Klean Kanteen - Nerezová fľaša Reflect w/Bamboo Cap - 800 ml

Kód: 2195
€39,69
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
11.10.2021
Položka bola vypredaná…

Nádherná nerezová fľaša s objemom 800 ml s nadčasovým dizajnom. Zdravá a ekologicky udržateľná alternatíva k plastovým fľašiam. Nerezové vnútro nezachytáva pachy ani chute.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherná vo svojej jednoduchosti a nadčasovosti. Fľaša KLEAN Kanteen Reflect je kompletne vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8, ekologicky šetrne ťaženého bambusu a potravinárskeho silikónu. Výsledkom je zdravotne nezávadná a extrémne odolná fľaša, ktorá vám môže robiť spoločnosť po celý život. Nezachytáva pachy, chute ani vône obsahu, takže si svoj nápoj zakaždým dokonale užijete. Vyberte si zdravú a ekologicky udržateľnú alternatívu k plastovým fľašiam!

Skúste vodu filtrovať pre jej zlepšenú chuť a zloženie kvalitným šungitom, nájdete ho tu.

Hlavné prednosti:

vyrobené z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8

neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani iné toxické alebo nebezpečné látky

na výber buď zrkadlový, alebo brúsený povrch

žiadny lak alebo plast, ktorý by sa mohol poškriabať alebo odierať

žiadne ostré hrany, na zaoblených stenách sa neusádza špina ani baktérie

laserom vypálené logo KLEAN Kanteen

závit z nehrdzavejúcej ocele

nerezová zátka s bambusom

100% nerezové vnútro, ktoré neovplyvňuje chuť tekutiny

vhodné do umývačky (len bambusová zátka by sa mala umývať v ruke)

zmestí sa do väčšiny držiakov a košíkov na fľaše

široký otvor uľahčuje čistenie a do fľaše je možné ľahko vhodiť kocky ľadu

Objem: 800 ml (27 oz)

Hmotnosť: 243.7 g

Rozmery (v x š): 251.8 mm x 72.5 mm

Priemer hrdla: 44 mm

Majte svoju flašku čistú a vždy pripravenú na cestu. Skúste niektorý z našich ekologických čistiacich prostriedkov alebo pomocníka vo forme kefy, alebo loofky vaša flaša ostane vždy čistá, voňavá a krásna. 

CertifiedClimateNeutral_Primary_Horizontal-1

Tešíme sa, že produkty tejto značky získali certifikát Climate Neutral. Čo to znamená? Hlavne to, že vo výrobe a logistike týchto produktov je uhlíková stopa 100% neutrálna. Chcete vedieť viac? Kliknite na stránku kde máme všetky naše certifikáty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Želáme si aby aspoň 50% z nás bolo uhlíkovo neutrálnych. Tak ako Klean Kanteen. Čo to znamená? Hlavne spoločensky uvedomelý nákup. Viac sa dozviete priamo na popise tohto významného certifikátu, ktorý táto značka získala. 

#showmore#

 

kleankanteen herbatica

Kalifornská rodinná firma KLEAN Kanteen sa zaoberá výrobou zdravotne nezávadných téglikov, bandasiek, fliaš a termosiek na pitie i jedlo z nerezovej ocele. Jej cieľom je vyrábať dostupné, bezpečné, zdravotne nezávadné a vysoko kvalitné produkty a propagovať zdravie, dlhodobú udržateľnosť činnosti vzhľadom na zachovanie životného prostredia.

Výrobky značky predstavujú alternatívu k jednorazovým plastovým a papierovým kelímkom a fľašiam, ktoré sú často vyrábané zo zdravotne závadných materiálov, a navyše ako odpad predstavujú veľkú záťaž pre životné prostredie.

História produktov KLEAN Kanteen siaha do roku 2002, kedy vynálezca a zakladateľ značky KLEAN Kanteen Robert Seals vytvoril prvý prototyp z materiálov, ktoré nakúpil v lokálnom obchodíku v Kalifornií. V roku 2004 predstavil prvú nerezovú fľašu KLEAN Kanteen, ktorú poznáme aj z dnešnej ponuky značky. Išlo o prvú alternatívu k vtedy masovo používaným plastovým či hliníkovým nádobám, ktorá bola bezpečná, zdravotne nezávadná, ľahká a znovu použiteľná. V prvých rokoch sa produkty KLEAN Kenteen využívali najmä počas hudobných festivalov, environmentálnych veľtrhov, outdoorových akcií a podobne.

V roku 2005 značku prevzala rodina Creswell, ktorá nadviazala na Stealsovu víziu a výrazne rozšírila portfólio produktov z nerezovej ocele. Spoločnosť sa zároveň začala snažiť znižovať svoju ekologickú stopu a v roku 2008 sa stala členom iniciatívy 1% pre planétu a od tej doby odovzdáva najmenej 1% svojej ročnej tržby neziskovým organizáciám, ktoré sa usilujú o zachovanie zdravého životného prostredia.

V roku 2012 naplnila KLEAN Kanteen štandardy pre vstup medzi Certified B Corporations v oblasti rokovaní, zodpovednosti a transparentnosti a spolu so svojimi partnermi sa od tej doby snaží vzdelávať verejnosť v oblastiach zdravia a ochrany životného prostredia.