Čaj japonská sofora - Lekraset - 50 g

Kód: 3777
Množstevná zľava
Značka: Lekraset
€3,45 –4 %
sofora web
€3,45 –4 % €3,29
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
23.10.2023
Položka bola vypredaná…

Čaj zo sofory japonskej pomáha spevňovať steny ciev, pomáha pri hypertenzii, angíne, ateroskleróze, bolestiach hlavy, cukrovke, reumatizme. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaj zo sofory japonskej je vhodný pre prečistenie a harmonizáciu organizmu. Pôsobí preventívne pri zápchach, redukuje hmotnosť a vďaka zvláštnej horkej chuti, pripomínajúcej kávu môže slúžiť i ako jej vhodná a zdravá náhrada. 

Pitie odvaru, ktorý obsahuje soforu japonskú má na ďalekom východe storočnú tradíciu. Nápoj bol veľmi obľúbený najmä pre vynikajúcu schopnosť prečistiť organizmus a odvádzať tzv. prebytočné stagnácie, ktoré sa prejavujú predovšetkým u stavov vyvolaných neprimeranou konzumáciou či kombináciou jedál a zníženou fyzickou aktivitou. V starej Číne a Japonsku bol nápoj vyhľadávaný vo vyšších kruhoch a medzi učencami. Teda ľuďmi inteligentnými a spoločensky úspešnými, ktorým šlo o zlepšenie zdravia. Chýbal im však telesný pohyb, preto hľadali iný prostriedok na zabezpečenie správnych telesných funkcií.

Použitie: 1 čajovú lyžičku zalejeme 200 ml horúcej prevarenej vody a za častého miešania zahrievame vo vodnom kúpeli 15 minút následne ochladíme, scedíme. Dospelí užívajú sa 1/2 šálky 1x denne s jedlom.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti niektorej zo zložiek.

Objem: 50 g

Krajina pôvodu: Rusko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: