O našom tíme

Sme malá rodinná firma, ktorá sa venuje obchodu od roku 1991. Herbatica vznikla vďaka ľuďom, ktorí vo svojej dobe začali otázku zdravia, krásy a prírody brať vážne. Začali byť vnímaví. Táto doba nastal okolo roku 2015 a odvtedy Herbatica toho veľa prežila. Vďaka značke Herbatica môžeme viac rozumieť kráse našej planéty, ale aj kráse nás všetkých.
Chrániť našu krásnu Zem je hlavným poslaním, ktoré šírime prostrednícvtom našich každodenných aktivít.


Je nám blízka cirkulárna ekonomika, alternatívne prístupy k zdraviu, stravovaniu, stolovaniu a životu ako takému. Stredobodom našich aktivít je všetko, čo súvisí s krásou, zdravím a prírodou. Je to život samotný. Veríme že život môžeme v konzumnej dobe zachovať len uvedomelým konzumom.

Objavujeme
Svet okolo nás je plný krás. Nikdy nás neprestane baviť svet naplno vidieť, cítiť a počuť. Nemôžeme čakať a prizerať sa. Musíme objavovať! Neustále objavujeme ľudí a možnosti, ktoré sú okolo nás. Sú nevyčerpateľné.

Vyberáme
Len takých výrobcov, ktorí sú autentickí, majú konkrétnu tvár, príbeh a svoju blízku komunitu. Majú svoje remeslo, svoju česť. Idú s kožou na trh. Život nás naučil si spolupráce vyberať.

Komunikujeme
Všetko, čo sa o udržateľnosti života naučíme zdieľame. Chceme mať istotu, že každý produkt, ktorý musím byť expedovaný, balený a s láskou prijatý si nájde toho práveho príjemcu. Príjemcu, ktorý je dostatočne bdelí na to, aby z prostredia príjmal len to, čo naozaj potrebuje.

  

°°°°°°°°°°°°

Sledujte náš blog, kde servírujeme iba tie najzaujímavejšie informácie z Herbatického sveta. Dozviete sa tam praktické rady zo sveta alternatívnych doplnkov stravy, recenzie produktov, ale aj dianie vo svete športových podujatí.

Máme aj Instagram a Facebook, robíme pravidelne newsletter. Dajte nám follow na sieťach, alebo sa prihláste na odber, a už Vám nič neutečie. 

Pre verných zákazníkov, ktorí chcú nakupovať opakovane sme pripravili vernostný program, veľa v ňom ušetríte a hlavne ostanete v kontakte s komunitou, ktorá tiež verí, že naša konzumná doba je udržateľná. Viac o našom programe pre verných zákazníkov tu. 

 

Hodnotenia našich zákazníkov 

Zaujíma Vás, ako nás vnímajú naši zákazníci? Sme hrdí na to, že naši zákazníci sú s nami spokojní. Tu je hodnotenie obchodu, tu nájdete naše hodnotenie na Heuréke.

 

Kontakt

Telefón, na ktorom Vám bude mať vždy kto poradiť: 033 260 10 30, alebo na: ahoj@herbatica.sk 

Online sme vždy pondelok až piatok od 9:00 do 15:00.

V Piešťanoch nájdete aj kamenný obchod s ruskou medicínou a kozmetikou, jeho adresa je: Winterová 38, Piešťany. Vždy Vám tam ochotne poradia a poslúžia. Otvorené majú denne od 9:00 do 18:00, telefón na predajňu je:

0948 494 122

Herbatica Piestany predajna

 

°°°°°°°°°°°°

Ak máte pre nás obchodnú ponuku, návrh na zlepšenie, viete si predstaviť spoločný rast- rozvoj, alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás tu.

Tešíme sa na Vás, nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu s nami.

PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO obchodu:

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko


IČO: 50 176 374

DIČ: 2120 198 454
IČ DPH: SK2120 198 454

Sme platci DPH

ZODPOVEDNÁ OSOBA:

Juraj Gajdoš

Kukučínova 5

Piešťany 92101