Fitokosmetik Iránská prírodná henna na farbenie a posilnenie vlasov - 125g

Kód: 1086
€6
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Henna má farbiace účinky ako aj pridáva vlasom lesk a zlepšuje ich štruktúru, posilňuje vlasové korienky. Vďaka henne sa dá dostať rôzne druhy odtieňov farby vlasov a  popritom nepoškodiť vlasy a naopak posilniť ich a dať vlasom kvalitnú výživu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia :

1) na farbenie vlasov - použivať na čisté a suché vlasy. Do 20-100g heny pridať vodu 90-100 stupňov, miešať pokiaľ to nebude mať homogénnou hmotu. Ochladiť. Naneste zmes na vlasy. Začnite pri korienkoch a postupujte po celej dĺžke vlasov. Následne prikryte vlasy plastovým vreckom, alebo plastovou čiapkou. Nechajte henu na vlasoch podľa tabuľke.

Pôvodná farba vlasov

Čas kontaktu s vlasmi

Očakávaný druh farby

svetlý blond

5-30 min

svetlý pagaštan

blond

20-30 min

pagaštan

tmavý blond

30-50 min

medný

hneda

50-60 min

tmavý pagaštan

 

2) na posilnenie vlasov : henu zaliať horúcou vodou, miešať pokiaľ to nebude mať homogénnou hmotu. Naniesť na korienky vlasov  na 5 minút, opláchnuť a umyť si vlasy so šampónom.

Nepouživať kovové nádoby.

Upozornenie : Neodporúča sa používať farbu na základe henny  skôr ako 2 týždne po použití trvalej a po farbeniu vlasov s farbou obsahujúcou pigment. Pri kontakte farby s pokožkou krku a tváre opláchnite teplou vodou s mydlom. Nepouživať kovové nádoby.

Zloženie (INCI) :Lawsonia inermis.

Objem : 125g

Krajina pôvodu : RU

Dodatočné parametre

Kategória: Masky
Hmotnosť: 0.15 kg
Položka bola vypredaná…
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora henna 28.6.2017 10:12
Dobrý deň, moja kolegyňa, ktorá skúšala túto hennu a písala o svojich skúsenostiach aj článok, ktorý nájdete tu: http://blog.herbatica.sk/recenzia-vlasova-henna/ Vám neodporúča použiť túto hennu na tento účel. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte ma kontaktovať. Ďakujem S pozdravom Juraj
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: