Krémová farba na vlasy Henna color 1.0 ČIERNA - Fitokosmetik - 115ml

Kód: 1952
€3,99
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
18.1.2022

Regeneračná farba na vlasy s obsahom henny – odtieň ČIERNA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to jedna z mála farieb  na vlasy s maximálnym obsahom henny. Je obohatená arganovým olejom a keratínom. Kombinuje farbenie a ošetrenie vlasov. Ideálne prekrýva šediny. Má maximálne prírodne zloženie. Súčasne vlasy farbí, posilňuje  a obnovuje. Neobsahuje amoiniak. Má príjemnú vôňu, ľahko sa nanáša a netečie. Výsledkom je trvácna, sýta a žiarivá farba vlasov bez šedín, ktorá vydrží dlho. Keratín a arganový olej, ktoré sú v zložení tejto farby na vlasy spolu s naturálnou hennou, majú silné regeneračné účinky. Hĺbkovo vyživujú vlasy, obnovujú štruktúru vlasov, robia vlasy hladké a pružné, dodávajú zdravý lesk, zvyšujú pevnosť vlasov.

Spôsob použitia: Spôsob použitia:  Krémovú hennu naneste rovnomerne po celej dĺžke suchých, alebo jemne vlhkých vlasov. Pre získanie jemného odtieňa nechajte pôsobiť 10 minút. Pre dosiahnutie sýteho odtieňa farby nechajte pôsobiť 30 minút. Výsledok farbenia záleží na Vašej pôvodnej farbe a štruktúre vlasov. Čím dlhšie necháte hennu pôsobiť, tým získate tmavší odtieň vybranej farby. Po farbení opláchnite vlasy teplou vodou bez použitia šampónu.

1952

Obsah balenia/ objem: 115 ml

Krajina pôvodu: Rusko

1 BALENIE OBSAHUJE: 

 • 1x vrecúško s farbou 50ml 
 • 2x vrecúško s emulziou na vypracovanie farby 25ml (2x25ml)
 • 1x vrecúško s balzamom na vlasy 15ml
 • rukavice 


UPOZORNENIE: Vrecúško s emulziou na vypracovanie farby obsahuje 9% peroxid vodíka. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite prúdom tečúcej vody. Ak nastanú nejaké komplikácie okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Pred farbením vlasov použite pribalené rukavice. Ak chcete predísť alergickej reakcii spravte si test na alergickú. 

TEST NA ALERGICKÚ REAKCIU: 

 1. Do nekovovej nádoby pridajte malé množstvo z vrecúška s farbou a tiež malé množstvo z vrecúška s emulziou na vypracovanie farby. Zmes dobre premiešajte.
 2. Z pripravenej zmesi si naneste časť na pokožku. Ideálne na lakeť alebo za ucho. 
 3. Po približne 10 - 15 minútach si túto zmes z pokožky umyte. 
 4. Sledujte, či sa nasledujúcich 48 hodín u Vás nevyskytne alergická reakcia na tento produkt. 
 5. Ak bude všetko v poriadku, produkt môžete používať. 

POZOR: Ak Vám je známe, že máte citlivú pokožku, máte ju poranenú alebo inak poškodenú, vlasy si nefarbíte. Pokiaľ trpíte rôznymi kožnými chorobami, pred tým ako produkt použijete, poradte sa so svojím lekárom. Ak sa Vám počas farbenia vyskytne začervenanie pokožky alebo Vás pokožka začne svrbieť, okamžite dôkladne opláchnite teplou vodou a viac produkt nepoužívajte. Keď budete pripravovať zmes na farbenie vlasov, odporúčame použiť keramické alebo plastové misky - vyhnite sa používaniu kovových misiek a kovových nástrojov. Po farbení si dôkladne opláchnite vlasy dostatočne veľkým množstvom vody. Produkt uchovávajte na suchom mieste pri teplote od +5°C do +25°C. Uchovávajte mimo priameho slnečného žiarenia. Zabezpečte, aby sa produkt nedostal do kontaktu s deťmi. 

NA TOTO NEZABÚDAJTE

 1. To aký budete mať výsledný odtieň vlasov po farbení vlasov veľmi záleží od toho v akom stave a kvalite ste mali vlasy pred farbením. 
 2. Ak chcete dosiahnuť želaný odtieň, používajte rovnaký odtieň farby dlhodobo. 
 3. Pokiaľ máte čerstvo urobenú trvalú, je určite potrebné počkať s farbením vlasov. Ideálne aspoň 2 týždne. Pri trvalej odporúčame vyberať si o jeden odtieň svetlejšiu farbu ako máte prirodzenú farbu vlasov. Pokiaľ ste si vlasy nafarbili hennou a plánujete si dať trvalú tak isto s tým počkajte. Ideálne sú opäť aspoň 2 týždne. 
 4. Ak chcete predísť tomu, aby farba nestratila odolnosť neodporúča sa používať olejové masky na vlasy. 
 5. Ak je váš aktuálny odtieň vlasov veľmi svetlý alebo blond, neodporúča sa farbiť vlasy odtieňmi 1.0 a 1.1. 
 6. Ak je váš aktuálny odtieň vlasov svetlohnedý, hnedý alebo tmavohnedý, neodporúča sa farbiť vlasy odtieňmi 9.1 a 9.3. 
 7. Ak máte šediny, je vhodné nechať farbu pôsobiť dlhšie, aspoň 50 minút. 
 8. Ak ste si vybrali odtieň farby, ktorý nie je rozdielny od Vašej farby vlasov o viac ako 2 tóny, v tom príde je doba pôsobenia farby 30 minút. 
 9. Ak ste si vybrali odtieň farby, ktorý je rozdielny od Vašej farby vlasov o viac ako 2 tóny, v tom prípade je doba pôsobenia farby 40 minút. 
 10. Pripravenú zmes na farbenie vlasov nanášajte výhradne iba na suché vlasy.
 11. Pokiaľ máte na vlasoch nanesené prípravky na úpravu vlasov, ako napríklad gél na vlasy, lak na vlasy a podobne je potrebné vlasy umyť a následne ich vysušiť a tak na suché vlasy naniesť farbu. 
 12. V prípade šedivých vlasov nanášajte farbu najprv na najšedivejšie miesta. 
 13. Po nafarbení vlasov je vhodné, ak si vlasy neumyjete aspoň 2 - 3 dni. 
 14. Jedno balenie farby je dostatočné pre strednú dĺžku vlasov.

 

VŠETKO BUDETE KU FARBENIU VLASOV POTREBOVAŤ

 1. štetec na nanesenie farby na vlasy - nie kovový 
 2. misku, v ktorej rozmiešate zmes na farbenie vlasov - nie kovovú 
 3. je vhodné, ak si oblečenie pri farbení vlasov prekryjete napríklad starým uterákom, prípradne si oblečiete staré tričko 
 4. hrebeň - nie kovový 
 5. rukavice 

 

POUŽITIE FARBY NA VLASY: 

Príprava: Pred tým, ako si začnete farbiť vlasy si na ruky nasadte ochranné rukavice a oblečenie si prekryte vyššie spomínaným uterákom. 
Zmes na farbenie vlasov: V miske alebo nádobe, ktorá nie je kovová si zmiešajte farbu na vlasy spolu s oboma emulziami na vypracovanie farby. 
Úplné prvé farbenie vlasov: Tento typ produktu na farbenie vlasov je vhodný, ak ste pred tým nemali ešte nikdy farbené vlasy, prípadne ak už vaše vlasy majú späť pôvodnú farbu. Odporúčame vlasy farbiť v smere od korienkov a ďalej pokračovať po celej dĺžke v rovnomernom nanesení farby. Zmes na farbenie vlasov nechajte pôsobiť na vlasoch 30 - 40 minút, v závislosti od toho, ako bolo spomenuté v tomto návode v časti - Na toto nezabúdajte. 
Ak si farbíte vlasy hennou druhý alebo ďalší krát: Prvotne si nafarbite odrastené vlasy od korienkov. Následne pokračujte po celej dĺžke vašich vlasov. Takto nanesenú farbu na vašich vlasoch nechajte pôsobiť aspoň 25 - 30 minút. 
Ukončenie farbenia vlasov: Celú dĺžku vašich vlasov naozaj veľmi dôkladne opláchnite dostatočne veľkým množstvom teplej vody, nie studenej. Umývajte si vlasy dovtedy, kým vám z vlasov nepôjde už čistá, priezračná voda. Odporúčame si ešte na vlhké vlasy naniesť vrecúško s balzamom na vlasy, ktoré je súčasťou balenia. Po nanesení balzamu na vlasy ho nechajte pôsobiť aspoň 3 - 5 minút a následne si vlasy opäť opláchnite teplou vodou.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ES Avatar autora | 30.7.2020
spokojnosť
Spoločnosť Fitokosmetik už viac ako 15 rokov vyrába prírodnú kozmetiku založenú na prírodných zložkách, ktoré sú 
starostlivo vybrané z celého sveta.
 

Jedinečnosť výrobkov spočíva v tom, že firma vytvára špeciálne, jedinečné recepty, ktoré kombinujú 100% prírodné prísady s najnovším vývojom v oblasti kozmetológie.

Vždy sa berieme do úvahy potreba modernej ženy, a preto Fitokosmetik vyrába výrobky, ktoré sa ľahko používajú a ktoré poskytujú viditeľný výsledok po prvom použití.

S Fitokosmetik výrobkami si každá žena môže dovoliť starostlivosť o svoju krásu v kvalite kozmetického salónu za prijateľnú cenu.

Kozmetika Fitokosmetik už získala dôveru žien po celom Rusku i v zahraničí.