Nevská kozmetika - Vazelina 40 ml

Kód: 1569
€3,40
Skladom (21 ks)
Môžeme doručiť do:
11.12.2019

Vazelína kozmetická zmäkčuje a chráni pokožku rúk a tela. Vazelína perfektne zvláčňuje pokožku a chráni ju pred negatívnym vplyvom na životné prostredie vzhľadom k jeho zloženie neutrálneho tekutého parafínu. Spája v sebe niekoľko funkcií: chráni, zjemňuje, protizápalový účinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vazelína kozmetická zmäkčuje a chráni pokožku rúk a tela, vhodné pre vykonávanie manikúry, má bakteriostatický účinok. Vazelína perfektne zvláčňuje pokožku a chráni ju pred negatívnym vplyvom na životné prostredie vzhľadom k jeho zloženie neutrálneho tekutého parafínu. Vazelína sa odporúča použiť na zmiernenie pokožky počas manikúry. Spája v sebe niekoľko funkcií: chráni, zjemňuje, protizápalový účinok.

Aktívna zložka: extrakt z harmančeka má zmierňujúci účinok, zmierňuje podráždenie a znižuje pravdepodobnosť alergickej reakcie.

Dávkovanie: Naneste malé množstvo krému pohybov svetlo masážnych čistiť suchú pokožku.

Zloženie: Paraffinum Liquidum, cerezín, parafín, rumanček pravý Flower Extract, Parfum.

Objem: 40 ml

Krajina pôvodu: Ruská federácia

Nevská kozmetika - je najväčší ruský výrobca kozmetiky za takmer dve storočia histórie. Viac ako 50 druhov kozmetických výrobkov na báze prírodných surovín. Popularita a produkty spoločnosti vzhľadom k vysokej kvalite a priaznivým cenám. Vzhľadom k neustálemu zlepšovaniu výrobných technológií, starostlivom výbere surovín, používanie moderných vedeckého vývoja Nevskej kozmetiky. Po desaťročia je lídrom medzi výrobcami kozmetiky a výrobkov pre domácnosť, a prvé miesto v ruských i medzinárodných súťažiach a výstavách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: