Pípravok k správnej fukncii psychiky - Pari - Evalar - 100 kapsúl

Kód: 0657
€8,29
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
4.2.2022
Položka bola vypredaná…

Prípravok zlepšuje celkový psychický a fyzický stav - prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k správnej funkcii psychiky. Užívajú ho aj ľudia s poruchami psychiky spôsobenými alkoholom a psychotropnými látkami (drogy).

Detailné informácie

Podrobný popis

Pari Evalar je biologicky aktívny doplnok rastlinného pôvodu, ktorý zlepšuje psychický stav, znižuje vyčerpanosť a únavu.  

Okrem toho Pari:

  • znižuje patologickú závislosť na alkohole a na omamných látkach
  • zlepšuje kondíciu nervového systému
  • predchádza rozvoju psychických porúch, znižuje podráždenosť
  • odstraňuje nespavosť
  • normalizuje náladovosť
  • aktivizuje odstraňovanie toxínov z organizmu pri chronických otravách alkoholom alebo omamnými látkami

Spôsob použitia: Dospelí- 1 tableta 3 krát denne s jedlom. Dĺžka kúry 2 týždne. Nepoužívajte v kombinácii s inými liekmi.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek, tehotným alebo dojčiacim ženám. Pred použitím sa poraďte s lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dátum spotreby vyznačený na obale.

Zloženie: 3 tablety obsahujú: mikrokryštalická celulóza (plnivo), tymián 150 mg, podzemky a korene Rhaponticum 127,5 mg, podzemky a korene Omanu 90 mg, ľubovník bodkovaný 90 mg, Grass Yarrow 45 mg, praslička 45 mg, ľanové semeno 45 mg, glycín 40,5 mg, zemežlč 37,5 mg, Vitamín C (kyselina askorbová), 22,5 mg, Aerosil (tekútá zložka)

Príjem 3 tablety denne zaisťuje doporučený denný príjem vitamínu C (22,5 mg) - 37,5%

Balenie: 100 tabliet

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

#ShowMore#

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru