Natura Siberica - Gzel - Darčekový set

Kód: 1714
€16,40
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.1.2020

Kazeta obsahuje: Šampón na všetky typy vlasov z kráľovských bobúľ 250 ml. Kondicionér na všetky typy vlasov z kráľovských bobúľ 250 ml. Telový peeling z tradičných sibírskych bobúľ "Zoštíhlenie a spevnenie" 200 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŠAMPÓN NA VŠETKY TYPY VLASOV Z KRÁĽOVSKÝCH BOBÚĽ 250 ML

Pri tvorbe šampónu z kráľovských bobúľ sme sa nechali inšpirovať tradíciou starých dávnych čias spojenou so starostlivosťou o vlasy. Obyvatelia Sibíri ako prví využívali na udržanie svojho zdravia a krásy neuveriteľné účinky divokých bobúľ. Tento šampón z kráľovských bobúľ je obohatený o černicu morušku, organický rakytníkový olej a arktickú brusnicu. Šampón šetrne čistí pokožku hlavy, účinne hydratuje a vyživuje vlasy, pritom pomáha posilňovať korienky vlasov. Vlasy budú viac poddajné a žiarivé.

SPÔSOB POUŽITIA

Aplikujte šampón masážnymi pohybmi na vlhké vlasy. Potom opláchnite. Podľa potreby môžete postup opakovať.

Natura Siberica - Gzel - Darčekový set - Herbatica sk

* Issued from organic agriculture

 

KONDICIONÉR NA VŠETKY TYPY VLASOV Z KRÁĽOVSKÝCH BOBÚĽ 250 ML

Kondicionér obsahuje široké množstvo prírodných olejov zo sibírskych bobúľ, ako je černica moruška, organický rakytníkový olej a arktická brusnica. Tento kondicionér z kráľovských bobúľ hydratuje, vyživuje a dodáva energiu Vašim vlasom, a to od korienkov až po končeky. Vlasy budú silné, poddajné a žiarivé.

SPÔSOB POUŽITIA

Aplikujte malé množstvo kondicionéru na vlhké vlasy, nechajte 1-2 minúty pôsobiť. Potom opláchnite vodou.

 

Natura Siberica - Gzel - Darčekový set - Herbatica sk (1)

 

 

TELOVÝ PEELING Z TRADIČNÝCH SIBÍRSKYCH BOBÚĽ "ZOŠTÍHLENIE A SPEVNENIE" 200 ML

Divoké severské bobuľoviny predstavujú obrovský zdroj vitamínov, aminokyselín a mikroelementov. Za starých čias na Sibíri mladé dievčatá využívali unikátne účinky týchto bobuľovín pre starostlivosť o pokožku a telo. Tento telový peeling z tradičných sibírskych bobúľ je obohatený o divoké sibírske maliny, arktické brusnice a organickú jarabinu. Čistí pokožku do hĺbky a má jemný exfoliačný účinok. Pokožka sa stane pružnejšou a pevnejšou. Spevňujú a zoštíhľujú postavu.

SPÔSOB POUŽITIA

Aplikujte malé množstvo peelingu na vlhkú pokožku, masírujte a potom opláchnite vodou. Každodenná masáž a športová aktivita prispieva k zlepšeniu Vašej postavy.

Natura Siberica - Gzel - Darčekový set - Herbatica sk (2)

 

Vyrobené v EU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Najnovšie technologické vybavenie pomáha chrániť unikátne liečebné účinky rastlín na pláňach Sibíra a Ďalekého východu. Celý proces produkcie je pod špeciálnym dohľadom Institute of Ethics Certification ICEA (certifikačný inštitút, viac informácií tu).

Natura Siberica je obzvlášť hrdá na vlastnú produkciu olejov, roztokv a prírodných extraktov zo Sibírskych divokých rastlín, ktoré slúžia ako vstupná surovnia pre tú najkvalitnejšiu kozmetiku. Táto moderná firma sa stala prvou ruskou firmou, ktorá začala pri produkcií kozmetiky používať prírodné extrakty z bylín. Ako základ väčšiny produktov používa rôzne deriváty a modifikácie cédrového oleja (borovicový olej a Pínia Betain), Zber lesných bobúľ a bylín je základným extraktom spoločnosti Natura Siberica. 

Natura Siberica je spoločnosť, ktorá to myslí važne s prírodnou kozmetikou a založila si tak svoju vlastnú organickú farmu. Video o tomto unikátnom projekte nájdete tuSkúsili ste už aj detskú radu Little Siberica pre najmenších? Že nie? Tak máte možnosť tu.

Všetky výrobky tejto rady  sú bez syntetických farbív a vďaka vysokému podielu prírodných a organických zložiek sú vhodné aj pre najmenších (rada pre novorodencov či batoľatá) aj pre tých, ktorým robí problém bežná kozmetika plná parabénov, konzervantov či farbív. Tento výrobca disponuje mnohými certifikátmi v rámci produkcie ekologickej kozmetiky, svoje produkty netestuje na zvieratách, všetky certifikáty nájdete tu.

Prírodné zložky sú „domácej proveniencie“ – ich zdrojom je rozsiahla sibírska oblasť, kde rastliny tvorili základ výroby kozmetických prostriedkov a liečiv od nepamäti. Nič z toho bohatsva sa nestratilo a je pretavené do produktov, ktoré nájdete na našej stránke.