Loofka

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na ekológiu a životné prostredie, preto sme vyvinuli špeciálnu hubku na riad Loofku. Lufy sú pestované na slnečných farmách v Španielsku - v oblasti Galície.

#ShowMore#

Ďalej tiež spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá sa stala priekopníkom v pestovaní lúf a rastlinných špongií, a okrem iného je táto naša partnerská spoločnosť aj najväčším pestovateľom a spracovateľom LUF. Vyvinuli napríklad vlastné odrody, ktoré majú veľmi kvalitné vlákna vhodné pre rôzne druhy hubiek.

Každá odroda poskytuje požadovanú hustotu vlákien - my pre vás vyberáme tie najlepšie tekvice zo všetkých. Ďalej z nich potom vyrábame hubky a ďalšie kozmetické výrobky. Tieto produkty kúpeme v termálnej vode z liečivého prameňa Caldas de Reis, ktorý má teplotu vody 43 °C. Následne nechávame lufy prirodzene vyschnúť na slnku, čím zabezpečujeme kvalitu vlákien.

Pri výrobe vôbec nepoužívame škodlivé chemické hnojivá. Živiny pre nové lufy berieme z kompostu, v ktorom spracovávame všetok odpad z farmy. Inak povedané, všetky prírodné odpadové produkty kompostujeme a znovu ich tak začleňujeme do procesu pestovania.

1 položiek celkom
Prírodná hubka na riad - Loofka - 2 ks
Akcia
€6,09 –60 %
€2,44

Loofka prírodná hubka má 100 % prírodný pôvod.

Kód: 2199

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom