5 tipov na darčeky, ktoré potešia viac ako tuctová kytica

Sviatok svätého Valentína sa rýchlo blíži a takmer všetci už premýšľajú nad tým, čím obdarujú svoje partnerky alebo partnerov. Kým niektorí dostali rovno niekoľko tipov na to, čo by si ich drahá polovička priala, iní tipy nedostali, a tak dúfajú, že sa s vybraným darčekom trafia do vkusu. Podľa posledných štatistík býva najčastejším darčekom pre ženy kytica. Tento rok však prekvapte niečim iným, originálnym, dajte svojej drahej polovičke vedieť, že ju poznáte, že vám záleží na jej zdraví a kráse. Obdarujte ju produktami, ktoré prospejú nielen vašej polovičke, ale neuškodia ani našej planéte.

Argánový olej pre vlasy, pokožku aj nechty

Ženy dnes a denne využívajú najrôznejšie kozmetické produkty. K najviac používaným však patrí argánový olej, ktorý nahradí napríklad kalorickú čokoládu. Jedná sa o doslovný zázrak v malej fľaštičke, ktorý dokáže predchádzať prejavom starnutia, taktiež hydratuje suché a poškodené vlasy, či plne nahradí denný a nočný krém.

A keďže sa etikety dajú hravo odlepiť, môžete fľaštičku opakovane použiť na obľúbený olej, či čokoľvek iné. Minimalizujete tak dopad na životné prostredie okolo nás.

Papuče so zdravotnými účinkami

Darujte papuče s unikátnymi zdravotnými benefitmi. Papuče z ovčej kožušiny pôsobia ako optimálny tepelný izolant voči vonkajšiemu prostrediu a zachovávajú vhodné teplotu pre naše telo. Ovčia vlna podporuje úľavu od bolesti, prospieva pokožke a pohybovému aparátu, je antialergická a zlepšuje krvný obeh. Tieto vlastnosti robia papuče unikátnym darčekom, ktorý vydrží roky.

 

S darčekovými setmi nič nepokazíte

Ak nechcete spraviť krok vedľa, zvoľte darček vo forme setu. Môžete sa rozhodnúť pre darčekový set pleťovej kozmetiky napríklad set Aloe Vera alebo set Divoká ruža. Ak si netrúfate svojej milej kúpiť pleťovú kozmetiku, bez obáv môžete siahnuť po sete pre vlasovú starostlivosť. Prírodná kozmetika je v súčasnej dobe populárna a preferuje ju každá druhá žena. Naviac sety sú krásne pripravené, zabalené, stačí len pridať mašličku. Netradičným darčekom v podobe kozmetiky môžu byť aj naše Dizao masky na tvár, pery alebo chodidlá. Nie, nezabudli sme ani na pánov, kozmetiku pre nich nájdete tu.

 

DSC_0327

 

Profesionálna masáž v pohodlí domova

Masáž je príjemná aktivita, ktorá zbaví naše telo stuhnutosti a pomáha nám relaxovať. Prečo si ju alebo svojim milovaným nedopriať aj každý deň? Vďaka masážnym pomôckam už nemusíte platiť za drahé masáže a kvalitnú masáž si môžete vychutnať aj v pohodlí domova kedykoľvek chcete. 

 

Zdravie je vždy dobrá voľba

Chcete staviť na istotu ? Stavte na podporu zdravia. Ukážete tým, že Vám na dotyčnej osobe naozaj záleží a navyše ju vzdeláte v oblasti zdravia a zdravej výživy. Možno ste ani vy ešte nepočuli o čisto prírodných látkach, ako je čaga, múmio, alebo rakytník

Ak už sa rozhodne pre akýkoľvek tip, spravíte väčšiu radosť, ako keby ste tradične prišli s kvetinou. A prekvapíte ! Pre aký tip ste sa nakoniec rozhodli ?

Juraj, váš odborník na ruskú medicínu. 

Juraj fotka na Herbatica