100% éterický olej "Himalájsky Céder" - Botavikos - 10ml

Kód: 2228
Množstevná zľava
Značka: Botavikos
€3,69
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2023
Položka bola vypredaná…

Má priaznivý vplyv na emocionálne pozadie, motivuje, pomáha sústrediť sa, zmierňuje nespavosť, vytvára pohodlný zdravý spánok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie v domácnosti:

  • repelentný účinok proti komárom a molom
  • Používa sa na upratanie a dezinfekciu priestorov
  • je prírodným arómatizátorom vzduchu


Odporúčania pre použitie:

Formovanie voňavkárskych kompozícií. Zmiešajte 1 kvapku éterického oleja hornej noty, 2 kvapky éterického oleja strednej noty a 3 kvapky éterického oleja dolnej noty. K 3 časti výslednej zmesi pridajte 7 časti bázy (etanol zriedený destilovanou vodou, vodka alebo olej bez zápachu). Zmiešajte všetko. Nechajte zmes vylúhovať 48 hodín až 1 mesiac na tmavom mieste pri izbovej teplote.

Aromatizácia. Nalejte teplú vodu do hornej misky aróma lampy. Pridajte éterický olej: 5-7 kvapiek na každých 15 m2. V dolnej časti aróma lampy zapáľte sviečku. Procedúra trvá 20 minút - 3 hodiny.
Obohatenie kozmetiky. 1-2 kvapiek na 5 ml. bázy.
Masky. 2-3 kvapky na 10 ml. bázy.
Obklad. Pridajte 5 až 7 kvapiek éterického oleja do vody alebo základného oleja. Bavlnené plátno ponorte do zmesi a jemne stlačte. Položte na boľavé miesto, na vrch položte celofán a fixujte suchou handrou alebo obväzom. Procedúra trvá 10 - 40 minút

Inhalácie. Nalejte vriacu vodu do hrnca, zakryte si hlavu uterákom a pridajte 1-2 kvapky éterického oleja. Procedúra trvá 3 - 10 minút. Pozor! Počas procedúry by mali byť oči zatvorené.

Zábaly. Nalejte teplú vodu do nádoby (2-3 l.) a pridajte do nej cca. 15 kvapiek éterického oleja, plachtu navlhčite a pevne zabalte do handričky. Procedúra trvá 2 - 3 minúty. Masáž. 9-15 kvapiek na 30 ml. bázy.

Masáž. 1-5 kvapiek na 10 ml. bázy.

Sauny. V blízkosti zdroja tepla umiestnite nádobu odolnú voči teplu naplnenú vodou (50 - 100 ml). Pridajte až 10 kvapiek éterického oleja na 15 m2.

Kúpeľ. Zmiešajte 7-8 kvapiek éterického oleja s 30-60 g. emulgátora a pridajte zmes do vody. Procedúra trvá 5-20 minút.
Vaničky. Zmiešajte 10 ml. emulgátora s 1-3 kvapkami éterického oleja. Pridajte výslednú zmes do vody. Procedúra trvá 5-10 minút.Objem:
10 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako trinásť rokov vám Botavikos ( pôvodný názov zn. Botanica) ponúka neobmedzený svet prírodných parfumov a kozmetiky. Svet zmyselnosti a pokoja. Svet inšpirácie a poznania seba samého. Svet radosti.

#ShowMore#

Spoločnosť Botavikos bola založená skupinou odborných odborníkov v oblasti aromaterapie. Ponúka širokú škálu produktov, ako sú éterické oleje a ďalšie produkty. Botanica používa len suroviny, na ktoré sa vzťahujú európske a svetové normy kvality (ISO 9001).

Hlavnou hodnotou značky je, že všetky jej produkty sú 100% prírodné.

Ak máte v kozmetickej zbierke viacero produktov Botavikos, môžete ich kombinovať s inými produktmi a vytvoriť si vlastný špecifický vzorec.

Prírodné éterické oleje - Tieto oleje sú ľahké a priehľadné s vôňou rastliny, z ktorej sú extrahované. Esenciálne oleje sa nachádzajú v tekutej forme. Používajú sa v aromatických kúpeľoch, na hlboké a jemné masáže alebo na vytváranie aromatických miestností.

Prírodné mastné oleje - Tieto oleje sú lisované zo semien, jadier orechov a ovocia za studena. Prírodné mastné oleje majú formu pevnejšej krémovej alebo maslovej konzistencie. Sú prírodnou náhradou množstva olejov a pleťových vôd. Oleje sa starajú o pokožku a chránia ju. Spomaľujú jej starnutie a pôsobia na regeneráciu pokožky.

OOO BOTANIKA, Rusko, 115 093 Moskva, Losinovskaja ul., dom č.36, str. 2,posch. 3., pom. XIX, kv. 18