O NÁS

Kto sme?

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom a obchodom už od roku 1992.  Počas tejto doby sme získavali skúsenosti z predaja koncovému zákazníkovi na kamenných prevádzkach, ale aj pri predaji na rôznych podujatiach. Na Winterovej ulici v Piešťanoch sme už viac ako 25 rokov. 

V posledných rokoch robíme radosť ľuďom prírodnou kozmetikou, doplnkami výživy, vitamínmi, špeciálnymi jedlými olejmi a medicínou. Podľa reakcií od zákazníkov nám to zatiaľ ide. 

 °°°°°°°°°°°°

Čo je to tá Herbatica?  

Na internet sme sa rozhodli vstúpiť preto, že cítime silnú príležitosť ponúknuť zaujímavý produkt v skvelej cene mnohým ľuďom. Na trhu pôsobíme bez cudzieho kapitálu, bankových úverov a investorov. Iba s vlastným zápalom a potrebou robiť niečo zmysluplné.

 

Od začiatku nám nejde iba o produkt ale aj o poradenstvo, ktoré je pre nás rovnako dôležité ako kvalitný produkt. Naši zákazníci musia dostať maximálne možné množstvo informácií v najpríjemnejšej možnej forme. Naším marketingom je prijateľná cena a prvotriedna zákaznícka starostlivosť. Iba tak budeme spokojní s našou prácou.  

Spolupracujeme od začiatku s poskytovateľom eshop platformy, firmou Shoptet. Publikovali pekný príbeh o tom, ako sme začínali, prečítajte si viacej.

 °°°°°°°°°°°°

Kto sa o Vás postará? 

Najnovším členom tímu je:

Diana

AAAA953 Dia-900

Tím Herbatica sme rozšírili o novú posilu. Diana je v tíme od novembra 2017, má na starosti komunikáciu so zákazníkmi, vybavovanie objednávok, ale aj grafické práce. V spoznávaní produktov sa neustále zlepšuje a je ochotná poradiť každému, kto váha s výberom správneho produktu. 

Vo voľnom čase Diana rada chodí po horách,fotografuje a venuje sa okrem iného aj umeleckej tvorbe,v ktorej kombinuje viacero techník. Do jej sveta môžete nazrieť cez prierez jej tvorby:

https://dpetroffova.myportfolio.com/projects

Patrik

 IMG_0667ii zmenšené

 

Patrik má na starosti hlavne fotenie produktov, prácu s fotografiou, nastavovanie kampaní a správu PPC. Tiež sa venuje správe produktov, ich správnemu popisu, nahraniu do systému a evidencii. Na herbatica.cz nájdete všetko, čo hľadáte aj vďaka nemu. Produkty pozná "odpredu- odzadu" a je ochotný poradiť. Osloviť ho môžete cez email: patrik@herbatica.sk

Ak práve nepracuje, tak svoj voľný čas trávi fotografovaním, má svoj vlastný blog, kde publikuje svoje názory a postrehy o veciach, ktoré ho zaujímajú. Jeho blog nájdete tu:

https://viktorovsvet.wordpress.com/

 

Michal

FullSizeRender960

Michal sa zaoberá hlavne komunikáciou s veľkoobchodnými partnermi, rozvíjaniu vzťahov s nimi a budovaním nových príležitostí. Veľa času trávi aj komunikáciou s dodávateľmi a tak vyberá to najlepšie čo výrobcovia vedia ponúknuť. 

Ak práve netelefonuje pre Herbaticu, tak čas venuje štúdiu nových jazykov, boxu a porozumeniu spoločenských problémov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí :-) 

 

Juraj

Samorin photo-depo_900

 

Juraj sa stará o zabezpečenie všetkých vecí, ktoré je nevyhnuté mať pokryté, aby mohla malá fima, ako je Herbatica fungovať. Je to jednoduché, ak máte nejaký problém, poviete o ňom jemu, on sa už o zvyšok postará :-) Okrem toho má rád komunikáciu s každým, kto mu "príde do cesty". Je pre neho absolútna priorita spokojnosť zákazníka. Zamestnáva ho hlavne online prezentácia Herbatica. Rád píše články a informuje Vás aj prostredníctvom newsletteru.

Ak práve nepracuje, tak sedí na bicykli, je v objatí chlórovej vody- v bazéne, alebo behá po kopcoch. Jednoducho triatlon mu spríjemňuje všedné dni.

°°°°°°°°°°°°

Sledujte náš blog, kde servírujeme iba tie najzaujímavejšie informácie z Herbatického sveta. Dozviete sa tam praktické rady zo sveta alternatívnych doplnkov stravy, rôzne recepty, recenzie produktov, ale aj dianie vo svete športových podujatí, nielen amatérskych, a nielen v okolí Piešťan.

Telefón, na ktorom Vám bude mať vždy kto poradiť:

00421 948 426 280

pondelok až piatok 10:00 - 18:00

alebo na:

diana@herbatica.sk

°°°°°°°°°°°°

Ak máte pre nás obchodnú ponuku, návrh na zlepšenie, viete si predstaviť spoločný rast- rozvoj, alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás tu.

Alebo telefonicky priamo Juraja:

00 421 905 790 776.

Osobne sa môžeme stretnúť na jednej z predajní v Piešťanoch.
Tešíme sa na Vás, nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu s nami.

 °°°°°°°°°°°°

Viac o predajniach sa dozviete tu.

 

Sme priamo v centre mesta na pešej zóne. Mrknite na nás už teraz TU.

PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO Obchodu

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
DIČ: 2120 198 454

Sme platci DPH

ZODPOVEDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776