Bifitex Rotokan- biologicky aktívny doplnok 40ml

Kód: 0646
€4,90
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
2.4.2020

ROTOKAN je extrakt rastlinného pôvodu z rumančeka lekárskeho, nechtíka lekárskeho a rebríčka obyčajného (myší chvostík) určený na vonkajšie použitie pri zápaloch horných dýchacích ciest (zápal hrdla, mandlí, angína,..) a pri zápaloch ďasien spojených s tvorbou áft. Je vhodný predovšetkým v počiatočných štádiách ochorenia (prvé príznaky, začervenanie, škriabanie v hrdle) alebo ako doplnok celkovej liečby pri rozvinutej chorobe.                      

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Existujú rokmi overené bylinky, z ktorých sa dá pripraviť kloktadlo na choré hrdlo a urýchliť hojenie zapáleného hrdla alebo ďasien.

Napríklad rumanček, nechtík alebo taký myší chvostík. Všetky majú protizápalové a hojace účinky, čo je pri ochoreniach ďasien a horných dýchacích ciest nesmierne dôležité. Navyše, výťažok týchto rastlín je pripravený v alkohole, ktorý síce nelikviduje zápal, ale dezinfikuje.

ROTOKAN nie je skratka ani nové slovo – je to značka pre roztok rastlinných extraktov  v 33%-nom etanole.

Príroda má liek na všetko, aj na škriabanie v hrdle, zapálené ďasná, zväčšené mandle, či už rozvinutý zápal hrdla alebo opuchnuté nosové sliznice.

ROTOKAN je výborné spojenie bylín, ktoré v boji proti „jesenným“ prechladnutiam a chorobám pomáhali odpradávna. Rumanček, nechtík a myší chvostík – aká jednoduchá kombinácia. Nielen lieči, ale pôsobí aj preventívne. Dá sa využiť aj  ako kloktadlo, aj ako roztok na potieranie zapálených ďasien či známych áft v ústnej dutine.

Stačí  rozmiešať 1 čl v pohári teplej vody, nechať vychladnúť a potom 2-3 krát denne kloktať (cca ½ pripraveného pohára na jedno vykloktanie) alebo pripraveným roztokom ROTOKANU s vodou jemne 1-2 minúty potierať vatovou tyčinkou aftu alebo zapálené ďasno. Aj pri ochoreniach ďasien je dobrý celkový výplach úst 2x denne.

Vždy platilo a platí, že predchádzanie nepríjemným chorobám je lepšie než liečba, Skúsme  sa teda vrátiť k osvedčenej kombinácii troch liečivých bylín pripravenej zabojovať spolu s Vami s nepríjemnými jesennými prechladnutiami.

O tomto extrakte sme napísali aj článok tu. 

Spôsob použitia: pred použitím prípravok preterpať a rozriediť teplou vodou v nasledovnom pomere:

1 ČL  (5 ml) na 1 pohár (200 ml) vody

1/2 pohára (100 ml)  pripraveného roztoku 2 krát denne na kloktanie alebo výplach ústnej dutiny. V prípade zápalu ďasien alebo výskytu áft v ústnej dutine možno jemne  potierať prstom (alebo vatovou tyčinkou) namočenom v rozriedenom roztoku.

Objem: 40ml

Zloženie: 1000ml extraktu obsahuje:

  • 500g kvetu rumančeka lekárskeho
  • 250g kvetu nechtíka lekárskeho
  • 250g byle rebríčka obyčajného
  • 40%-ný etanol

Etanol tvorí 33% objemového množstva

Upozornenie: Nepoužívať  pri precitlivelosti na niektorú zložku prípravku!

Nepoužívať v tehotenstve a období kojenia!

Neodporúča sa používať osobám mladším ako 18 rokov!

Uchovávať na tmavom meste chránenom pred deťmi pri teplote od 15 do 25 st. C. Objavenie sa usadeniny nie je na závadu !

Prípravok nie je náhradou plnohodnotnej a vyváženej stravy!

Neprekračovať dennú odporúčanú dávku!

Krajina pôvodu: Ruská Federácia

Dodatočné parametre

Kategória: Ruská medicína
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: