Garcinia forte - Evalar - 80 tabliet

Kód: 0835
€14,79
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
5.8.2021

Potláča chuť k jedlu, aktivizuje spaľovanie tukov. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia : dospelí 2 tabletky 2x denne v priebehu jedla.

Upozornenie : individuálna alergia na niektorú zo zložiek, neužívať v priebehu tehotenstva a pri kojení, odporúča sa konzultácia s lekárom

Podmienky skladovania : na tmavom mieste pri izbovej teplote

Zloženie :  4 tabletky (denný príjem) obsahuje- výťažok z garcinie 400mg,vitamín C 40mg, výťažok z chaluhy bublinatej 24mg, vitamín B61,2mg, chromium pykolinát 0,176mg fruktóza,

Balenie: 80tabliet/230mg

Krajina pôvodu : Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

#ShowMore#

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru