Elixír zo sladkého drievka a anízu na kašeľ- 25 ml - Ternofarm

Kód: 4330
Množstevná zľava
Značka: HealthNA
€5,99
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
24.10.2023
Položka bola vypredaná…

Prírodný elixír na hrudník - tinktúra zo sladkého drievka a anízu je skvelým pomocníkom pri kašli, zahlienení a sťaženom dýchaní. Oceníte ho pri pri infekciách a zápaloch dýchacích ciest. Ponúka tiež účinnú pomoc pri chronickej gastritíde a prekyslení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný elixír na hruď - pre ľahšie dýchanie a na kašeľ

Máte problémy s kašľom, prílišnou tvorbou hlienov a dýchaním? Hľadáte prírodný a účinný spôsob, ako si uľaviť od týchto nepríjemných ťažkostí, ktoré vás obmedzujú pri denno-denných aktivitách? Riešením pre vás by mohol byť náš elixír zo sladkého drievka a anízu na kašeľ.
Elixír zo sladkého drievka a anízu na kašeľ je vhodný ako podporný prostriedok, pokiaľ trpíte suchým alebo vlhkým kašľom sprevádzaným hlienami, zápalom priedušiek alebo pľúc. Blahodárne pôsobí na dýchanie aj u ľudí s chronickými ochoreniami dýchacích ciest ako je napríklad astma. Elixír pomôže uvoľniť dýchacie cesty, zmierniť podráždenie a bolesť v hrdle a zlepšiť dýchanie.
Len si predstavte ten pocit, keď sa ráno zobudíte a môžete sa ľahko nadýchnuť bez toho, aby vás premohol ďalší záchvat kašľa a oblieval studený pot. Cítite sa sviežo a plní energie. Ste pripravení začať nový deň s úsmevom na tvári. Máte chuť do práce, učenia, zábavy alebo relaxu.
Toto je presne ten pocit, ktorý vám môže priniesť elixír zo sladkého drievka a anízu na kašeľ. Je to prírodný a bezpečný spôsob, ako sa zbaviť kašľa a zlepšiť svoje zdravie a pohodu.

Elixír na hruď je prírodná tinktúra, ktorá obsahuje cenné výťažky z rastlín s blahodarnými účinkami na dýchací systém:

 • Extrakt z koreňa sladkého drievka (Glycyrrhizae radix) je hlavnou zložkou tejto jedinečnej zmesi. Má silné protizápalové a antivírusové účinky. Sladké drievko pomáha zvyšovať tvorbu hlienu v tráviacom a dýchacom systéme, chráni tkanivá pred podráždením a pôsobením vírusov a mikroorganizmov. Tiež riedi hlien, ktorý sa hromadí v prieduškách, pomáha ho vykašliavať. Pôsobí podobne ako expektorant.
 • Anízový olej pomáha uvoľniť hladké svalstvo priedušiek a črevných stien, znižuje kŕče a zápaly a podporuje trávenie. Ďalšou zložkou je koncentrovaný roztok amoniaku, ktorý má dráždivý účinok na sliznicu dýchacích ciest a stimuluje reflexné vykašliavanie.

Ďalšie významné účinné látky a ich pôsobenie na organizmus:

Elixír na hruď vďaka obsahu bio aktívnych látok v sebe skrýva silu prírody, ktorá blahodárne pôsobí na dýchanie: Najvýznamnejšie z nich sú saponínové látky, ktoré pomáhajú zvyšovať tvorbu hlienu v tráviacom a dýchacom systéme, chránia tkanivá pred podráždením a pôsobením vírusov a mikroorganizmov.
Flavonoidy majú mierny analgetický účinok, pomáhajú znižovať kŕče a zápaly. Okrem toho tieto látky normalizujú priepustnosť kapilár pre tekutú časť krvi. 

Užívaním tohto prípravku na kašeľ môžete získať viaceré výhody pre vaše zdravie. Medzi ne patria: 

 • rýchle a účinné zmiernenie kašľa a tvorby hlienu
 • zlepšenie dýchania a prevencia vzniku pridružených komplikácií
 • protizápalové a antivírusové pôsobenie
 • podpora trávenia a zmiernenie plynatosti
 • príjemná chuť a vôňa
 • jednoduché a bezpečné použitie

Spôsob užívania a odporúčané dávkovanie:
Dospelí užívajú 20-40 kvapiek 3-4x denne, 30 minút pred alebo 1 hodinu po jedle, rozpustiť v malom množstve tekutiny.

Zdravotné upozornenia:
Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

zlozenieSK-4330

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote do 25 ºC.

Obsah balenia/Objem: 25ml

Krajina pôvodu: Ukrajina

 

Náš tip:
Pre uľahčenie vykašliavania odporúčame tento sirup použiť v kombinácii s jazvečím tukom na priedušky.
V našom e-shope nájdete širokú ponuku produktov s obsahom sladkého drievka. Vyberte si produkt, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod touto značkou nájdete rôzne produkty sibírskej medicíny, kozmetiky, ale aj známe ruské špecialitky a pochúťky.

#ShowMore#

Čo patrí medzi natypickejšie ruské produkty?

 • vrámci kozmetiky: dechtové mydlo a iné výrobky z brezového dechtu, drevené masážne produkty, analgetické krémy na chrbticu, krémy na chodidlá, hrebene a i.
 • vrámci medicíny: befungin - extrakt z čagy, Ivan čaj a i.
 • vrámci potravín: hematogén tyčinky, zdravé tyčinky pre deti, jedlé oleje...