Evalar - Mastofit - krém na udržiavanie zdravých mliečnych žliaz - 50g

Kód: 1136
€10,10
Skladom (18 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2019

Zlepšuje formu mliečnych žliaz, a chráni ich zdravie.  Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia: natierať mliečne žľazy 1-2 krát denne.

Zloženie : water, glycerol monostearate, stearic acid, lanolin, soya oil, pig fat, Glycerin, Fucus extract, ethyl alcohol, triethanolamine, indole-3-carbinol, flavoring, Euxyl K300, carbopol.

Obsah : 50g

Krajina pôvodu : Rusko

Dodatočné parametre

Kategória: Telové krémy
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru