Contratusim - tabletky proti kašľu - Vifiteh - 10 tabliet

Kód: 3237
€2,49
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2022
Položka bola vypredaná…

Bylinné tabletky s obsahom vlčinca pôsobia proti kašľu. Sú určené predovšetkým na ochorenie dýchacích ciest sprevádzané kašľom s obťažným vykašliavaním (tracheitída, bronchytída) – ako súčasť komplexnej terapie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylina termopsis – alebo vlčinec rozpúšťa hlieny a uľahčuje vykašliavanie, pôsobí mierne dráždivo

na žalúdočnú sliznicu a účinne zvyšuje vykašliavanie hlienov z priedušiek.

Hydrogenuhličitan sodný stimuluje vykašliavanie hlienov z priedušiek, pomáha znižovať odpor spúta (hlien, vykašliavaný sekrét).

Pre zlepšenie účinkov sa odporúča zapíjať teplým nápojom a zvýšiť jeho príjem.

Zložky liečiva sa dobre vstrebávajú v gastrointestinálnom trakte. Maximálny účinok sa dostaví behom 30-60 minút po použití a trvá 2-6 hodín. Vylučuje sa z tela obličkami, sliznicou dýchacích ciest a prieduškami.

Spôsob použitia: dospelí a deti staršie ako 12 rokov užívajú 1 tabletu 2 -krát denne.

Doba užívania: Výživový doplnok sa odporúča užívať 3 – 5 dní. Pre zlepšenie účinkov sa odporúča zapíjať teplým nápojom a zvýšiť jeho príjem. Zložky liečiva sa dobre vstrebávajú v gastrointestinálnom trakte. Maximálny účinok sa dostaví behom 30-60 minút po použití a trvá 2-6 hodín. Vylučuje sa z tela obličkami, sliznicou dýchacích ciest a prieduškami.

Možné vedľajšie účinky: Alergické reakcie; nevoľnosť.

Kontraindikácie: deti do 12 rokov, tehotenstvo, kojenie, individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek

Upozornenie: Tabletky proti kašľu by sa nemali užívať súčasne s liekmi obsahujúcimi kodein a inými antitusívnymi liekmi, pretože to sťažuje vykašliavanie spúta (hlien, vykašliavaný sekrét). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!


Skladovanie: Na suchom a tmavom mieste pri teplote nepresahujúcej 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

1 dávka (jedna tabletka á 0,29 g) obsahuje: 250 mg hydrogenuhličitan sodný, 6,7 mg listový prášok v tvare lacenty. 

Obsah jednotlivých aktívnych zložiek v dennej dávke (2 tbl)

Rastlinný extrakt Vlčieho bôbu - prášok

0,0067 g 1

Hydrogénuhličitan sodný 

0,2500 g 1

Zemiakový škrob

0,0279 g 1

Krieda

0,0054 g 1

Nepresahuje hornú povolenú hranicu dennej spotreby

Obsah balenia: 10 tabliet

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SO Avatar autora | 5.3.2021
Nekupovala som sebe tak neviem ohodnotiť.

 

Ruská výrobná farmaceutická spoločnosť VIFITEH bola založená v roku 1992 na základe všeruského výskumného ústavu liečivých rastlin (VILAR) v Moskve.

#showmore#

Spoločnosť pôvodne vykonávala farmaceutické činnosti v postavení výrobného a obchodného podniku. Už v roku 1997 spoločnosť Vifiteh prvýkrát získala licenciu Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie na výrobu, skladovanie a predaj liekov aj v úzkej spolupráci s organizáciou PEZ NPO VILAR začala svoju vlastnú činnosť v oblasti výroby liekov na báze liečivých rastlín.
Jedným z prvých vyrobených liekov boli galenické výrobky - tekuté extrakty z Eleutherococcus a Rhodiola, rotokan, tinktúry z hlohu, valeriána, ženšenu, pivónie, materskej vody a nechtíka. V budúcnosti sa zorganizovala spoločná výroba s experimentálnym závodom VILAR zložitejších liekov, ako sú Alpizarin, Tanacekhol a ďalšie.
1998-1999 sa stali rokmi rozhodujúcich zmien. Vďaka dobre definovanej stratégii riadenia sa ukazovatele výroby stabilizovali a bolo možné investovať značné finančné zdroje do vytvárania nových technických liniek našej vlastnej výroby.
V roku 1998 spoločnosť Vifiteh spustila komplexný program modernizácie výrobných zariadení so súčasným vývojom nových výrobných zariadení. V oblasti Moskovského regiónu Serpukhov v obci Obolensk sa organizovala výroba liekov v plnom cykle, od organizácie surovinovej základne do príjmu rôznych liekových foriem: ampúl, kapsúl, tabliet, mäkkých, tekutých a práškových liekových foriem. Do nového podniku boli prijatí celkovo asi 400 ľudí. Tým sa výrazne zmiernil problém zamestnanosti v tejto oblasti.
Výroba je vybavená špičkovým vybavením z Nemecka, Talianska, Indie. Zastarané vybavenie je pravidelne nahradzované modernými zariadeniami, čo našej spoločnosti umožňuje sledovať vysoké požiadavky na kvalitu svojich výrobkov.
V priebehu rozširovania pôsobnosti spoločnosti v roku 2011 sa výrobné zariadenia zvýšili o 30%.

Vifiteh buduje svoju výrobnú politiku so zameraním na moderné štandardy farmaceutickej výroby a potreby trhu. Efektívnosť riadenia podniku potvrdzuje dynamika rozvoja výroby, výrazné rozšírenie sortimentu, zvýšenie počtu zamestnancov, zamestnaných špecialistov a prístup na trhy krajín susedných krajín.
V roku 2015 Ministerstvo priemyslu a obchodu Ruskej federácie uznalo že výrobky uzavretej akciovej spoločnosti VIFITH zodpovedajú pravidlám organizácie výroby a kontroly kvality liekov, schválené rozhodnutím Ministerstva priemyslu a obchodu Ruska č. 916 zo dňa 14. júna 2013, na základe ktorého bolo vydané osvedčenie Ciftu Vifitech CJSC trvalá licencia na výrobu liekov č. 00031-LS zo dňa 23.06.2015
V rámci predaja výrobkov a s cieľom uspokojiť dopyt na trhu Vifiteh dlhodobo a úspešne spolupracovala s poprednými farmaceutickými distribútormi a súčasne nadviazala partnerstvá s veľkými a strednými lekárňami a zdravotníckymi zariadeniami. V podmienkach rastúcej konkurencie podnik neustále zdokonaľuje a zavádza do praxe rôzne formy práce, okrem iného poskytuje podmienky pre odložené platby, čiastočné alebo úplné preddavky, výmenné obchody atď.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie