Validol - Zdravofarm - vitamir - 10 tabliet

Kód: 3747
Množstevná zľava
Značka: Vitamir
€3,40
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
17.10.2023
Položka bola vypredaná…

Výživový doplnok pomáha zmierniť nervové napätie, znížiť pocit úzkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Validol je sedatívum, ktoré je možné zakúpiť vo voľnom predaji. Je dostupný ako pastilky v baleniach po 10 tabliet. Účinné pôsobenie Validolu je možné vďaka kombinovanému pôsobeniu kyseliny izovalérovej a mentolu. Štúdie ukázali, že kyselina izovalerová inhibuje aktivitu mozgovej kôry, vďaka čomu má liek sedatívny a hypnotický účinok. Preto ho mnoho ľudí používa ako hypnotikum. Na druhej strane je známe, že mentol ovplyvňuje receptory chladu, vďaka čomu umožňuje zachovať pocit sviežosti a hyperventilácie. Tieto vlastnosti mentolu dodávajú prípravku Validol tonizujúci účinok.

Použitie: dospelí 2-3 x denne, umiestnite pod jazyk kým sa úplne nerozpustí.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek, tehotným alebo dojčiacim ženám. Pred použitím sa poraďte s lekárom.

Zloženie: Účinná látka: roztok mentolu v mentolestere kyseliny izovalérovej. 1 tableta obsahuje roztok mentolu v mentolesteru kyseliny izovalérovej 60 mg. Pomocné látky: kryštálový cukor, stearan vápenatý.

Obsah: 10 tabliet

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VITAMIR je mladá ruská značka vitamínov prémiovej kvality za dostupné ceny. Široký sortiment, nezabudnuteľný dizajn, najvyššia kvalita výrobkov im umožnili v krátkom čase obsadiť významné postavenie na ruskom trhu a začali medzinárodnú expanziu už po 2 rokoch po spustení výroby.

#ShowMore#

V súčasnosti je značka VITAMIR široko známa aj mimo Ruska a má zastúpenie v SNŠ (Kazachstan, Arménsko, Uzbekistan, Bielorusko), EÚ (Nemecko, Poľsko, pobaltské krajiny), na Strednom východe (Irak, Spojené arabské emiráty) a Ázii (Čína, Japonsko).

Vitamínové komplexy VITAMIR sa vyrábajú v Rusku podľa najvyšších štandardov kvality. Ponúkajú výrobu viac ako 50  vitamínov a vitamínových komplexov.