Jazvečí tuk

Zázrak menom "jazvečí tuk" má viacero využití, no predovšetkým ho preslávilo ľudové liečiteľstvo, vďaka mnohým liečivým a cenným protizápalovým a imunitu posilňujúcim zložkám, ako sú kortikosteroidy.

#ShowMore#

Jazvečí tuk sa už dlhé roky používa ako hrudná masť pri boji s prechladnutím, zápalom priedušiek či iných chronických respiračných ochorení. Za roky jeho používania sa zistilo, že má blahodarné účinky pri liečbe reumy, pomliaždenín či bolestiach kĺbov. Pomáha aj pri vyčerpanom organizme, žalúdočných a črevných vredoch, kolititíde, gastritíde a pankreatitíde. Svoje využitie našiel nielen v medicíne  ale aj oblasti kozmetiky pri odstraňovaní celulitídy. O samovoľné zmiznutie „pomarančovej kôry“ len natieraním jazvečej masti sa nezbavíte, ale prekrvuje problematické partie a tým pomáha pri liečbe. Síce sa za posledné roky vytratil z políc našich domácností, v Rusku skoro v každej domácnosti nechýba fľaška jazvečieho tuku. Požíva sa pred alebo po nadmernej konzumácie alkoholu, čím zmierňuje „opicu“ na druhý deň. 

5 položiek celkom
Detský balzam s jazvečím tukom - Skimed - 50ml
Množstevná zľava
€7,19

Zohrievajúci masážny balzám pre deti, ktorý aktivizuje mikrocirkuláciu krvi v tkanivách, pomáha pri prechladnutí, prípadne sa môže použiť pri preventívnych posilňujúcich masážach.

Kód: 0804
Jazvečí tuk na dýchacie cesty, rany - FitoSila, 100 ml
Množstevná zľava
€15,99

Prírodný jazvečí tuk pôsobí priaznivo pri dýchacích (chrípke a nachladnutí) aj pohybových ťažkostiach.

Kód: 3227
Balzam s jazvečím tukom - Sustamed- 75 g
Množstevná zľava
€10,49 –29 %
€7,49

Masážny balzam obsahuje jazvečí tuk na tlmenie bolesti.

Kód: 0242
Jazvečí balzam masážny prehrievajúci - Skimed - 50ml
Množstevná zľava
€6,99

Krém obsahuje extrakt papriky a škorice, ktoré pôsobia prehrievajúco a taktiež aj jazvečí tuk, ktorý preniká do pokožky a tlmí bolesť, pôsobí protzápalovo,...

Kód: 0372
Shuster Gél balzam s mravčím a jazvečím tukom - prehrievajúci na svaly a kĺby 70 g
Množstevná zľava
€11,09

Hrejivý gél na bolesť svalov a kĺbov, ktorý vďaka svojím prírodným zložkám zahreje a uvoľní od bolesti.

Kód: 3277