Originary Color

Originary Color  - inovatívne prírodné farby na vlasy na domáce farbenie – profi výsledky

Vitajte v svete prírodných farieb na vlasy Originary Color, najnovšieho prírastku do rodiny Herbatica 😊. Objavte krásu, ktorá sa rodí z harmónie prírody a vedy, a nechajte sa viesť na ceste k prirodzenejšiemu a zdravšiemu spôsobu farbenia vlasov.

#ShowMore#

logo Originary Color prírodné farby na vlasy

Originary Color predstavuje inovatívnu radu prírodných farieb na vlasy na domáce použitie. Vďaka šetrnému zloženiu, bez amoniaku a PPD udržiava vaše vlasy a vlasovú pokožku zdravé a vitálne. Jedinečná receptúra výrobcu s viac ako 70-ročnými skúsenosťami a jednoduchá aplikácia zaručujú kvalitu a výsledky ako z profesionálneho kaderníckeho salónu.
A to všetko môžete získať v pohodlí domova!
 

Originary Color – vyrobené s úctou k prírode

Originary Color nie je však len o farbách, ale aj o poslaní...O záväzku, s láskou a starostlivosťou vám prinášať produkty, ktoré rozžiaria nielen vaše vlasy, ale sú aj prejavom hlbokej úcty k prírode a zdraviu vašej pokožky. Sú navrhnuté tak, aby vlasy posilňovali, vyživovali a chránili. S každým farebným odtieňom, ktorý v Originary Color uzrie svetlo sveta, sa výrobca snaží byť o krok bližšie k udržateľnej kráse.
Výrobca farieb značky Originary Color disponuje vlastnými kozmetickými laboratóriami, produkty sú certifikované a dermatologicky testované.

ORIGINARY COLOR prírodné farby na vlasy a prehľad odtieňov


Prečo používať prírodné farby na vlasy Originary Color?

 • Prírodné zloženie:
  Farby neobsahujú amoniak, sírany, PPD a ani iné zdraviu škodlivé látky. Receptúra je obohatená o rastlinný keratín, sezamový a slnečnicový olej, ktoré dodávajú vlasom hydratáciu, ochranu, lesk, hebkosť a výživu.
  Až 90% obsahu tvoria prírodné zložky.

 • Jednoduchá aplikácia v pohodlí domova :
  Každá aplikačná sada pozostáva z farby na vlasy, šetrného peroxidu, šampónu a rukavíc, ktoré sú špeciálne vyvinuté na použitie s Originary Color. 

 • Finančná a časová úspora:
  Zafarbíte sa jednoducho v pohodlí domova, čo šetrí váš čas aj peňaženku. Navyše predajné ceny sú prísne regulované výrobcom.
  Originary Color je jediným farbiacim setom na trhu, ktorý ponúka v sade takmer dvojnásobný objem oproti konkurencii.

 • Široká paleta farebných odtieňov + kombinovateľnosť : 
  Rozmanité farebné odtiene, ktoré vám umožnia vyjadriť svoju jedinečnú identitu a štýl.
  Jednotlivé odtiene môžete navzájom kombinovať a vyrobiť si tak vždy originálny a sýty odtieň.

 • Dlhotrvácne a permanentné farby

 • Účinné krytie šedín

 • Bezpečnosť a čistota:
  Minimálne riziko vzniku alergických reakcií.


Ak uprednostňujete prírodné možnosti v osobnej kozmetickej starostlivosti, zvoľte si farby na vlasy Originary Color a zažite revolúciu v prírodnom farbení vlasov.

Pretože vaše vlasy si zaslúžia to najlepšie – farby, ktoré sú tak prirodzené, ako ste vy.

 

Cena

1314
11314
1 položiek celkom
Originary farba na vlasy bez amoniaku
Akcia Množstevná zľava
€16,90 –17 %
€11,58 bez DPH
€13,90

Prírodné farby na vlasy Originary Color na domáce použitie dodajú vašim vlasom nádherný odtieň, luxusnú výživu a ochranu. S unikátnym prírodným zložením a s obsahom rastlinného...

Kód: 4527

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom