Masážne oleje

Každý si z času na čas doprajeme - alebo minimálne zaslúžime poriadnu masáž. Jednou z výhod masáže je pocit hlbokej relaxácie a ukľudnenia. K tomu dochádza, pretože masáž vyvoláva uvoľňovanie endorfínov – mozgových chemikálií (neurotransmiterov), ktoré vyvolávajú pocity pohody. Hladiny stresových hormónov sú pri masáži znížené.

#ShowMore#

Ku kvalitnej masáži nepochybne patrí masážny olej, ktorý zlepšuje proces masírovania a eliminuje podráždenie pokožky. Z 5000-ročnej ajurvédskej indickej liečebnej tradície, na ktorú sa odvolávajú spisy Homéra, Sokrata a Platóna, nie je masáž s olejom ničím novým. Pridanie teplých masážnych olejov vás môže uvoľniť a upokojiť, a zároveň omladiť vaše telo a myseľ. Masážne oleje nielenže zlepšujú charakter relaxačnej masáže, ale napomáhajú aj v procese hojenia. Hladké kĺzavé pohyby masírované masážnym olejom pomáhajú vyživovať pokožku a pomáhajú rozpúšťať toxíny a nahromadený stres, čo zlepšuje celkové zdravie.

1 položiek celkom
100% čistý argánový olej panenský proti vráskam
Množstevná zľava
€12,49 bez DPH
€14,99

Tento prírodný olej sa vyrába z plodov Argania Spinosa, jedná sa o jeden z najdrahších olejov vôbec, preto je prezývaný aj ako marocké zlato. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny...

+ ďalšie
Kód: 1635