Fitokosmetik - Iránska prírodná henna s minerálmi z Mŕtveho mora, na tenké a slabé vlasy - 25g

Kód: 1283
€1,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2019

Prípravok na farbenie a spevnenie vlasov. Henna je určená na farbenie vlasov. Zároveň im dodáva prirodzený lesk, zlepšuje ich štruktúru a spevňuje korienky. Pri farbení môžete získať širokú škálu odtieňov od tmavo hnedej až po tmavo gaštanovú. Minerály z Mŕtveho mora pokožku hlavy zjemňujú. Dodávajú korienkom vlasov vitamíny a výživné látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia :

1) na farbenie vlasov - používať na čisté a suché vlasy. Do 20-100g heny pridať vodu s teplotou 90-100˙C, miešať pokiaľ to nebude mať homogénnou hmotu. Ochladiť. Naneste zmes na vlasy. Začnite pri korienkoch a postupujte po celej dĺžke vlasov. Následne prikryte vlasy plastovým vreckom, alebo plastovou čiapkou. Nechajte henu na vlasoch podľa tabuľke.

Pôvodná farba vlasov 

Čas kontaktu s vlasmi 

 Očakávaný druh farby

svetlý blond

5-30 min

svetlý pagaštan

blond

20-30 min

pagaštan

tmavý blond

30-50 min

medený

hnedá

50-60 min

tmavý pagaštan

2) na posilnenie vlasov : henu zaliať horúcou vodou, miešať pokiaľ to nebude mať homogénnou hmotu. Naniesť na korienkoch vlasov 5 minút, opláchnuť a umyť si vlasy so šampónom.

Upozornenie: Neodporúča sa používať farbu na základe henny  skôr ako 2 týždne po použití trvalej a po farbení vlasov s farbou obsahujúcou pigment. Pri kontakte farby s pokožkou krku a tváre opláchnite teplou vodou s mydlom. Nepoužívať kovové nádoby!

Zloženie (INCI): Lawsonia inermis, Mineral salts.

Dátum spotreby: viď obal

Objem: 25g

Krajina pôvodu : RU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: