Pípravok k správnej fukncii psychiky - Pari - Evalar - 100 kapsúl

Kód: 0657
€8,29
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
24.8.2021
Položka bola vypredaná…

Pari Evalar je biologicky aktívny doplnok rastlinného pôvodu, ktorého účinok je daný jeho zložením (materina dúška, maral, koreň, oman, ľubovník bodkovaný, rebríček obyčajný, praslička roľná,zemežlč lekárska, aminokyselina glycín).  Prípravok zlepšuje celkový psychický a fyzický stav - prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k správnej funkcii psychiky. Užívajú ho aj ľudia s poruchami psychiky spôsobenými alkoholom a psychotropnými látkami (drogy).

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečítajte si viac o účinkoch PARI na našom blogu.

Spôsob použitia: Dospelí- 1 tableta 3 krát denne s jedlom. Dĺžka kúry 2 týždne. Nepoužívajte v kombinácii s inými liekmi.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek, tehotným alebo dojčiacim ženám. Pred použitím sa poraďte s lekárom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dátum spotreby vyznačený na obale.

Zloženie: 3 tablety obsahujú: mikrokryštalická celulóza (plnivo), tymián 150 mg, podzemky a korene Rhaponticum 127,5 mg, podzemky a korene Omanu 90 mg, ľubovník bodkovaný 90 mg, Grass Yarrow 45 mg, praslička 45 mg, ľanové semeno 45 mg, glycín 40,5 mg, zemežlč 37,5 mg, Vitamín C (kyselina askorbová), 22,5 mg, Aerosil (tekútá zložka)

Príjem 3 tablety denne zaisťuje doporučený denný príjem vitamínu C (22,5 mg) - 37,5%

Balenie: 100 tabliet

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

#ShowMore#

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru