Sorbentová gélová suspenzia na vnútorné použitie - Sorbigel - Mirrolla, 100 ml

Kód: 2272
€8,69
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
3.5.2021
Položka bola vypredaná…

Moderný gélový enterosorbent používaný pri komplexnej liečbe akútnych a chronických intoxikácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sorbigel, je detoxikačný gél, ktorý sa využíva na komplexnú liečbu akútnych a chronických intoxikácií. Sorbigel má hepatoprotektívny, choleretický, protizápalový, prebiotický účinok.

Oblasť použitia: ako zdroj rozpustnej vlákniny, kyseliny jantárovej a hypericínu


Návod na použitie: pred použitím sa odporúča produkt zmiešať / pretrepať. Dospelí 10 ml. 2-3 krát denne pred jedlom.
Nutričná hodnota na 100 gramov: uhľohydráty - 38 gramov, rozpustná vláknina z potravy - 20 gramov.
Energetická hodnota na 100 g: 822 kJ \ 196 kcal.


Trvanie prijatia: 2 - 3 týždne. Ak je to potrebné, príjem sa môže opakovať. Opakované použitie je možné počas celého roka. Pred použitím sa odporúča konzultácia s lekárom.


Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na zložky potravinových doplnkov, tehotenstvo, dojčenie, súbežné podávanie s liekmi, obštrukcia čriev.

Preparát nie je liekom.

Denné použitie produktu obsahuje:

rozpustnú vlákninu z potravy - 3-4,5 gramov. 150% primeranej úrovne spotreby za deň.
Kyselina jantárová: 80 - 120 mg. 40 - 60% primeraného príjmu za deň.
Hypericín: 0,66 až 0,99 mg. 220% primeranej úrovne spotreby za deň.


*Primeraná úroveň spotreby za deň je dodatok 5 (o jednotných hygienických a epidemiologických požiadavkách na tovar patriaci do hygienickej a epidemiologickej kontroly.


**nepresahuje maximálnu úroveň spotreby za deň. dodatok 5 (o jednotných hygienických a epidemiologických požiadavkách na tovar patriaci do hygienickej a epidemiologickej kontroly.


Podmienky predaja produktu: miesta predaja sú stanovené vnútroštátnymi právnymi predpismi členských štátov Eurázovej hospodárskej únie.

 

2272

Objem: 100 ml (gélová sespenzia v tube)


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mirrolla kombinuje to najlepšie z prírody, s vedeckým prístupom a vyrába výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

#ShowMore#

Výrobná spoločnosť Mirrolla vyvíja a vyrába už viac ako 15 rokov výživové doplnky, funkčnú detskú výživu, výrobky na hrdlo a nos, ako aj zdravú kozmetiku pre deti a dospelých. Vedci vo vlastnom laboratóriu vytvárajú jedinečné recepty, ktoré kombinujú prirodzenú silu rastlín a inovatívny vývoj. Výrobky v najvyššej kvalite sa na pulty predajní dostávajú vďaka nepretržitému monitorovaniu v každej fáze výroby.

Esenciálne nasýtené a polynenasýtené mastné kyseliny, ktoré tvoria základ olejov, sú nevyhnutné na udržanie dobrého zdravia. Každý olej má jedinečné vlastnosti, ktoré sú pre neho jedinečné. Profesionálny prístup k spracovaniu rastlín a uvedomenie si hodnoty každej kozmetickej vlastnosti umožňujú výrobu vysoko kvalitných olejov Mirrolla.

Lopúchový olej Mirrolla - prírodný prostriedok napomáhajúci normálnemu fungovaniu procesov v tele. Vyrába sa z koreňov lopúcha. Vďaka svojmu bohatému zloženiu, ktoré obsahuje vitamíny, minerály, mastné kyseliny a inulínový polysacharid je užitočný pre vlasy. Zlepšuje výživu vlasových folikulov a posilňuje vlasy samotné. 

Olej z lopúcha podporuje prebúdzanie „spiacich“ vlasových folikulov a aktivuje rast vlasov. Oleje obohatené o rôzne rastlinné výťažky liečivých rastlín obnovujú vitalitu vlasov, prirodzený lesk, normalizujú fungovanie mazových žliaz, odstraňujú suchosť a napĺňajú ich energiou.