: 500ml

Zloženie: Purified Water, 15 - 30 %: Anionic Surfactant*, 5 %: Amphoteric Surfactant*, Non-ionic Surfactant*; Maris Sal, Vegetable Glycerin, Citric Acid, Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract , Organic Arctium Lappa Extract , Organic Panax Ginseng Extract , Organic Chamomila Recutita Flower Water , Organic Cymbopogon Citratus Oil, Tocopherol, Sorbic Acid, Annatto*, Chlorophylline*.
* - ingrediencie rastlinného pôvodu

Krajina pôvodu:

Hmotnosť 0.5 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
28.12.2016 20:34
Som spokojný. Namiesto jari ako vhodná ekologická alternatíva.
Odpovedať

Kompletná produkcia značky Organic People sa vyrába z prírodných surovín a neobsahuje nebezpečné chemické látky, ako sú SLS (Sodium Laurly Sulfate), parabény, ropné deriváty a umelé farbivá. 

Zloženie produktov Organic People tvoria prírodné suroviny obohatené o vysoko efektívne a cenné organické extrakty a oleje, ktoré boli pestované v ekologicky čistom prostredí, bez použitia hnojív. Vysoká koncentrácia účinných látok robí pracie a čistiace prostriedky Organic People maximálne efektívne a navyše sú všetky organické extrakty a oleje starostlivo vyberané, vzhľadom na funkciu, ktorú majú v danom prostriedku plniť. 

Všetky čistiace a pracie prostriedky Organic People sú plne biologicky rozložiteľné. Základom každého prostriedku sú povrchovo aktívne látky, tzv. tenzidy. Pretože čistiace prostiedky končia svoju cestu vo vodnom prostredí (čističky odpadových vôd, následne rieky a moria), je dôležité, aby boli rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťovali vodné zdroje. Klasická domáca chémia používa povrchovo aktívne látky získané z petrochemických zdrojov, ktoré sú toxické nielen pre nás. Navyše silne znečisťujú vodné zdroje planéty. 

Výrobky pre čistenie domácnosti, ktoré tu ponúkame obsahujú povrchovo aktívne látky výhradne na prírodnom základe, sú úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťujú zdroje Zeme. Svojimi účinkami (čistiacimi a pracími schopnosťami) sú s petrochemickými zhodné. Navyše sú vhodné pre moderné autonómne čistiace systémy, septiky a pod., ktoré sa stále v hojnejšom množstve objavujú v prímestských oblastiach a na dedinách. 

Tieto produkty disponujú certifikátmi ekologickej produkcie, všetky certifikáty, produktov Herbatica, nájdete tu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.