Tyčinky do uší z brezového dreva - Swabland - 200 Ks

Kód: 2200
€3,59
Skladom (21 ks)
Môžeme doručiť do:
5.8.2021

Vatové tyčinky do uší z brezového dreva a 100% bavlnenými hlavičkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vatové tyčinky sú vyrobené zo 100% prírodných zložiek - z brezového dreva a z bavlny. Pre väčšie pohodlie a vyššiu bezpečnosť sme zvýšili priemer hlavičky z bežných 2,2 mm na 2,5 mm.

Nielen vďaka prísnym kontrolám vo výrobe, sú naše tyčinky pevné, príjemné a hygienické. Oproti bežným plastovým, sú navyše veľmi šetrné k prírode, ale zastávajú rovnakú úlohu, ako tie klasické. Využitie závisí iba od vás.

Zloženie: brezové drevo, vata z bavlny

Použitie: Pri čistení nevkladajte do ušného kanálika.

Krajina pôvodu: EÚ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou vatových tyčiniek do uší. Keďže kladieme veľký dôraz na ekológiu a životné prostredie, vyrábame tyčinky iba z brezového dreva a so 100% bavlnenými hlavičkami.

#ShowMore#

Všetky produkty sú vyrábané výhradne v Európe. Sú bezpečné pre všeobecnú starostlivosť, osobnú hygienu a množstvo ďalších spôsobov využitia.

Prvé kusy vyrobil veľmi skúsený škandinávsky chirurg už v roku 1983. Tieto prvé vatové tyčinky boli využívané hlavne v nemocniciach a laboratóriách, následne sa o niekoľko rokov neskôr začali využívať aj v kozmetickom priemysle.

Všetky naše výrobné procesy podliehajú prísnej kontrole a výrobky tak vznikajú pomocou najnovších technológií. Vďaka tomu máme pre vás produkt, ktorý je pevnejší, príjemnejší a hygienickejší.