4.10. máme celý deň dopravu zadarmo. Nepremeškaj to a nachystaj si produkty, ktoré potrebuješ.

Krémový balzam "Sabelnik- Živokosť" regenerujúci - Eliksír - 75 ml

Kód: 2052
€6,86
Skladom (37 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2020

Krém sa používa v lekárskych a preventívnych opatrení na pohybový aparát a periférny nervový systém, a pri záťaží na pohybový aparát.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém sa používa v lekárskych a preventívnych opatrení na pohybový aparát a periférny nervový systém, a pri záťaží na pohybový aparát.

Spôsob aplikácie: Malé množstvo krémového balzamu naneste na bolestivú časť tela a masírujte asi 5 minút, až kým sa neobjaví príjemné teplo. Na zvýšenie účinku sa odporúča ovinúť bolestivú časť tela vlnenou handrou. Priebeh aplikácie krému sa môže líšiť od niekoľkých týždňov do 6 mesiacov v závislosti od intenzity bolesti.

Upozornenie:

  • Individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky krému.
  • Len na vonkajšie použitie.
  • Nepoužívať pri kožných chorobách.
  • Balzam neaplikuste na sliznicu, ekzémové povrchy a perforované vredy, otvorené rany.
  • V prípade kontaktu opláchnite dôkladne vodou.
  • Držte mimo dosahu detí.
  • Nie je liekom. Používajte podľa určenia.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Skladujte pri teplote od +5°C do +25°C, 

Zloženie: aqua, glycerin, corn oil, liquid paraffin, extracts of comarum and comfrey, glycerol monostearate, triceteareth-4 phosphate, red pepper extract, PEG-40 hydrogenated castor oil, fir extracts, pink rhodiola, horsetail, horse chestnut, mink fat, cetearyl alcohol, carbomer, fir essential oil, TEA, methyl paraben, propyl paraben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hoci značka nemá náš pravopis, prináša vo svojich výrobkoch presne to, čo slovo elixír znamená: jej výrobky sú zdrojom zdravia.

#ShowMore#

Obsahujú látky, ktoré naše telo potrebuje a nedokáže si ich samo vyrobiť: Ginko – biloba, Kalisia voňavá, jojobový olej, biele MUMIO,... všetky aktívne zložky vedia pomôcť pri rôznych problémoch súvisiacich s cievnym systémom (opuch nôh a pod.), s pokožkou (výrobok Psorilam) s hojením rán a zlomenín (blzamy s obsahom MUMIA) a podobne.  Využíva aj pre nás netradičné, no účinné a v iných kultúrnych oblastiach známe  liečivé prostriedky (extrakt z pijavice lekárskej, jed zmije,...).

„Každá pomoc je dobrá“ tento výrok platí aj v liečbe a odstraňovaní niektorých ochorení, či nepríjemných záležitostí, ktoré znepríjemňujú ľudský život. A presne to je dôvod, prečo stojí za to vyskúšať to, čo v ponuke nájdete.