Contratusim - tabletky proti kašľu - Vifiteh - 10 tabliet

Kód: 3237
Množstevná zľava
Značka: Vifiteh
€2,49
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2023
Položka bola vypredaná…

Bylinné tabletky s obsahom vlčinca pôsobia proti kašľu. Sú určené predovšetkým na ochorenie dýchacích ciest sprevádzané kašľom s obťažným vykašliavaním (tracheitída, bronchytída) – ako súčasť komplexnej terapie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylina termopsis – alebo vlčinec rozpúšťa hlieny a uľahčuje vykašliavanie, pôsobí mierne dráždivo

na žalúdočnú sliznicu a účinne zvyšuje vykašliavanie hlienov z priedušiek.

Hydrogenuhličitan sodný stimuluje vykašliavanie hlienov z priedušiek, pomáha znižovať odpor spúta (hlien, vykašliavaný sekrét).

Pre zlepšenie účinkov sa odporúča zapíjať teplým nápojom a zvýšiť jeho príjem.

Zložky liečiva sa dobre vstrebávajú v gastrointestinálnom trakte. Maximálny účinok sa dostaví behom 30-60 minút po použití a trvá 2-6 hodín. Vylučuje sa z tela obličkami, sliznicou dýchacích ciest a prieduškami.

Spôsob použitia: dospelí a deti staršie ako 12 rokov užívajú 1 tabletu 2 -krát denne.

Doba užívania: Výživový doplnok sa odporúča užívať 3 – 5 dní. Pre zlepšenie účinkov sa odporúča zapíjať teplým nápojom a zvýšiť jeho príjem. Zložky liečiva sa dobre vstrebávajú v gastrointestinálnom trakte. Maximálny účinok sa dostaví behom 30-60 minút po použití a trvá 2-6 hodín. Vylučuje sa z tela obličkami, sliznicou dýchacích ciest a prieduškami.

Možné vedľajšie účinky: Alergické reakcie; nevoľnosť.

Kontraindikácie: deti do 12 rokov, tehotenstvo, kojenie, individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek

Upozornenie: Tabletky proti kašľu by sa nemali užívať súčasne s liekmi obsahujúcimi kodein a inými antitusívnymi liekmi, pretože to sťažuje vykašliavanie spúta (hlien, vykašliavaný sekrét). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!


Skladovanie: Na suchom a tmavom mieste pri teplote nepresahujúcej 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

1 dávka (jedna tabletka á 0,29 g) obsahuje: 250 mg hydrogenuhličitan sodný, 6,7 mg listový prášok v tvare lacenty. 

Obsah jednotlivých aktívnych zložiek v dennej dávke (2 tbl)

Rastlinný extrakt Vlčieho bôbu - prášok

0,0067 g 1

Hydrogénuhličitan sodný 

0,2500 g 1

Zemiakový škrob

0,0279 g 1

Krieda

0,0054 g 1

Nepresahuje hornú povolenú hranicu dennej spotreby

Obsah balenia: 10 tabliet

Krajina pôvodu: Rusko

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SO Avatar autora | 5.3.2021
Nekupovala som sebe tak neviem ohodnotiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Ruská výrobná farmaceutická spoločnosť VIFITEH bola založená v roku 1992 na základe všeruského výskumného ústavu liečivých rastlin (VILAR) v Moskve.

#showmore#

Spoločnosť pôvodne vykonávala farmaceutické činnosti v postavení výrobného a obchodného podniku. Už v roku 1997 spoločnosť Vifiteh prvýkrát získala licenciu Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie na výrobu, skladovanie a predaj liekov aj v úzkej spolupráci s organizáciou PEZ NPO VILAR začala svoju vlastnú činnosť v oblasti výroby liekov na báze liečivých rastlín.
Jedným z prvých vyrobených liekov boli galenické výrobky - tekuté extrakty z Eleutherococcus a Rhodiola, rotokan, tinktúry z hlohu, valeriána, ženšenu, pivónie, materskej vody a nechtíka. V budúcnosti sa zorganizovala spoločná výroba s experimentálnym závodom VILAR zložitejších liekov, ako sú Alpizarin, Tanacekhol a ďalšie.
1998-1999 sa stali rokmi rozhodujúcich zmien. Vďaka dobre definovanej stratégii riadenia sa ukazovatele výroby stabilizovali a bolo možné investovať značné finančné zdroje do vytvárania nových technických liniek našej vlastnej výroby.
V roku 1998 spoločnosť Vifiteh spustila komplexný program modernizácie výrobných zariadení so súčasným vývojom nových výrobných zariadení. V oblasti Moskovského regiónu Serpukhov v obci Obolensk sa organizovala výroba liekov v plnom cykle, od organizácie surovinovej základne do príjmu rôznych liekových foriem: ampúl, kapsúl, tabliet, mäkkých, tekutých a práškových liekových foriem. Do nového podniku boli prijatí celkovo asi 400 ľudí. Tým sa výrazne zmiernil problém zamestnanosti v tejto oblasti.
Výroba je vybavená špičkovým vybavením z Nemecka, Talianska, Indie. Zastarané vybavenie je pravidelne nahradzované modernými zariadeniami, čo našej spoločnosti umožňuje sledovať vysoké požiadavky na kvalitu svojich výrobkov.
V priebehu rozširovania pôsobnosti spoločnosti v roku 2011 sa výrobné zariadenia zvýšili o 30%.

Vifiteh buduje svoju výrobnú politiku so zameraním na moderné štandardy farmaceutickej výroby a potreby trhu. Efektívnosť riadenia podniku potvrdzuje dynamika rozvoja výroby, výrazné rozšírenie sortimentu, zvýšenie počtu zamestnancov, zamestnaných špecialistov a prístup na trhy krajín susedných krajín.
V roku 2015 Ministerstvo priemyslu a obchodu Ruskej federácie uznalo že výrobky uzavretej akciovej spoločnosti VIFITH zodpovedajú pravidlám organizácie výroby a kontroly kvality liekov, schválené rozhodnutím Ministerstva priemyslu a obchodu Ruska č. 916 zo dňa 14. júna 2013, na základe ktorého bolo vydané osvedčenie Ciftu Vifitech CJSC trvalá licencia na výrobu liekov č. 00031-LS zo dňa 23.06.2015
V rámci predaja výrobkov a s cieľom uspokojiť dopyt na trhu Vifiteh dlhodobo a úspešne spolupracovala s poprednými farmaceutickými distribútormi a súčasne nadviazala partnerstvá s veľkými a strednými lekárňami a zdravotníckymi zariadeniami. V podmienkach rastúcej konkurencie podnik neustále zdokonaľuje a zavádza do praxe rôzne formy práce, okrem iného poskytuje podmienky pre odložené platby, čiastočné alebo úplné preddavky, výmenné obchody atď.