Horčičné balíčky 10ks

Kód: 0652
€1,69
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
10.2.2022
Položka bola vypredaná…

Tento prípravok prehrieva, pomáha pri prechladnutí a pri bolestiach svalstva alebo kĺbov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horčičné balíčky sa už roky využívajú ako recept pri prechladnutí. Táto liečba patrí medzi staré tredície, kedy sa horčičné semienka/balíčky prikladajú na hruď a tým pomáhajú pri prechladnutí, priesuškových ochoreniach alebo rôznych bolestiach.

Spôsob použitia: Horčičné balíčky sa aplikujú priložením na hruď, chrbát alebo na lýtkový dvojhlavý sval. Pred  priložením je potrebné podržať a v horizontálnej polohe potriasť, rovnomerne namočiť v teplej vode a priložiť na pokožku. Nakoniec sa balíček prikryje suchým uterákom. Odporúčaná doba pôsobenia je 5-15 minút – pokým sa neobjaví začervenanie na pokožke, čo súvisí vždy s individuálnou citlivosťou pokožky.

Upozornenia: Prípravok je určený len na vonkajšie použitie! Nesmie sa prikladať na poranenú či inak poškodenú pokožku, alebo ak je pokožka precitlivelá! Nesme sa prikladať na oblasť srdca a na materské znamienka! Nepoužívať u detí mladších ako 5 rokov! Deťom od 5-teho roka života sa odporúčajú používať detské horčičné balíčky. Uchovávať na suchom, dobre vetranom mieste mimo dosah detí!

Obsah: Hmotnosť horčičnej zmesi v jednom balíčku: 2,1g

Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: