O našom tíme

Sme malá rodinná firma, ktorá sa venuje obchodu od roku 1991. Herbatica vznikla vďaka ľuďom, ktorí vo svojej dobe začali otázku zdravia krásy a prírody brať vážne, začali byť vnímaví. Táto doba nastal okolo roku 2015 a odvtedy Herbatica toho veľa prežila. Vďaka značke Herbatica môžeme viac rozumieť kráse našej planéty, ale aj kráse nás všetkých.
Chrániť našu krásnu Zem je hlavným poslaním, ktoré šírime prostrednícvtom našich každodenných aktivít. Prostredníctvom nákupu takých produktov, ktoré naozaj potrebujeme, to len začína.


Je nám blízka cirkulárna ekonomika, alternatívne prístupy k zdraviu, stravovaniu, stolovaniu a životu ako takému. Stredom našich aktivít je všetko, čo súvisí s krásou, zdravím a prírodou. Je to život samotný. Veríme že život môžeme v konzumnej dobe zachovať len uvedomelým konzumom.

Objavujeme
Svet okolo nás je plný krás. Nikdy nás neprestane baviť svet naplno vidieť, cítiť a počuť. Nemôžeme čakať a prizerať sa. Musíme objavovať! Neustále objavujeme ľudí a možnosti, ktoré sú okolo nás. Sú nevyčerpateľné.

Vyberáme
Len takých výrobcov, ktorí sú autentickí, majú konkrétnu tvár, príbeh a svoju blízku komunitu. Majú svoje remeslo, svoju česť. Idú s kožou na trh. Život nás naučil si spolupráce vyberať.

Komunikujeme
Všetko, čo sa o udržateľnosti života naučíme zdieľame. Chceme mať istotu, že každý produkt, ktorý musím byť expedovaný, balený a s láskou prijatý si nájde toho práveho príjemcu. Príjemcu, ktorý je dostatočne bdelí na to, aby z prostredia príjmal len to, čo naozaj potrebuje.

 

Kto sa o Vás postará? 

 

 

Patrik

Ready 3


Patrik má na starosti hlavne fotenie produktov, prácu s fotografiou, nastavovanie kampaní a správu PPC. Tiež sa venuje správe produktov, ich správnemu popisu, nahraniu do systému a evidencii. Na herbatica.cz nájdete všetko, čo hľadáte aj vďaka nemu. Produkty pozná "odpredu- odzadu" a je ochotný poradiť. Osloviť ho môžete cez email: patrik@herbatica.sk
Ak práve nepracuje, tak svoj voľný čas trávi fotografovaním, má svoj vlastný blog, kde publikuje svoje názory a postrehy o veciach, ktoré ho zaujímajú. Jeho blog nájdete tu:

https://viktorovsvet.wordpress.com/

 

Michal

DCS_4480

Michal sa zaoberá hlavne komunikáciou s veľkoobchodnými partnermi, rozvíjaniu vzťahov s nimi a budovaním nových príležitostí. Veľa času trávi aj komunikáciou s dodávateľmi a tak vyberá to najlepšie čo výrobcovia vedia ponúknuť. 

Ak práve netelefonuje pre Herbaticu, tak čas venuje štúdiu nových jazykov, boxu a porozumeniu spoločenských problémov, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí :-) 

Juraj 

DSC_0028-600

Juraj sa stará o zabezpečenie všetkých vecí, ktoré je nevyhnuté mať pokryté, aby mohla malá fima, ako je Herbatica fungovať. Je to jednoduché, ak máte nejaký problém, poviete o ňom jemu, on sa už o zvyšok postará :-) Okrem toho má rád komunikáciu s každým, kto mu "príde do cesty". Je pre neho absolútna priorita spokojnosť zákazníka. Zamestnáva ho hlavne online prezentácia Herbatica. Rád píše články a informuje Vás aj prostredníctvom newsletteru.

Ak práve nepracuje, tak sedí na bicykli, je v objatí chlórovej vody- v bazéne, alebo behá po kopcoch. 

°°°°°°°°°°°°

Sledujte náš blog, kde servírujeme iba tie najzaujímavejšie informácie z Herbatického sveta. Dozviete sa tam praktické rady zo sveta alternatívnych doplnkov stravy, recenzie produktov, ale aj dianie vo svete športových podujatí.

Máme aj Instagram a Facebook, daj nám follow a už ti nič neutečie. 

Pre verných zákazníkov, ktorí chcú nakupovať opakovane sme pripravili vernostný program, veľa v ňom ušetríte a hlavne ostanete v kontakte s komunitou, ktorá tiež verí, že naša konzumná doba je udržateľná. Viac o našom programe pre verných zákazníkov tu. 

Telefón, na ktorom Vám bude mať vždy kto poradiť:

00421 948 426 280

pondelok až piatok 8:00 - 16:00

alebo na:

ahoj@herbatica.sk

°°°°°°°°°°°°

Ak máte pre nás obchodnú ponuku, návrh na zlepšenie, viete si predstaviť spoločný rast- rozvoj, alebo máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás tu.

Alebo telefonicky priamo Juraja:

00 421 905 790 776.

Tešíme sa na Vás, nech si už vyberiete akýkoľvek spôsob kontaktu s nami.

°°°°°°°°°°°°

V Piešťanoch nájdete aj kamenný obchod s ruskou medicínou a kozmetikou, jeho adresa je: Winterová 38, 92101. Vždy Vám tam ochotne poradia a poslúžia. Otvorené majú denne od 9:00 do 18:00, telefón na predajňu je: 0948 494 122.

PREVÁDZKOVATEĽ INTERNETOVÉHO obchodu:

Herbatica s.r.o.
Komenského 20
Piešťany 92101
Slovensko
IČO: 50 176 374
IČ DPH: SK2120 198 454

DIČ: 2120 198 454

Sme platci DPH

ZODPOVEDNÁ OSOBA A KONTAKT:

Juraj Gajdoš

Komenského 20

Piešťany 92101

juraj@herbatica.sk

00421 905 790 776