Doktor Vedov Horský čistoteľ- extrakt z lastovičníka na bradavice- 1,2ml

Kód: 0771
€4
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Prírodný prostriedok na korektúru nedostatkov kože – pleti, odstraňuje bradavičky, suché mozole a popilomy. Popilomy a suché mozole – aplikujte 2x denne v priebehu 2 – 10 dní. Bradavičky – aplikujte 1x denne v priebehu 2 – 3 dní, pred použitím miesto s bradavičkou silno naparte a nasledne opatrne odlupujte kožu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia : umelohmotnou tyčinkou natrite miesto a nechajte posobiť – na tvári a krku 7 – 10 minút , na tele 10-12 minút. V prípade, že ošetrované miesto je vaščie, použijte vatovú tyčinku.

Upozornenie : individuálna alergia na niektorú zo zložiek,. Dávajte veľký pozor aby sa nedostal balzám do očí a na sliznice. Chráňte pred deťmi. Ampulka musí byť vždy hermeticky uzavretá – pozor tekutina je silno zapáchajúca.

Podmienky skladovania : na tmavom mieste pri izbovej teplote

Aktívne látky :  výťažok lastovičníka horského, horca, rododendronu zlatého

Krajina pôvodu : Rusko

Zloženie: extrakt lastovičníka, horca, dvojzubca, rododendrón zlatistý, cacalia aconitifolia

Naše skúsenosti s lastovičníkom nájdete na blogu tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálna starostlivosť o pleť
Hmotnosť: 0.05 kg
Problém: Bradavice
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
7x
4
7x
3
10x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Doktor Vedov Horský čistoteľ extrakt z lastovičníka na bradavice 1,2ml Doktor Vedov Horský čistoteľ extrakt z lastovičníka na bradavice 1,2ml
5
M Avatar autora | 19.5.2018
Moja dcéra mala jednu bradavicu pod okom, na jednej ruke dve, na druhej ruke asi päť pri sebe. Skúsili sme to ako cca 4 metódu a tá zabrala. Používali sme Dr. Vedova asi 2 mesiace denne, užívaním sa bradavice postupne zmenšovali až všetky úplne zmizli. U mňa však tento prípravok zatiaľ nezabral a užívam ho už skoro 3 mesiace.
Doktor Vedov Horský čistoteľ extrakt z lastovičníka na bradavice 1,2ml Doktor Vedov Horský čistoteľ extrakt z lastovičníka na bradavice 1,2ml
5
I Avatar autora | 15.10.2017
+ výborné nanášanie , možnosť nosiť v kabelke pri cestovaní