5 tipov na darčeky, ktoré potešia viac ako tuctová kytica

Sviatok svätého Valentína sa rýchlo blíži a páni už premýšľajú nad tým čím obdarujú svoje partnerky. Kým niektorí dostali rovno niekoľko tipov na to, čo by si ich drahá polovička priala, iní tipy nedostali, a tak dúfajú, že sa s vybraným darčekom trafia do vkusu. Podľa posledných štatistík býva najčastejším darčekom kytica. Tento rok však prekvapte niečim iným, originálnym, dajte svojej drahej polovičke vedieť, že ju poznáte, že vám záleží na jej zdraví a kráse. Obdarujte ju produktami, ktoré prospejú nielen jej, ale neuškodia ani našej planéte.

Argánový olej pre vlasy, pokožku aj nechty

Ženy dnes a denne využívajú najrôznejšie kozmetické produkty. K najviac používaným však patrí argánový olej, ktorý nahradí napríklad kalorickú čokoládu. Jedná sa o doslovný zázrak v malej fľaštičke, ktorý dokáže predchádzať prejavom starnutia, taktiež hydratuje suché a poškodené vlasy, či plne nahradí denný a nočný krém.

A keďže sa etikety dajú hravo odlepiť, môžete fľaštičku opakovane použiť na obľúbený olej, či čokoľvek iné. Minimalizujete tak dopad na životné prostredie okolo nás.

Kokosové misky nielen pre instafriendly fotografie

Trávia vaše drahé polovičky veľa času na sociálnych sieťach ? Dávajú si záležať na tom, aby mali dokonalé fotky ? A zároveň sa scnažia žiť ekologicky ? Do vkusu sa jednoznačne trafíte s kokosovou miskou, ktoré sú ručne vyrábané z kokosových škrupín. Sú zdravotne nezávadne a každá je originál. Nasypte do kokosovej misky obľúbené sladkosti a darček k sviatku zamilovaných je pripravený ! Neskôr sa do kokosových misiek môžu aranžovať raňajky, či olovrant.

S darčekovými setmi pre pleť nič nepokazíte

Ak nechcete spraviť krok vedľa, zvoľte darčekový set pre čistú pleť. Prírodná kozmetika je v súčasnej dobe populárna a preferuje ju každá druhá žena. Naviac sety sú krásne pripravené, zabalené, stačí len pridať mašličku.

S bambusom do kúpeľne

Vlastniť klasické plastové zubné kefky, to nie je ekologické ! Ak chcete na svätého Valentína spraviť radosť ekologickému aktivistovi, prečo mu nedarovať bambusovú zubnú kefku ? Ocenia ju rovnako ženy, aj muži, ktorí nechcú zbytočne zaťažovať planétu.

Zdravie je vždy dobrá voľba

Chcete staviť na istotu ? Stavte na podporu zdravia. Ukážete tým, že Vám na dotyčnej osobe naozaj záleží a navyše ju vzdeláte v oblasti zdravia a zdravej výživy. Možno ste ani vy ešte nepočuli o čisto prírodných látkach, ako je čaga, múmio, alebo rakytník

Ak už sa rozhodne pre akýkoľvek tip, spravíte väčšiu radosť, ako keby ste tradične prišli s kvetinou. A prekvapíte ! Pre aký tip ste sa nakoniec rozhodli ?

Váš Juraj, odborník na ruskú medicínu a kozmetiku.

Juraj fotka na Herbatica