O NÁS

Kto sme?

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom a obchodom už od roku 1992.  Počas tejto doby sme získavali skúsenosti z predaja koncovému zákazníkovi na kamenných prevádzkach, ale aj pri predaji na rôznych podujatiach. Na Winterovej ulici v Piešťanoch sme už viac ako 25 rokov. 

V posledných rokoch robíme radosť ľuďom prírodnou kozmetikou, doplnkami výživy, vitamínmi, špeciálnymi jedlými olejmi a medicínou. Podľa reakcií od zákazníkov nám to zatiaľ ide. 

 °°°°°°°°°°°°

Čo je to tá Herbatica?  

Na internet sme sa rozhodli vstúpiť preto, že cítime silnú príležitosť ponúknuť zaujímavý produkt v skvelej cene mnohým ľuďom. Na trhu pôsobíme bez cudzieho kapitálu, bankových úverov a investorov. Iba s vlastným zápalom a potrebou robiť niečo zmysluplné.

 

Od začiatku nám nejde iba o produkt ale aj o poradenstvo, ktoré je pre nás rovnako dôležité ako kvalitný produkt. Naši zákazníci musia dostať maximálne možné množstvo informácií v najpríjemnejšej možnej forme. Naším marketingom je nízka cena a prvotriedna zákaznícka starostlivosť. Iba tak budeme spokojní s našou prácou.  

Spolupracujeme od začiatku s poskytovateľom eshop platformy, firmou Shoptet. Publikovali pekný príbeh o tom, ako sme začínali, prečítajte si viacej.

 °°°°°°°°°°°°

Kto sa o Vás postará? 

Najnovším členom tímu je Patrik

 IMG_0667ii zmenšené

 

Tím Herbatica sme rozšírili o novú posilu. Patrik je najnovším členom tímu Herbatica, je u nás od januára 2017. Patrik pomáha Zuzke s komunikáciou so zákazníkmi a učí sa veľmi rýchlo. Osloviť ho môžete cez email: patrik@herbatica.sk. Zlepšuje si prehľad o produktoch a ich účinkoch, je ochotný a schopný Vám poradiť. 

Ak práve nepracuje, tak svoj voľný čas trávi fotografovaním, má svoj vlastný blog, kde publikuje svoje názory a postrehy o veciach, ktoré ho zaujímajú. Jeho blog nájdete tu:

https://viktorovsvet.wordpress.com/

 

 

Na týchto stránkach sa Vám bude venovať Zuzka, je to odborníčka na poradenstvo k našim produktom, neváhajte sa na ňu obrátiť emailom, cez chat dolu alebo telefonicky.  Vždy ochotne poradí a pomôže. Z jej ochotného prístupu k Herbatickým zákazníkom, je jasné, že ich má rada :-) A to všetkých, bez výnimky. Jej skvelý prehľad o produktoch už je len "malý" bonus. Zuzka rada svoje vedomosti a skúsenosti spíše do blogu, ktorý nájdete na linku nižšie. Zuzka má na starosti aj produktové fotky, ktoré sú veľmi vydarené a dnes ich už používa veľa našich konkurentov. Ak sa budete rozhodovať nad nákupom v rôznych obchodoch, pravdepodobne budú vo veľa ešopoch fotky, zo Zuzkinej produkcie. Príjemné pozeranie :-)

Keď  má Zuzka voľno a nezamestnáva ju Herbatica, tak študuje fyzioterapiu, ide si zašportovať do prírody alebo si doma vyrába ešte aj vlastnú kozmetiku.

 

Michal

FullSizeRender960

Michal sa zaoberá hlavne komunikáciou s veľkoobchodnými partnermi, rozvíjaniu vzťahov s nimi a budovaním nových príležitostí. Veľa času trávi aj komunikáciou s dodávateľmi a tak vyberá to najlepšie čo výrobcovia vedia ponúknuť. 

Ak práve netelefonuje pre Herbaticu, tak čas venuje štúdiu nových jazykov, boxu a porozumeniu spoločenských problémov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí :-) 

 

Juraj

Samorin photo-depo_900

 

Juraj sa stará o zabezpečenie všetkých vecí, ktoré je nevyhnuté mať pokryté, aby mohla malá fima, ako je Herbatica fungovať. Je to jednoduché, ak máte nejaký problém, poviete o ňom jemu, on sa už o zvyšok postará :-) Okrem toho má rád komunikáciu s každým, kto mu "príde do cesty". Je pre neho absolútna priorita spokojnosť zákazníka. Zamestnáva ho hlavne online prezentácia Herbatica. Rád píše články a informuje Vás aj prostredníctvom newsletteru.

Ak práve nepracuje, tak sedí na bicykli, je v objatí chlórovej vody- v bazéne, alebo behá po kopcoch. Jednoducho triatlon mu spríjemňuje všedné dni.

°°°°°°°°°°°°

Sledujte náš blog, kde servírujeme iba čisté Herbatické Vedomosti. Dozviete sa tam praktické rady zo sveta alternatívnych doplnkov stravy, rôzne recepty, recenzie produktov, ale aj dianie vo svete športových podujatí, nielen amatérskych, a nielen v okolí Piešťan.

Telefón, na ktorom Vám bude mať vždy kto poradiť (Dostupná býva hlavne Zuzka):

po - štv 10:00 - 18:00

na čísle: 00421 948 426 280

alebo na:

zuzka@herbatica.sk

°°°°°°°°°°°°

Ak máte pre nás obchodnú ponuku, návrh na zlepšenie, viete si predstaviť spoločný rast- rozvoj, alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás tu.

Alebo telefonicky priamo Juraja:

00 421 905 790 776.

Osobne sa môžeme stretnúť na jednej z našich predajní v Piešťanoch.
Tešíme sa na Vás, nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu s nami.

 °°°°°°°°°°°°

Viac o našich predajniach sa dozviete tu.

 

Sme priamo v centre mesta na pešej zóne. Mrknite na nás už teraz TU.

PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO Obchodu

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
DIČ: 2120 198 454

nie sme platci DPH

ZODPOVEDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.