Aveo

Firma sa nachádza v Altají na území ekologicky čistej oblasti západnej Sibíri, ktoré je bežne známe ako "zlatý" fond liečivých rastlín. Kombinácia starých receptov a najnovších technológií pomáha dosiahnuť najvyššej kvality TM Aveo. Produkty pomáhajú obohatiť stravu  vitamínmi, živinami, zlepšujú kvalitu potravín a tým pádom aj kvalitu života.

Možnosť používať cenné liečivé zdroje rastlín, bylín a ovocia z oblasti Altaja, pomáha ľudom v liečbe mnohých chorôb. Vysoká kvalita a efektívnosť výrobkov je potvrdená výskumom uskutočneným v Ústave výživy. Aveo disponuje osvedčením o štátnej registrácii a sanitárnym-epidemiologickým certifikátom vydaným Federálnou službou pre dohľad ochrany práv spotrebiteľa a blaha ľudí.

Názov firmy - Aveo, hovorí za všetko, v latinčine to znamená "Na zdravie"! 

  

.

2
4 124

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Aveo Čaj mätový - 50 g Kód: 0500
  Skladom 1 ks Výrobca: Aveo
  Obsahuje mätu piepornú.

  €2,50
 • Aveo čajový nápoj Podbeľ liečivý - 50 g Kód: 0501
  Skladom 4 ks Výrobca: Aveo
  Tussilago farfara L. Jeho protizápalové a hlieny uvoľňujúce vlastnosti výborne pôsobia proti  bronchitíde (zápalu priedušiek),  kataru hrdla  a  hltanu ,  prieduškovej astme  a  zápalu pohrudnice , ako aj pri  začínajúcej tuberkulóze pľúc .

  €2,50
 • šípkový čaj Kód: 1022
  Skladom 4 ks Výrobca: Aveo
  Šípkový čaj, šípkový olej a aj samotné plody šípky sú úžasnou zmesou vitamínov, (hlavne vitamínu C),minerálnych látok, vlákniny a bielkovín, čo zabezpečuje v ľudskom tele dobrú imunitu, trávenie, vylučovanie, dobrú kvalitu pokožky, zdravé srdce a cievy...

  €3,90

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.