MUMIO- extrakt - 20 tabliet/0,2g

Kód: 0350
€4,20
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
31.3.2020

Biologicky aktívny potravinový doplnok k strave. Napomáha k optimálnému stavu kostnej dreni čisto na prírodnej báze s bohatým komplexom organických látok a mikroelementov ako je magnézium, fosfor, kremík, železo, zinok, síra, meď, bór atď. Je veľmi vhodným doplnkom k posilneniu celého organizmu a imunity. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mumio je známe svojím využitím ako celkovo posilujúci a ľahko upokojujúci prostriedok ,ktorý podporuje procesy metabolizmu kostnej a svalovej dreni, pri zraneniach. Podporuje zrýchlenie minerálnej výmeny. Podporuje zvýšenie vlastných obranných mechanizmov organizmu.

Spôsob použitia : dospelí a deti staršie ako 14 rokov 1 tabletka 1-2x denne v priebehu jedla a zajesť, pred požitím je treba tabletku rozpustiť v malom množstve vody, užívať po dobu 20 dní až 2 mesiacov.

Upozornenie : individuálna alergia na niektorú zo zložiek, tehotenstvo, dojčenie. Pred použitím sa odporúča konzultácia s lekárom

Zloženie :  extrakt mumio

Obsah: 20 tabliet/0,2g

Krajina pôvodu : Rusko

Tento produkt nie je liek. 

Ak by ste si chceli prečítať aj osobnú skúsenosť s užívaním múmia po zranení, môžete tento článok tiež nájsť na našom blogu :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: