Detská nerezová fľaša - Baby Bottle w/Medium Flow Nipple - Klean Kanteen - 266 ml

Kód: 2263
€25,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
9.8.2021

Bezpečná, zdravá nerezová dojčenská fľaša. Podporuje uvoľnené sanie v prirodzenom tempe, správne trávenie a vývoj dieťaťa. Zakrivený, zúžený tvar je navrhnutý špeciálne pre malé ručičky a široké hrdlo umožňuje jednoduché čistenie aj plnenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča, aby sa deti dojčili rok alebo aj dlhšie. V KLEAN Kanteen veria, že prirodzené dojčenie je najlepšie pre bábätko, mamičku, rodiny, životné prostredie i našú spoločnosť. Zároveň ale v KLEAN Kanteen rozumejú, že nie vždy sa to podarí, či už zo zdravotných, rodinných, či pracovných dôvodov. Dojčenská fľaštička je potom občas nutnosťou, aby sa dieťa nakŕmilo mliekom alebo príkrmom.

Či už dojčíte, používate príkrm či kombináciu oboch, dojčenská fľaštička KLEAN Kanteen vám ponúka bezpečnú, eko-priateľskú alternatívu k plastom. Umožňuje bábätkám uvoľnené sanie v prirodzenom tempe. Napomáha správnemu vývoju dieťaťa. Vyrobená je z vysoko kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele 18/8. Neobsahuje žiadne BPA, ftaláty, ani ďalšie toxíny. Elegantne zakrivený tvar je navrhnutý špeciálne pre malé ručičky, široké hrdlo dovoľuje jednoduché čistenie, plnenie či nalievanie.

Cumlík z lekárskeho silikónu má v priemere viac ako 2 palce (cez 5 cm) a má premenlivú hrúbku. Ako dieťa saje, dlhý cumlík sa prispôsobí a napodobňuje spôsob, akým bábätko ústami modeluje prsia počas dojčenia. Napomáha tak správnemu rozvoju úst a zdravým zúbkom. Cumlík zároveň obsahuje systém dvojitého odvetrania, ktorý je navrhnutý tak, aby vaše dieťa hltalo nápoj, a nie vzduch, čo chráni bábätká pred bolestivou kolikou a napomáha zdravému tráveniu.

Hlavné prednosti:

  • fľaštička z vysoko kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele 18/8
  • zakrivený zúžený tvar navrhnutý pre malé ručičky
  • ľahko čitateľné odmerky na vnútrajšku i vonkajšku fľaše
  • široké hrdlo na jednoduché plnenie aj čistenie
  • tvar cumlíka podporuje správne sanie dieťaťa
  • mäkký cumlík vyrobený z lekárskeho silikónu podporuje správny vývoj úst a zdravé zúbky
  • dvojité odvetranie napomáha redukcii výskytu koliky u bábätka
  • prietok cumlíka umožňuje uvoľnené sanie v prirodzenom tempe
  • môže ísť do umývačky, dá sa vyvárať aj sterilizovať
  • zdravotne nezávadné, bezpečné, vysoko kvalitné materiály (neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani iné toxické alebo nebezpečné látky) prenosné, znovu použiteľné a recyklovateľné

Špecifikácia:

Objem: 266 ml (9 oz)

Hmotnosť: 90.7 g

Rozmery (v x š): 172.9 mm x 72.1 mm

Priemer hrdla: 54 mm

 

Majte svoju flašku čistú a vždy pripravenú na cestu. Skúste niektorý z našich ekologických čistiacich prostriedkov alebo pomocníka vo forme kefy, alebo loofky vaša flaša ostane vždy čistá, voňavá a krásna. 

CertifiedClimateNeutral_Primary_Horizontal-1

Tešíme sa, že produkty tejto značky získali certifikát Climate Neutral. Čo to znamená? Hlavne to, že vo výrobe a logistike týchto produktov je uhlíková stopa 100% neutrálna. Chcete vedieť viac? Kliknite na stránku kde máme všetky naše certifikáty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Želáme si aby aspoň 50% z nás bolo uhlíkovo neutrálnych. Tak ako Klean Kanteen. Čo to znamená? Hlavne spoločensky uvedomelý nákup. Viac sa dozviete priamo na popise tohto významného certifikátu, ktorý táto značka získala. 

#showmore#

 

kleankanteen herbatica

Kalifornská rodinná firma KLEAN Kanteen sa zaoberá výrobou zdravotne nezávadných téglikov, bandasiek, fliaš a termosiek na pitie i jedlo z nerezovej ocele. Jej cieľom je vyrábať dostupné, bezpečné, zdravotne nezávadné a vysoko kvalitné produkty a propagovať zdravie, dlhodobú udržateľnosť činnosti vzhľadom na zachovanie životného prostredia.

Výrobky značky predstavujú alternatívu k jednorazovým plastovým a papierovým kelímkom a fľašiam, ktoré sú často vyrábané zo zdravotne závadných materiálov, a navyše ako odpad predstavujú veľkú záťaž pre životné prostredie.

História produktov KLEAN Kanteen siaha do roku 2002, kedy vynálezca a zakladateľ značky KLEAN Kanteen Robert Seals vytvoril prvý prototyp z materiálov, ktoré nakúpil v lokálnom obchodíku v Kalifornií. V roku 2004 predstavil prvú nerezovú fľašu KLEAN Kanteen, ktorú poznáme aj z dnešnej ponuky značky. Išlo o prvú alternatívu k vtedy masovo používaným plastovým či hliníkovým nádobám, ktorá bola bezpečná, zdravotne nezávadná, ľahká a znovu použiteľná. V prvých rokoch sa produkty KLEAN Kenteen využívali najmä počas hudobných festivalov, environmentálnych veľtrhov, outdoorových akcií a podobne.

V roku 2005 značku prevzala rodina Creswell, ktorá nadviazala na Stealsovu víziu a výrazne rozšírila portfólio produktov z nerezovej ocele. Spoločnosť sa zároveň začala snažiť znižovať svoju ekologickú stopu a v roku 2008 sa stala členom iniciatívy 1% pre planétu a od tej doby odovzdáva najmenej 1% svojej ročnej tržby neziskovým organizáciám, ktoré sa usilujú o zachovanie zdravého životného prostredia.

V roku 2012 naplnila KLEAN Kanteen štandardy pre vstup medzi Certified B Corporations v oblasti rokovaní, zodpovednosti a transparentnosti a spolu so svojimi partnermi sa od tej doby snaží vzdelávať verejnosť v oblastiach zdravia a ochrany životného prostredia.