Ženšeňová tinktúra - 25 ml

Kód: 2034
Množstevná zľava
Značka: Vifiteh
€5,39
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
24.10.2023
Položka bola vypredaná…

Ako ukazuje bohatá história medicíny nielen v Rusku, ale aj v Ázií táto tinktúra vo veľa prípadoch stimuluje centrálnu nervovú sústavu, upravuje krvný tlak a hladinu cukru v krvi. Ďalej sa na základe skúseností z prírodnej medicíny ukazuje, že zlepšuje fyzickú výkonnosť, pôsobí mierne povzbudzujúco na činnosť pohlavných orgánov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Môže pôsobiť veľmi pozitívne pri stavoch chronickej únavy.  Znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje činnosť kôry nadobličiek. Účinné látky (predovšetkým terpentínové glykozidy, éterické oleje a fytoestrogény) zaručujú efektivitu pri správnom používaní.

Prípravok je vhodné používať ako podporný prostriedok pri:

 • nízkom krvnom tlaku
 • fyzickej a psychickej únave
 • neurasténii
 • období rekonvalescencie po dlhotrvajúcich (aj infekčných) ochoreniach
 • pri komplexnej terapii oslabenej funkcie pohlavných orgánov.

UPOZORNENIA: prípravok sa nesmie používať ak trpíte niektorým z uvedených ochorení:

 • Zvýšený krvný tlak
 • Zvýšená podráždenosť
 • Epilepsia
 • Kŕče
 • Poruchy spánku
 • Akútne infekčné ochorenia
 • Poruchy zrážanlivosti krvi

Nepoužívať v období tehotenstva a dojčenia!

Nepoužívať pri zvýšenej individuálnej citlivosti na jednotlivé zložky prípravku!

Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov!

Prípravok sa nesmie používať v poobedňajších a večerných hodinách, aby sa predišlo poruchám spánku!

VEDĽAJŠIE ÚČINKY:

 • Zriedka sa vyskytujú alergické reakcie, tachykardia, bolesť hlavy, zvýšenie krvného tlaku, hypoglykémia, poruchy spánku

KONTRANDIKÁCIE (AKO PÔSOBÍ TINKTÚRA VO VZŤAHU S INÝMI LIEKMI):

 • Prípravok zosilňuje účinok psychostimulačných liekov a analeptík, liekov na hypoglykémiu, warfarínu
 • Zvyšuje riziko vzniku rezistencie voči diuretikám
 • Znižuje účinok farmaceutických  prípravkov určených na liečbu epilepsie. Rovnako znižuje účinok neuroleptík, trakvilizérov a sedatív

OAO “Tverská farmaceutická spoločnosť”- Ženšeňová tinktúra - 25 ml - Herbatica sk

Spôsob použitia: Dospelí a deti staršie 12 rokov užívajú vnútorne  30-49 minút pred jedlom 15-20 kvapiek 2-3x denne. Tinktúra sa užíva v období 30-40 dní .

Najefektívnejšie je tinktúru užívať v jesennom a zimnom období

 

SKOR NEŽ ZAČNETE UŽÍVAŤ TINKTÚRU, PORAĎTE SA SO SVOJÍM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM!

 

Obsah balenia: 25 ml

Krajina pôvodu: Rusko

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 19.5.2022
Dobrý deň, produkt je ok, až nato, že z neho bolo odliaté, máte to v maily aj s fotkou, s pozdravom Monika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Ruská výrobná farmaceutická spoločnosť VIFITEH bola založená v roku 1992 na základe všeruského výskumného ústavu liečivých rastlin (VILAR) v Moskve.

#showmore#

Spoločnosť pôvodne vykonávala farmaceutické činnosti v postavení výrobného a obchodného podniku. Už v roku 1997 spoločnosť Vifiteh prvýkrát získala licenciu Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie na výrobu, skladovanie a predaj liekov aj v úzkej spolupráci s organizáciou PEZ NPO VILAR začala svoju vlastnú činnosť v oblasti výroby liekov na báze liečivých rastlín.
Jedným z prvých vyrobených liekov boli galenické výrobky - tekuté extrakty z Eleutherococcus a Rhodiola, rotokan, tinktúry z hlohu, valeriána, ženšenu, pivónie, materskej vody a nechtíka. V budúcnosti sa zorganizovala spoločná výroba s experimentálnym závodom VILAR zložitejších liekov, ako sú Alpizarin, Tanacekhol a ďalšie.
1998-1999 sa stali rokmi rozhodujúcich zmien. Vďaka dobre definovanej stratégii riadenia sa ukazovatele výroby stabilizovali a bolo možné investovať značné finančné zdroje do vytvárania nových technických liniek našej vlastnej výroby.
V roku 1998 spoločnosť Vifiteh spustila komplexný program modernizácie výrobných zariadení so súčasným vývojom nových výrobných zariadení. V oblasti Moskovského regiónu Serpukhov v obci Obolensk sa organizovala výroba liekov v plnom cykle, od organizácie surovinovej základne do príjmu rôznych liekových foriem: ampúl, kapsúl, tabliet, mäkkých, tekutých a práškových liekových foriem. Do nového podniku boli prijatí celkovo asi 400 ľudí. Tým sa výrazne zmiernil problém zamestnanosti v tejto oblasti.
Výroba je vybavená špičkovým vybavením z Nemecka, Talianska, Indie. Zastarané vybavenie je pravidelne nahradzované modernými zariadeniami, čo našej spoločnosti umožňuje sledovať vysoké požiadavky na kvalitu svojich výrobkov.
V priebehu rozširovania pôsobnosti spoločnosti v roku 2011 sa výrobné zariadenia zvýšili o 30%.

Vifiteh buduje svoju výrobnú politiku so zameraním na moderné štandardy farmaceutickej výroby a potreby trhu. Efektívnosť riadenia podniku potvrdzuje dynamika rozvoja výroby, výrazné rozšírenie sortimentu, zvýšenie počtu zamestnancov, zamestnaných špecialistov a prístup na trhy krajín susedných krajín.
V roku 2015 Ministerstvo priemyslu a obchodu Ruskej federácie uznalo že výrobky uzavretej akciovej spoločnosti VIFITH zodpovedajú pravidlám organizácie výroby a kontroly kvality liekov, schválené rozhodnutím Ministerstva priemyslu a obchodu Ruska č. 916 zo dňa 14. júna 2013, na základe ktorého bolo vydané osvedčenie Ciftu Vifitech CJSC trvalá licencia na výrobu liekov č. 00031-LS zo dňa 23.06.2015
V rámci predaja výrobkov a s cieľom uspokojiť dopyt na trhu Vifiteh dlhodobo a úspešne spolupracovala s poprednými farmaceutickými distribútormi a súčasne nadviazala partnerstvá s veľkými a strednými lekárňami a zdravotníckymi zariadeniami. V podmienkach rastúcej konkurencie podnik neustále zdokonaľuje a zavádza do praxe rôzne formy práce, okrem iného poskytuje podmienky pre odložené platby, čiastočné alebo úplné preddavky, výmenné obchody atď.