Organic People Eco gél na umývanie riadu s organickým citrónom Green Clean Lemon- 500ml

Kód: 1012
€5,50
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.12.2018

Jedinečný, bezpečný a ekologicky šetrný čiastiaci prostriedok, ktorý obsahuje 97,5% prírodných ingrediencií a je obohatený o organický citrónový extrakt, ktorý je prírodným antiseptikom. Účinne zvláda umývanie riadu, ovocia, zeleniny a aj detských hračiek. Na rozdiel od väčšiny detergentov neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia: Malé množstvo balzamu aplikujte na čistiacu hubku, poumývajte riad, ktorý následne opláchnite vodou.

Objem: 500ml

Zloženie: Purified Water, 15 - 30 %: Anionic Surfactant*, 5 %: Amphoteric Surfactant*, Non-ionic Surfactant*; Maris Sal, Vegetable Glycerin, Citric Acid, Organic Citrus Medica Extract, Organic Aloe Barbadensis Extract, Organic Calendula Officinalis Extract, Organic Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Organic Citrus Medica Oil, Sorbic Acid.
* - ingrediencie rastlinného pôvodu

Krajina pôvodu:

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologická údržba domácnosti
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kompletná produkcia značky Organic People sa vyrába z prírodných surovín a neobsahuje nebezpečné chemické látky, ako sú SLS (Sodium Laurly Sulfate), parabény, ropné deriváty a umelé farbivá. 

Zloženie produktov Organic People tvoria prírodné suroviny obohatené o vysoko efektívne a cenné organické extrakty a oleje, ktoré boli pestované v ekologicky čistom prostredí, bez použitia hnojív. Vysoká koncentrácia účinných látok robí pracie a čistiace prostriedky Organic People maximálne efektívne a navyše sú všetky organické extrakty a oleje starostlivo vyberané, vzhľadom na funkciu, ktorú majú v danom prostriedku plniť. 

Všetky čistiace a pracie prostriedky Organic People sú plne biologicky rozložiteľné. Základom každého prostriedku sú povrchovo aktívne látky, tzv. tenzidy. Pretože čistiace prostiedky končia svoju cestu vo vodnom prostredí (čističky odpadových vôd, následne rieky a moria), je dôležité, aby boli rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťovali vodné zdroje. Klasická domáca chémia používa povrchovo aktívne látky získané z petrochemických zdrojov, ktoré sú toxické nielen pre nás. Navyše silne znečisťujú vodné zdroje planéty. 

Výrobky pre čistenie domácnosti, ktoré tu ponúkame obsahujú povrchovo aktívne látky výhradne na prírodnom základe, sú úplne biologicky rozložiteľné a neznečisťujú zdroje Zeme. Svojimi účinkami (čistiacimi a pracími schopnosťami) sú s petrochemickými zhodné. Navyše sú vhodné pre moderné autonómne čistiace systémy, septiky a pod., ktoré sa stále v hojnejšom množstve objavujú v prímestských oblastiach a na dedinách. 

Tieto produkty disponujú certifikátmi ekologickej produkcie, všetky certifikáty, produktov Herbatica, nájdete tu.