O našom tíme

Kto sme?

Sme rodinná firma, ktorá sa o svojich zákazníkov stará poctivo a s láskou od roku 1991. Vďaka značke Herbatica môžeme viac rozumieť kráse našej planéty. Veríme, že ju môžeme chrániť prostredníctvom nákupu takých produktov, ktoré naozaj potrebujeme, teda ich nakupujeme vedome. Vďaka zákazníkom Herbatica sa stále viac zlepšujeme aj v prerozdeľovaní bohatstva (Napríklad kúpime tovar z Vietnamu, kde podporíme lokálnu komunitu, ktorá by inak nemala šancu na podporu a prácu). Je to krásny začarovaný kruh, ktorý funguje vďaka podore každého, kto sa rozhodne pre nákup na Herbatica.
Je nám blízka cirkulárna ekonomika, alternatívne prístupy k zdraviu, stravovaniu, stolovaniu a životu ako takému. Stredom našich aktivít je náš zákazník a naša planéta. 
Priznáme sa. Z počiatku sme pochybovali, že Vás nie je dostatok. Ľudí, ktorí ochotne uprednostia prírodný a zdravý produkt pred mainstreamom. Od roku 2015 sa venujeme naplno len zákazníkom Herbatica a už nikdy nepochybujeme. Podľa reakcií od zákazníkov nám predaj ide a robí nám radosť. 

 

Objavujeme
Svet okolo nás je plný krásy. Nikdy nás neprestane baviť svet naplno vidieť, cítiť a počuť. Nemôžeme čakať a prizerať sa. Musíme objavovať!
 
Vyberáme
Len takých výrobcov, ktorí sú autentickí, majú konkrétnu tvár, príbeh a svoju blízku komunitu. Majú svoje remeslo, svoju česť. Idú s kožou na trh. Majú produkt, ktorý je trvalo udržateľný, ekologický Produkt pomáhajúci sl
 
Komunikujeme
Všetko, čo sa o produktoch naučíme svojim zákazníkom zdieľame. Chcem mať istotu, že každý zákazník si nájde svojho pravý produkt. Produkt o ktorom nebude pochybovať a bude ho milovať.  
 

Ready 1

 

 

Kto sa o Vás postará? 

Najnovším členom tímu je:

Diana

Ready 2 

Tím Herbatica sme rozšírili o novú posilu. Diana je v tíme od novembra 2017, má na starosti komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie objednávok, ale aj grafické práce. V spoznávaní produktov sa neustále zlepšuje a je ochotná poradiť každému, kto váha s výberom správneho produktu. 

Vo voľnom čase Diana rada chodí po horách,fotografuje a venuje sa okrem iného aj umeleckej tvorbe,v ktorej kombinuje viacero techník. Do jej sveta môžete nazrieť cez prierez jej tvorby:

https://dpetroffova.myportfolio.com/projects

Patrik

Ready 3


Patrik má na starosti hlavne fotenie produktov, prácu s fotografiou, nastavovanie kampaní a správu PPC. Tiež sa venuje správe produktov, ich správnemu popisu, nahraniu do systému a evidencii. Na herbatica.cz nájdete všetko, čo hľadáte aj vďaka nemu. Produkty pozná "odpredu- odzadu" a je ochotný poradiť. Osloviť ho môžete cez email: patrik@herbatica.sk.
Ak práve nepracuje, tak svoj voľný čas trávi fotografovaním, má svoj vlastný blog, kde publikuje svoje názory a postrehy o veciach, ktoré ho zaujímajú. Jeho blog nájdete tu:

https://viktorovsvet.wordpress.com/

 

Michal

ready 4

Michal sa zaoberá hlavne komunikáciou s veľkoobchodnými partnermi, rozvíjaniu vzťahov s nimi a budovaním nových príležitostí. Veľa času trávi aj komunikáciou s dodávateľmi a tak vyberá to najlepšie čo výrobcovia vedia ponúknuť. 

Ak práve netelefonuje pre Herbaticu, tak čas venuje štúdiu nových jazykov, boxu a porozumeniu spoločenských problémov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí :-) 

Juraj 

DSC_0028-600

Juraj sa stará o zabezpečenie všetkých vecí, ktoré je nevyhnuté mať pokryté, aby mohla malá fima, ako je Herbatica fungovať. Je to jednoduché, ak máte nejaký problém, poviete o ňom jemu, on sa už o zvyšok postará :-) Okrem toho má rád komunikáciu s každým, kto mu "príde do cesty". Je pre neho absolútna priorita spokojnosť zákazníka. Zamestnáva ho hlavne online prezentácia Herbatica. Rád píše články a informuje Vás aj prostredníctvom newsletteru.

Ak práve nepracuje, tak sedí na bicykli, je v objatí chlórovej vody- v bazéne, alebo behá po kopcoch. 

°°°°°°°°°°°°

Sledujte náš blog, kde servírujeme iba tie najzaujímavejšie informácie z Herbatického sveta. Dozviete sa tam praktické rady zo sveta alternatívnych doplnkov stravy, recenzie produktov, ale aj dianie vo svete športových podujatí.

Telefón, na ktorom Vám bude mať vždy kto poradiť:

00421 948 426 280

pondelok až piatok 9:00 - 17:00

alebo na:

diana@herbatica.sk

°°°°°°°°°°°°

Ak máte pre nás obchodnú ponuku, návrh na zlepšenie, viete si predstaviť spoločný rast- rozvoj, alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás tu.

Alebo telefonicky priamo Juraja:

00 421 905 790 776.

V Piešťanoch nás nájdete na adrese:

A. Hlinku 113A. Je tu naša kancelária a sklad, môžete si tu osobne prevziať svoje zaplatené objednávky. 

TU SME

Tešíme sa na Vás, nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu s nami.

°°°°°°°°°°°°

V Piešťanoch nájdete aj kamenný obchod s ruskou medicínou a kozmetikou, jeho adresa je: Winterová 38, 92101. Vždy Vám tam ochotne poradia a poslúžia. Otvorené majú denne od 9:00 do 18:00, telefón na predajňu je: 0948 494 122.

PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO obchodu:

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
IČ DPH: SK2120 198 454

DIČ: 2120 198 454

Sme platci DPH

ZODPOVEDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776