Fratti Šungitový balzam s pagaštanom konským pre unavené nohy - 75ml

Kód: 0572
€7,70
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.1.2019

Odstraňuje únavu a pocit „ťažkých nôh“ má uvoľňujúce a upokojujúce účinky. Ideálne vyvážený a plný aktívnych zložiek je tento krémový balzam schopný odstrániť únavu a pocit ťažkých nôh na konci dňa. Pagaštan konský zlepšuje ciene steny a ich celkový tonus a zrýchľuje krvný obeh čím sa zmenšujú opuchy a predchádza sa ich opakovaniu. Vysokoaktívny karelský šungit má silné antioxidačné účinky, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, sýti bunky mikroelementami. Krémový balzam osviežuje a upokojuje pokožku nôh a má dezodoračné účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívne zložky: šungit, rutín,olivový a slnečnicový olej, extrakty z pagaštana konského a brečtanu, esenciálny medovkový  olej, mentol, pantenol, včelí vosk.

Obsah balenia: 75 ml

Krajina pôvodu: Rusko

 Čo to je vlastne šungit? Viac informácií na našom blogu, tu!

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na starostlivosť o nohy
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Šungity sú zvláštne polyminerálne uhlíkové horniny, ktoré dostali svoj názov podľa miesta výskytu, karelskej dediny Šuňga na brehu Onežského jazera, kde boli prvýkrát objavené ložiská tejto horniny, podobajúcej sa na uhlie. Nachádza sa v prehistorických vrstvách Zeme a z väčšej časti je tvorená z uhlíka, ktorý je známy ako organický prvok. Vek karelského šungitu sa totiž odhaduje na 2 miliardy rokov.

Šungit disponuje veľkým množstvom vlastností. Lieči, zachraňuje, čistí, chráni, normalizuje a obnovuje. Minerál má pozitívny vplyv na choroby kĺbov, chrbtice, ischias, osteochondrózu. Zlepšuje prívod krvi do tela, oplýva baktericídnymi vlastnosťami, pomáha v liečbe chorôb pohybového aparátu.

Spoločnosť "Fratti" predstavuje súbor kozmetiky "Shungit": krémy, šampóny a balzamy na starostlivosť o zdravie a krásu. Všetky produkty spoločnosti sú vyrobené bez škodlivých farbív a škodlivých chemických látok, vďaka čomu túto kozmetiku môžu používať aj ľudia náchylní na alergické reakcie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt šungit